Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen öyle annem olsa yeter bana da kaynanam gitmez kalır 40gün eminim. Görümcelerim de gelip gelip gider. Ev boş kalmaz ama o çocuklar acayip felaket ben böyle görmedim. Allahtan okul var. Yoksa eltim de gelip kalır o çocuklarla dedim eşime olmaz vallaha. Resmen şimdiden strese boğuldum. Çok huzursuz olacam gibi. İstanbuldaki görümceme ne gerek var da gelsin diyorsunuz onun da tek çocuk o da fena. Susuyorum şimdilik ama doğumdan sonra boğarlarsa kötü olacak gibi

Bende bu konudan rahatsızlık duydugum için esımle konustum istemiyorum dedim benım evımde yatıcak oda yok salonda iki koltuk var orda kim kalicak annem zaten 1 hafta kalicak dedim gelenım gidenim olucak benim her hafta tepemde istemem öle cocugumun bakımına falan karısamazlar zaten tabiki yikanmsz asla izin verme cocuga mikrop kaptircaklar kundak mundak yapma kundak mi kaldi ay o kdr insanın senın yanında ne işi var Allah askına

Hiç sorma ya. 2 kişi olsa bari. Her gün her gün gelirler de. Dedim kundak çok zararlı çocuk elini kolunu hareket ettiremiyor. Arada diyor. Ben yok diyorum kaynanam hayır diyor. Hep değil mesela banyodan sonra diyor. Salonumun kapısını da kilitleyecem. Yoksa evin her yeri batar. Çoluk çocukla işiniz ne Allah aşkına yani. Elden ele gezecek çocuk. Sanki hiç bebek sevmemiş gibiler şuan bebek de bebek. Düşündükçe kafayı yiyorum. Asla öpülmemesi lazım mesela. Eltimin kız kardeşi doğum yapmıştı. Çocuğu öyle bir mıncıklıyor ki sallaya sallaya resmen hırpalıyor öpüyordu. Şimdi de alsınlar artık yaaa bebek özledim diyor. Doğur kendi çocuğunu mıncıkla

Keçi boynuzu pekmezi mi canmm valla doğru zatenn ben bile bişy bilmezken anladm kötü oldgnu nasl olyor o bn onu anlamadm
Çakşırı mutlaka kullansın canım keçiboynuzu yesin incir kürü yapsın koca yiyecek tabi.. 9 şişe yeterli diyor Saraçoğlu ... Devlette mi yaptırdı bu testi özelde mi ?

Çakşırı mutlaka kullansın canım keçiboynuzu yesin incir kürü yapsın koca yiyecek tabi.. 9 şişe yeterli diyor Saraçoğlu ... Devlette mi yaptırdı bu testi özelde mi ?
Valla canm sordm diyor 2 dr da mı salak ikisde bişeey yok demiş devlette yaptrmş

Bence esıne anlat ve rahatsiz oldugunu söyle hatta tavrini koy istıyolarsa küssünler söyle hayır ben ne istersem ole olucak de hayır ne demek ya senın cocugun mu sanane

Bence esıne anlat ve rahatsiz oldugunu söyle hatta tavrini koy istıyolarsa küssünler söyle hayır ben ne istersem ole olucak de hayır ne demek ya senın cocugun mu sanane
Aynen. Söyledim zaten eşime de çok stres oluyorum bak dedim. Stres yapma bir şey olmaz diyor. O gün gelsin bakalım Allahın izniyle bakalım nasıl olacak

Benimde öyle her zaman var ama şikayetim olmuyor sadece testte çıkıyor. Suyuna falan limon koy canım yada limon sık. Sirkeli su ile taharatlen ilerlemesin
Son haftalarda daha cok oluyomus cocuk mesaneye baski yaptiği için ama benımde yoktu bi şikayetim suanda da yok yanma falan sadece ec gidiyorum sık sık o kdr kültür vermıstim yarin cıkıcak sonucu bakalım ürolog ne diyicek

temiz çıkar inşallah kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…