Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kahverengiyse sonu derler genelde ama insallah bu kez bitiyordur odur gercekten.10 gun icinde kontrol hakkin oluyor tekrar git kafana takiliyorsa yine bakar.

Kahverengiyse sonu derler genelde ama insallah bu kez bitiyordur odur gercekten.10 gun icinde kontrol hakkin oluyor tekrar git kafana takiliyorsa yine bakar.

Cnmm dayanamadm baska bi dr.a gittm bugun evin yakininda ozel hastane vardi oraya..ck sukur kanama alani baya bi azalmss ck ufak kalms diger dr sanirim yeterince korktugumu anladi telas ettirmek istemedi yada onemsemedi bilemiyrm..ama hastaneden cikarkenki boyutuyla alakasi yk bi haftada baya bi ufalmis..o gecene kdr akintilarin gelmesi normal dedi..istirahata devam dedi oyle ck mutlu oldm geri geldm :) insallah artk rahat bi nefes alabilirim kapanir gider

Çok sevindim canım.
Yakinda tamamen bitecek.
Hamileliğin geri kalalı çok rahat geçsin inşallah❤

Selam kızlar benim bayram şekerim bayramda geldi çok şükür ikimizde iyiyiz elhamdulillah yazamadım sezaryen olduğu için yeni yeni kendime geliyorum:)
Gözün aydın gülüm Allah bağışlasın prensesini, güle güle büyütün aklımdaydın acaba sancısı geldi mi diye.. girip yazamadım.. geçmiş olsun sana da, acil şifalar diliyorum ❤

Gözün aydın gülüm Allah bağışlasın prensesini, güle güle büyütün aklımdaydın acaba sancısı geldi mi diye.. girip yazamadım.. geçmiş olsun sana da, acil şifalar diliyorum ❤
Amiin inşaallah abla Sancım geliyodu açıklık devam ediyodu ama dr uyku sersemi olunca uğraşmak istemedi herhalde direkt sezaryene aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…