Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Düşükten sonra üç ay bekle dediler, ilk ay 30 günde adet oldum. Sonraki ay rahim ağzı yarası için iki hafta antibiyotik tedavisi oldum, o ay geçti. Ağustos ve Eylül'de tutmadı.. bu ay inşallah olur
İnşallah olur benim kürtajımın üstünden 16 gğn geçti daha yeni kanamam bitti korunmayı düşünmüyorum açıkcası herşeyin hayırlısı

Benim de oğlumda adet öncesi hiç ağrım olmadı. Akıntı, leke, hiç.. tamam dedim bu sefer oldu, çünkü adet habercisi sancım olurdu hep. Olmayınca tamam dedim, öyle çıktı

Ciddi misin ya umutlandım şu an gerçi 1 haftadır zaten için kıpır kıpır benim belirtilerim 1 hafta önceden başlardı çünkü. Bu ay hiç yok ama belki gecikme mi olacak diyorum öyle bile olsa benim en fazla 2-3 gün gecikir yani yine de belirt olması gerekiyordu adet için. Bakalım yarın ne olacak çok meraklıyım vallahi

Kızlar ya reglim 6 kasım sadece beyaz akıntı var. Başka bir belirti yok . Usutmuste olabilirim test yapmak istiyorum ilk aydan çok sabırsızım

Suan netten arastirayim bir kuti daha alip esimede kullandircam bakalim

Neyi araştırıyoruz ben kaçırdım canim olayi

Kuzum herkesin belirtisi farklı ama böyle yapma

İnşallah olur benim kürtajımın üstünden 16 gğn geçti daha yeni kanamam bitti korunmayı düşünmüyorum açıkcası herşeyin hayırlısı
Kuzum acaba korunsan mı en azından ilk adetine kadar çünkü rahim biraz toparlaması en azından ilk adetini bekle

Kızlar ya reglim 6 kasım sadece beyaz akıntı var. Başka bir belirti yok . Usutmuste olabilirim test yapmak istiyorum ilk aydan çok sabırsızım

Kasımın 4 ünde benim de bende de hiç belirti yok

Bugün adetin ilk günü 3. Günü gitsem mi diye düşünüyorum. Yada bu ayda deneyip sonraki dönem mi gitsem kararsızım. Hiç hazır hissetmiyorum doktor için
canım bende yeni gittim doktora alttan muayene etti ultrasyonla baktı çok şükür bişey cıkmadı adetın 3.gunu gel hormon testi yapalım dedı bakalım bnde beklıyorum bnde korkuyordum cnm senın gıbı hıc korkulacak bısey yok doktor ıyı olduktan sonra bıde omega verdı bana

Kizlar gunduz hic giremedim ama yazdiklarinizi tek tek okudum.
Bence ovulasyon testi ile deneme yapmak mantikli. Bu ay olmamissa ben de alicam test.
Bata 1 hafta var adet belirtileri de var bakalim

Slm arkadaşlar benim bitane oğlum var ikinciyi istiyorum Dr klomen ve çatlatma iğnesi verdi bugün iğne olalı 3gün oldu belim çok ağrıyor bu durumda olan varmı içinizde noluyo bana

Kizlar gunduz hic giremedim ama yazdiklarinizi tek tek okudum.
Bence ovulasyon testi ile deneme yapmak mantikli. Bu ay olmamissa ben de alicam test.
Bata 1 hafta var adet belirtileri de var bakalim

Benimde 4 de bAmkAim

Ben büyük ihtimal olacağım adet adet olursam ovulasyon testi ve doktora gideceğim ins doktora gidince ne söylüyorsunuz ben ne demeliyim ben tek gideceğim ne konusacagimi bilmiyorum resmen. İnsan annesini en çok bu zamanlar arıyor geçen burun etini yaktırdım o zaman bile annesiyle gelenleri gördükçe ağladım

Canım test yap sana belki çıkar bi kaç gün geçsin yapmayı düşünüyorum ben

Bende de oldu yaaaKlomende 2.ayım ama çok kötü gectı onlar çok halsız bıraktı.şimdi bat 3 kasım bakalım geçen ay temizlenip güzel haber alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…