Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belkide akışına bıraksak kendiliğinden olacak ışte bizler dayanamıyoruz buda herseyimizi etkiliyor belkide vallahi bende bilemedim pat diye gelsede yavruşlar kurtulsak beklemekten he bide test yapmaktan:)))

Herkes diyor DA akışına bırak diye ama nasıl olacak .olmuyor aklimdan atamıyorum ki hiç.

Iyi geceler kizlarr, hamile olan arkadaslarimi tebrik ederim...burasi bagimlilik yapti resmen kizlar ne yazmis diye bi bakayim diyorum sonra ayrilamiyorum

amin canim
Allah razi olsun.
Hepimize Allah huzur mutluluk saglik sihhat afiyet versin.
Anlasilmak da guzel bir duygu, paylasmak da.

9 kasım sanırım ılac kullanyrm heran hersey olabılır

Erkekler klomen icince sperm kaliteleri yukseliyirmis onu arastiracam ama hala beceremedim bas agrisindan oluyorum çünkü

Kızlar gunaydinnnn bat 3 kasım olan bayanlar ne zaman kan verelim bole zaman geçmiyor okumadigim sayfa kalmadı kitap yazacam o derece yani. Adetten 3.4 gün öncesine kadar çıkabilir diyolar p.tesi kan versekmiiiiigelir mi acep bebisler

Gecikmeyi bekleme taraftarıyım canım.. geciktiği halde negatif gördükçe insan emin olmak istiyor.. belirtilerin devam ediyor mu? Benim saatlerce hiç bir belirti yokken birden mide yanması ve bulantı çıkıyor ortaya.. ya midem çok ciddi arızalı (bu kadar istikrarlı sorun çıkardığına göre) ya da cidden sabah bulantısı başladı :) hayırlısı :) bu arada okuma konusunda aynıyım, aştım kendimi bu aralar

Mide yanmasi bende de çok oldu ki midem ile saglam ki hiç hatırlamıyorum yandığını. Hafif akıntı var.sol elim çok agriyo uyuşma var. Yorgunluk zaten zirvede. Bidee tuvalete cok sık gitmeye basladim.
Bilemedim napayim. Ama beklemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…