Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kuzum gelmedi. Inatçı cıktı bizim kız
Perşembeye kadar gelmezse yatışım yapılacak ve doğum başlatılacak. Cuma günü kucağımda olacak inşallah.
Hayırlısı gülüm.. Suni sancı ile yıpratmasalar da direk sezaryene alsalar daha iyi bana göre.. İnşallah sancın kendiliğinden gelir. Kaçıncı haftadasın? Nar ve hurma ye, Ya Fettah ve Ya Vacid esmalarını zikret. Allah yardımcın olsun

Doktora suni sancı mi vereceksiniz diye sordum. Sadece açılmanı sağlayacağız. Suni sansı çok farklı dedi. Bilmiyorum artık. Hayırlısı ne ise o olsun.
Hurma yemeye başladım
Esmalari da hemen okumaya başlıyorum. Sağol canım benim❤
Inşallah güzel haberler veririm size.

Hayirlisi ile kucagina alırsın insallah bi avazda canim bn sezeryanla yaptm hic nornal dogum icin uğraşılmadi ama bebegin gelisimi durdu demislerdi normal dogumla tesvik etmeleri cok guzel

Hayirlisi ile kucagina alırsın insallah bi avazda canim bn sezeryanla yaptm hic nornal dogum icin uğraşılmadi ama bebegin gelisimi durdu demislerdi normal dogumla tesvik etmeleri cok guzel
Amin canim insallah❤
Benim doktor inatla normal yapacaksın diyor. Bi de ben kan sulandırıcı kullanıyorum. Senin için en sağlıklısı bu diyor. Tabi herşeyin hayırlısı. Gidisat neyi gösterir belli olmaz. Sezeryan durumu da olabilir.

İnşallah kuzum benim. Çok bekletti bizi Simay kız gelsin artık sancılar yoklamaya başladıysa gerisi gelecektir inşallah. Nar da bulabilirsen ye, ben 1 tane narı ayıkladım koydum tabağa, kimse yemeyince oturdum kaşık kaşık yedim. Gecesinde sancım tuttu :)

Olması bi dert doğması bir dert oldu sağlıkla gelsin annesinin kuzusu.
Marketlerde vardır belki bi bakalım canım. Inşallah bende de işe yarar

Simayinannesi ❤sağlıkla gelsinde minik o zamanini biliyordur :)
Sen sakinsen stres yoksa en guzeli.Zaman daha var cunku bitmis degil.Bol hurma bol merdiven (ya da bacaklari yana yana acarak yurumek) en net bildiklerim.
Eger Meryem Ana Otu varsa bildigij tabidigin birisinde senin niyetine kullanin.O da koyabilir suya.
Sancin ve ya acilma icin mudahale ettiklerinde koydurun.Yalniz kavanoz olmasin otun acilabilecegi kadar genis bir kapta durmasi lazim.Dogum gerceklesincede haber verilip sudan cikaripmasi gerekiyor.

Muhtemelen sadece rahim agzinin yumusamasini saglayacaklardir.
Allah hep guzel hatirlayacagin bir dogum nasip etsin saglikla kavusun birbirinize miniginle❤
Bi bakmissin dogumun zerresi yok unutulmus onun kucucuk haline bakmaktan❤
Gozlerim dolarak yazdim.Burnumun diregi sizladi resmen.Nerden nereye.Sahit olmak bambaska.
Allah bekleyenlerede hayirlisiyla nasip etsin insallah en kisa zamanda❤

Canım benim benide duygulandirdin❤❤❤
eşimden dostumdan daha yakın oldunuz. Nerden nereye geldik gerçekten hep birlikte.

Dediğin gibi rahim ağzı yumusatilacak. Açıkçası hiç araştırmıyorum. Bazen ne olacağını bilmemek daha iyi oluyor.
Şu an sakinim ama doğum zamanı nasıl olurum bilmem artik

Evde hareketler yapıyorum, hurma yiyorum. Umarım işe yarar.
Ottan tanıdığım kimsede yok canim Artik hayırlısı.
Sağlıkla doğsun tüm bebişler. Tum isteyenlere nasip olur ❤

Evet ne olacagini bilmemek biraz daha kabullenmis yapiyor insani :) tedirgin olmadan :) bilmekte bu normal hissi veriyor.Ama en guzeli ne yasarsan yaşa yalniz olmadigini bilmek❤
En guzelide Allah bu gücü bana vermiş diyebiliyorsan...
Amiiin amin❤

Simayinannesi bi durteyim dedimmm :) aklim sendee :))

Zeyah3917 kuzumm naptiniz son durum nee ciktinizmi hastaneden
Kuzum hastanedeyim. Sabah 6 da fitil verilecek doğumu başlatmak için.
Plesenta biraz öndeymiş. Doktor kanama olma durumundan bahsetti. Olursa sezeryana alacak.
Bakalım beni neler bekliyor. Hakkımızda hayırlısı.
Dualarınızı bekliyorum❤

Simayinannesi like atıp cevap yazmamış.. Doğum olmuş da yazmaya vakti mi yok acaba? İlk fırsatta küçücük özet at beybi, meraktayız
Yok kuzum doğum olmadı henüz. Hastanedeyim. Sabah 6 da işlemler başlayacak artik. Yarın yavruna sağlıkla kavuşurum inşallah.

Oyy kuzucummm cnm bnmmm insallah ikinizde saglikla atlatinnn merakla guzel haberlerini bekliyoruz insallah..guzel hatirlayacagin dogumlar nasip etsin Rabbimm..dualarimdasin cnm bnmm unuturmuyumm hayirlisi olsn insallahh

Eneemm kimler varmis burda :) kuzummm iyi cok sukur yuvarlanip gidiyrz vala kahve lekeler kesildi insallah gelmezler bir daha..
Sen napiysn cnm bnm sen nasilsinn ozlemisimmm
İnşallah kuzum
Bende daha iyiyim günler geçiyor bir şekilde, yuvarlanıp gidiyoruz :) Bende özledim
Cinsiyet belli oldu mu bakalım maşallah büyümüşsünüz

Oyy kuzucummm cnm bnmmm insallah ikinizde saglikla atlatinnn merakla guzel haberlerini bekliyoruz insallah..guzel hatirlayacagin dogumlar nasip etsin Rabbimm..dualarimdasin cnm bnmm unuturmuyumm hayirlisi olsn insallahh
Amin canim benim❤
Inşallah güzel haberler veririm. Darısı tüm bekleyenlere isteyenlere olsun.

İnşallah kuzum
Bende daha iyiyim günler geçiyor bir şekilde, yuvarlanıp gidiyoruz :) Bende özledim
Cinsiyet belli oldu mu bakalım maşallah büyümüşsünüz
Cnm bnm Rabbim ferahlik versin hic cikmiyosun aklimdan seviliyosun bitanemm..
Erkekmis kuzu nasip olursa insallah cok sukur ite kaka geldik bugune insallah sonrasi guzel gecer nasip bakalim alnimizda ne yaziyosa o hayirlisi Rabbimdn kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…