Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canlarım güzel kuzularım arada girip okuyup kaçıyorum
@lapland de demiş topikte bir biz kaldık.. ben bir süre denemedim, bırakmıştım doğruya doğru.. inşallah hayırlı en güzel zamanda gelir bizimkiler de ne diyim..

kızlarımız birbirlerine çok güzel tavsiyelerde bulunuyor, ben de dört gözle okuyorum yarın öbür gün lazım olur hihi :)

hepinizi çok seviyorum tagleyemedim tek tek, affedin. herkes biliyor kendini <3

Mutlu haberler alacağız yakında inşallah.
En güzel bilgilerde burda valla
Sende seviliyorsun kuzum❤

Reactions: Cac

Tesekkur ederiiz Simaycikta annesine cekerse nasil guzel olacak kimbilir❤
Saglikla dogsun insallah.

Cok asiriya kacma vucudun sinyal veriyorsa guven.Alerjiye dönüşmesin.Havalarda sicak daha da etkiliyordur.
Rica ederim canim❤

Reactions: Cac
Kızlar 1 haftadır kahve az az lekelenme oluyordu. Şimdi de açık pembe kan gelmeye başladı. Adet gibi de değil. Doğumdan dolayı mi acaba hala yoksa adete mi döner bilemedim

Ben biraz uzak kaldım buralardan canım eşimle sorunlarım var. Ameliyat olmaya yanaşmıyor. Bayramdan sonra belki olurum diyor onu bekliyorum. O yüzden hiç bakmıyorum artık yunurtlama günüymüş testmiş bıraktım..
Ne güzel günler senin için maşallah yazda geldi bol bol gezin keyfini çıkartın. Keşke bizimde olsada sizlerden öğreneceğimiz o kadar çok şey var ki... Sağolasın bizide unutmamışsın hepimizi etiketlemişsin. İnşallah bizlerde birgün güzel haberi veririz.

Kizlarr VosVos35 ablamm icime dogdu demistin daha ilk haberi verdigimdee bugun erkek olacagini ogrendim daha biraz once yavrumun..Allahtan hayirlisi saglikla gelsinler insallahh..Rabbim isteyen herkese nasip etsinn
Oyyyy kuzusuuu❤❤❤
Valla benimde içinden erkek geciyordu
Saglikli sihhatli olsun. Annesine babasına hayırlı evlat olsun inşallah.
Sagsaglim kucağına al canım benim.
Ikili test yaptırdın mi ?

Bitanemm dedigin gibi saglikli hayirli evlat olsun da insallah hic onemli degilde ben sormayacaktim yine dr kendisi soyledi kuzumm..ben hic merk etmiyodum vala saglikli olsn diydm tek duam oydu..hala daha ole insallah..hepimiz saglikla alalim kucagimiza cnm bnm

Ikiliyi hastanede yattigim zaman yaptilar kuzum benm adima randevu almislardi temizdi ck sukur

Se napiysnn teyze anneanne geldi mii :)

Oyyyy kuzusuuu❤❤❤
Valla benimde içinden erkek geciyordu
Saglikli sihhatli olsun. Annesine babasına hayırlı evlat olsun inşallah.
Sagsaglim kucağına al canım benim.
Ikili test yaptırdın mi ?

U Umithepvar yaaaa nasil guzel moral olmustur ama sana❤ cinsiyet ne olursa olsun insanin hayalleri oturuyor diyorum hep ben.Kiyafet dusunmek,isim dusunmek hayaller seklini buluyor biraz :) Ozellikle sana suan bol bol hayal kurmak,iyi hissetmek cok iyi gelir❤
Gozunuzaydin :)
E soralim o zaman isim varmiyd aklinizda? :)

Yaa sorma kuzumm bebisi gormek daha iyi geldi inankii onu gorunce dunyalar benim oluyr her seferinde agliyrm zatn :) tutamiyrm kendimii..Allah razi olsunn..
Hamza, omer o tarz isimler var kuzum ama bunlar bnm hosuma gidenler ama hic esimle konusmadik hayal gibi hala haberi yk aksm ogrenick :) birlikte kararlastirirz insallah daha sonra :)

Hayırlı olsun kardeşim sağlıkla gelsin kuzucuk daha iyisin inşallah?
Ablamm canimmm..Allah razi olsn saglikla gelir insallah..
Kanama alni gormedik ultrasonda insallah gecip gitmistir ama bn hala kahve lekelerin geldigini soylemeyi unuttum dr.a cinsiyet aklimda yktu o ortaya cikinca hersey gitti aklimdan..dinlen dedi gezip tozcam deme dedi :) bayramda ck gezme dedi yine de temkinli davraniyr bakalim hayirlisi Allahtan

Sonucun güzel çıkmasına da çok sevindim canım❤
Sağlıklı olmaları tek isteğimiz. Çok şükür cinsiyet ayrımı yapan insanlar değiliz. Evlât sahibi olma mutluluğu yeter bize.
2 güne geliyorlar inşallah. Kızımla onları bekliyoruz.
Yarında kontrolüm var. Küçük hanım iyidir umarim

Ömer❤ çok severim
Masum, kibar, saygılı biri canlanır gözümde hep.

Bu arada bayramda seni görmeye gelsinler çok isteyenler. Sakin büyüklere gideyim diye yorma kendini.
Kahverengi lekelerini de telefonla bildir istersen.
Aynı doktorda devam ediyorsun dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…