Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hastaneye gittim nst girdim salak doktorun asistani sonuc göstercem alt tarafı 2 dk dıo muayene eder bekle bekle dedim ben muayene oldum gecen hafta bu hafta olmicam sonuc göstericem sadece mal mal konusuyo deli oldum
Agzna çarpaydn bi kere o kadar mal insanlar varki cogu sanki dr asistan varya öldüresm geliyor yemin edrm

Abla hangi marka emzik veriyosun damaklı mı damaksız mı
Bebegm sürekli memede bugun 38 günlük olduk emzik veriyorum damaklı damaksız ikisinide tutmadı tutsun istiyorum önerdigin marka var mı
Kız sen doğurdun da niye haber vermiyorsun hiç valla dün gibi yaaa gözün aydın canım benim Rabbim ömrünü bereketli kılsın yavrunun maşaallah size

Kız sen doğurdun da niye haber vermiyorsun hiç valla dün gibi yaaa gözün aydın canım benim Rabbim ömrünü bereketli kılsın yavrunun maşaallah size
Evet canım çok şükür dogurdum allah razı olsun rabbim sanada hayırlı dogumlar nasip etsin inşallah
24 aralık dogdu oglum sezeryanla dogum yaptım çok fena bi oglum var sürekli memede emzikte tutmuyo ugraşıyorum
Çok şükür kucagımda rabbim isteyen herkeze nasip etsin inşallah çok güzel bir duygu boncuk gözleri var

Kuzm ama dr bunlara demiş gayet iyi diye mal mı bu dr yaa Allahımm ( cok üzldm yaa

Rabbim sizi birbirinize bağışlasın canım benim gözün aydın olsun güzel telaşlar bunlar geçer inşaallah öp benim için miniği

Kuzm ama dr bunlara demiş gayet iyi diye mal mı bu dr yaa Allahımm ( cok üzldm yaa
Hangi doktor demiş ya sayı 60 ml az olmamalı ki buna bile az diyo Saraçoğlu hız desen a+b nin %40 olması gerekiyor en az burda %25 tekrar baktım sen öyle diyince ama sana tavsiye ettiklerimi ona da söyle kullansın canım

Allah bagişlasin canim saglikla buyusun insallah❤ Cok bekledik bu bebisleri. Darısı tüm bekleyenlere olsun.

Keçi boynuzu pekmezi mi canmm valla doğru zatenn ben bile bişy bilmezken anladm kötü oldgnu nasl olyor o bn onu anlamadm

Bi an önce geçse gitse haftalar
Ben de öyle diyordum da acayip stres sardı. Eşimin tarafı dört gözle bekliyor. Tüm sülale tepeme toplanacak gibiler. Hele eştiö 3 çocuğu var bebek de bebek. Çocukları acayip felaket. Ne kırsak neye zarar versek. Kaynanam diyor bir de istanbulda kızı var o da gelse iyi olurmuş. Sanki 5iz falan doğuracam ben. O kalabalık o tantana karışmaları falan. Ya sütğm kesilecek ya en son patlayacam. Ya da eşimi dürtüp duracam dayanamıyorum diye. Şuan öyle gözüküyor durum. Bir de loğusa kadının yanında kırkı çıkana kadar kalınırmış. Resmen eziyet geliyor şuan. Yok hastaneden gelir gelmez yıkanacakmış çocuk benim bildiğim göbek bağı düşmeden yıkanmaz. Sonra kundak almışlar ipli sarıp bağlayacaklar dedim kundak mı kaldı olır mu öyle şeyy çocuk sıçrarmış da uyurken falan filan. Şimdiden başladılar doğınca ben mahvolacam bunlara laf anlatmaktan. Hele bir de sezeryan olacam hemen kalkamam da. Daha da zor olacak. İnşallah hemen toparlanıp kalkarım ayağa. Çocuğj da uyıtmazlar gelen giden mıncıklar

Eşinle peşin konuş, sırayla gelip kalsınlar, doluşmasınlar eve yoksa bebek mikrop kapıp hastanelik olur mazallah.. senin ailenden kimse yok mu başta yanında kalabilecek? En azından ilk 10 gün, bebekle birbirinize alışana kadar, emzirmeyi öğrenene kadar.. yoksa şaftın kayar herkes tepende bir şey söyleyecek.. göğüs uçları acır, bebek tutamaz, ameliyat izin acır.. Şimdiden vardiya belirler gibi anlaşma yapın. Mesela önce annen gelsin, sonra kv, görümce v.s. çocuklara mümkünse bebeği gösterip geri götürsünler. Israrla gelmeye devam ederlerse bebeği beşikten çıkarma, gerekirse sadece bakıp çıkmalarını sağla. Planla kuzum bunları. Refakatçi önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…