Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bat a 9 gün kasik ağrılarım devam ediyor ,gogsumde sizlamalar,ağrılar var, gece yüz üstü yatamadim çünkü yatinca karnimda acayip ağrılar oldu.idrar rengim hep koyu...Ama gece kötü bir rüya gördüm Allah hayra cevirsin inşAllah da rüyamda hep küçük ölü balıklar tutuyordum.tuttuklarimi da olduruyordum...

Valla bu ay bende fazla takmadim canım bakalım Rabbim mucizesini versin isteyen her arkadaşımiza anne olmayı nasip etsin çok Aminnnn.

Amin canım

Çok takiyoruz canimm Allah hayırlı etsin ruyani ins

Birde paylaşmak isterim arkadaşlar faydası olanlari tanıyorum çünkü adetiniz bittikten sonra kullanin derim bende kullandim ama geç almis bulundum aktardan şimdi eğer ki adet olursam tekrar icicem yazacagim çay yumurtlama ya yardımcı olmakla beraber yumurta sayısında artma sağlıyor civan percemi çoban çantasi aslan pencesi gunde ister bir ister iki kez içebilirsiniz paylaşmak istedim arkadaşlar şifa olsun inşallah isteyene.

Son düzenleme:
Hayır olsun ruyan arkadaşım.

Kız bunun ismi ne ben ne kdr cahilim böyle

Evet

Evet ya ben diğerlerini bu kadar takmamistim.Niye böyle oldum bilmiyorum.Rüyamda test yapıyorum çift çizgi çıkıyor falan...

Ahh ins canım

Bence bekleme ben 2 yıl korundum şuan çok pişmanım hemen olur diye korktum ama malesef öyle olmuyor bir şekilde büyür evladın Allah bir kolaylığını verir inş

Bence bekleme ben 2 yıl korundum şuan çok pişmanım hemen olur diye korktum ama malesef öyle olmuyor bir şekilde büyür evladın Allah bir kolaylığını verir inş

İşte benimde kafamı karıştıran korkutan ya ben istediğimde de Allah nasip etmezse diye düşünüyorum ..
Size de en kısa zamanda bebiş nasip etsin Allah insaallah hayırlısıyla..

İşte benimde kafamı karıştıran korkutan ya ben istediğimde de Allah nasip etmezse diye düşünüyorum ..
Size de en kısa zamanda bebiş nasip etsin Allah insaallah hayırlısıyla..
Bende sizinle aynı yaştayım genciz daha diyip hep erteledik ama nasibimizi bilmiyoruz işte siz genede şimdiden negatif enerjiyi çağırmayın ama sırf atama içinde ertelemeyin derim kalbiniz bebek için çarpıyorsa çalışmalara başlayın :)

canim ne zamandir denediginizi soylersin. Zaten gecmiste gebelik oldu mu gibi sorular sorar. Adetliyken gidersen kandan hormonlarina bakmasini istersin. Ve ultrasonla bakar inceler zaten.

En iyisi ovulasyon testi yaa ben karambole deneyince rahat olamiyorum.

Buarada benim annem de babam da vefat etti. Kina elbisesi alirken oradaki bir anne-kiz, sen neden tek geldin diye sormustu. Buradan onlara selamlar...

Ben evlat sevgisinin bu anne yoklugunu bir nebze de olsa teselli edecegini dusunuyorum. Bir yandan da onlarin yoklugunu hissedecegiz ama ne yapalim. Allah ahirette bulustursun...

Teşekkür ederim evet su an korunmuyoruz Allah en hayırlı zamanda versin ne diyim o zamanını gönlümden geçenleri biliyor çifte mutluluk yaşarım belkide :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…