Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum iyiyim. Simay hanımı bekliyoruz daha doğum yapmadım.
Sen nasılsın? Her şey yolunda mı?
Cok sukur cnm bnmm..aklima dustun bi anda :) bi soraym dedm..vakitlice gelsin prenses insallah Rabbim saglikla kucagina almani nasip etsin bidenemm..guzel haberlerini bekliyrz insallah Zeyah3917 kurtuldu sira sende kuzumm :)

Bende iyiyim yavrm bugunumuze sukurr..16+4 olduk zamn cabuk gecsin saglikla alaym yavruyu kucagima diye dualardaym bnde :) kahve lekelerde baya azalma oldu ama bi yere cikaym artis oluyr napicaz boyle bilmem hayirlisi bakalim Allahtann..bizde durumlar boyle kuzucuk geliyrz pesnizden insallah:)

Amin insallah canım benim❤
Bizimkinin pek gelesi yok gibi

Maşallah yolu yarılayacaksın nerdeyse.
Bol bol dinlen kuzum. Allah yardımcın olsun.
Sağlıkla bi kucağımiza alsak rahatlayacağız.

Selam kızlar benim bayram şekerim bayramda geldi çok şükür ikimizde iyiyiz elhamdulillah yazamadım sezaryen olduğu için yeni yeni kendime geliyorum:)
canım benim allah analı babalı büyütsün, gözünüz aydın çok sevindim =)
Kuzum iyiyim. Simay hanımı bekliyoruz daha doğum yapmadım.
Sen nasılsın? Her şey yolunda mı?
aslımmm zamanın geldi esasında dimi ya bebecik nazlı çıktı hee :) doğum şekli nasıl olacak belli mi, son anda mı şekillenecek? heyecan durumları nasıl kuşum :)
canım benim kanamaların bitiyor olmasına çok sevindim. hayırlısıyla atlat şu durumu da tadını çıkar artık beybim.. öyle böyle derken zaman da geçiyor yahuu.. bende tık yok. ama tüp müp o işlere girecek bir psikolojim de yok doğrusu.. saldım bakalım ovu testleri de heyecanlandırmıştı başta da hiç içimden gelmiyor onları yapmak bile..

Amin insallah canım benim❤
Bizimkinin pek gelesi yok gibi

Maşallah yolu yarılayacaksın nerdeyse.
Bol bol dinlen kuzum. Allah yardımcın olsun.
Sağlıkla bi kucağımiza alsak rahatlayacağız.
Prenses tadini cikariyr anne karni rahatliginin desene :) saglikla gelsin saglikla kurtulun insallah bitanem..

Allah razi olsun kuzumm alicaz insallah

Cok sagol kuzummm insallah bitse de hi oh ceksem vala sipa ne cektirdi bana..

Yavrm aslinda tup sureci yogun gecen bi surec ve kafan dagiliyr yani aslinda isterm yaptirmani tabi istek onemli ve pozitiflik kesinlikle..insallah gerek kalmadan gelir yavru dualarimdasin her zaman kuzumm..bata kac var kur fln yapiyomusunn..ozluyrm yaa sesin cikmiyr

Kuzucum, küçük hanım fena nazlı cıktı hemde. Gelmek istemiyor.
Normal doğum olacak inşallah canım. Doktor sezeryana gerek olmadığını söyledi.
Korku, heyecan, merak vs. Duygularım çok karışık anlayacağın.

Tedavi süreci için kendini hazır hissetmen çok önemli tabi. Benim çok kolay geçmişti. Hiç zorlanmadık. O iğneleri, ilaçları keyifle kullandım.
Her şeyin hayırlısı kuzum. Inşallah hemen mucizen gelsin.
Hep dua ediyorum. Doğumda da edeceğim❤

Prenses tadini cikariyr anne karni rahatliginin desene :) saglikla gelsin saglikla kurtulun insallah bitanem..

Allah razi olsun kuzumm alicaz insallah
Amin canım benim❤
Anne karnında ne kadar kalırsa o kadar iyi tabi ama beklemekte zor oluyor
Son zamanlar geçmiyor. Sende göreceksin inşallah.

Amin canım benim❤
Anne karnında ne kadar kalırsa o kadar iyi tabi ama beklemekte zor oluyor
Son zamanlar geçmiyor. Sende göreceksin inşallah.
Canım yaa çok az kalmış :) ablamın yanındayım oda geçen hafta doğum yaptı beraber hamile kalmıştınız 39+4 te yaptı bakalım sende yarın yaparsın belki :) dualarım seninle. Doğum sırasında sancıdan korkma canım geçecek diye düşün ve aklında olan herkese dua et. Allah yardımcın olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Sık sık emzir Doyduğundan emin ol sarılık vs durumu olursa çabuk atlatır. Aklıma gelen bunlar seviliyorsun

Ohh maşallah. Sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah mis kokulu❤
Teşekkür ederim desteğin için canim. Inşallah kolay atlatırım. Henüz bir belirti yok. Nts de sancı da çıkmıyor. Doktor pazartesiye yine çağırdı.
Annemler geldi. 2 haftadır bekliyor doğum olacak diye Gitseler kesin gelir bizim küçük cadi

Sütüm olur inşallah da bol bol emziririm.
Ahhh bi gelse kuzucum...

Amin davşanım darısı san ave isteyen herkese olsun inşaallah Rabbim anneliği yaşatsın her isteyene

Gelmedi mi hala bizim Simay junior merak ettim ne durumdasınız?

Simayinannesi canimm imzan da kaybolmus geldimi prensess bizleru haberdar et
Ayyy imza da gitmiş valla40 haftayı doldurduk tabi.
Gelmiyor bir türlü canım. Bugün biraz sancılarım var gibi.
Perşembeye kadar bekleyeceğiz. Yoksa yatışım yapılacak doğum için.
Hayırlısı artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…