Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İşte doğum koçu tadında bir tavsiye ❤ canım benim ❤ sen nasılsın? Mahir kuzu nasıl?
İyiyiz ablam çok şükür. Mahir gece uyuyor çok şükür uyanık olduğu sürede gülmeler agularla bizi eğlendiriyor :) sadece gaz sıkıntısı olduğu için ağlıyor masajla damlayla atlatmaya çalışıyoruz kendide çıkarmaya alıştı gibi. Yarın iki aylık aşısı var iyi atlatırız umarım
Şu sıralar annem baya rahatsız annemlerdeyim dua bekliyorum hepinizden :/

Allah şifa versin kuzum inşallah ❤ size de kolaylık ve güç versin..
Mahir kuzu akıllı oğlan, çok güzel gece uyuması ❤ gaz da kısa zaman sonra geçecek inşallah ❤ biz iki aylık aşıları rahat atlattık, inşallah Mahir de öyle atlatır ❤

İnşallah canım ablam ❤ çok sağol. Senin kuzular nasıl öpüyorum onları çokça

2 yumurta dedi biri peşinden geliyo anladim oteki 17.5 dedi digeri kucik dedi sanki kendi aralarinda konisuyorlar asistan bakiyo bide hayirlisi diyelim banada dua et hamislerin duasi kabul olur
OIur mu olur canımmm
Hadi insss
Dularımmm seninle kuzuuu

Reactions: Cac
Iyi yapmissin canim icin rahat etmistir simdi. O cihazdan alasim geldi. Her dakika dinlerdim kesin :)

Canım maşallah ne ara 35. Haftaya girmişsin zaman ne çabuk geçiyor yaaa:)
Aynen çabuk geçti. İlk zamanlar of daha çok var diyordum zaman geçmez diyordum sona yaklaştım bile. İnsan biran önce kavuşmak istiyor. Zaman çabuk geçiyor bir bakmışsın gelmiş de büyümüş bile :)

Biz de hastanede verdik ama istemedi küçük cadı :) daha yeni yeni tutuyor emziği. Nerdeyse 3 aylık oldu. Abisi en baştan aldı, çok rahat büyüdü :) inşallah senin kuzu da kabul eder emziği
Abla hangi marka emzik veriyosun damaklı mı damaksız mı
Bebegm sürekli memede bugun 38 günlük olduk emzik veriyorum damaklı damaksız ikisinide tutmadı tutsun istiyorum önerdigin marka var mı

Abla hangi marka emzik veriyosun damaklı mı damaksız mı
Bebegm sürekli memede bugun 38 günlük olduk emzik veriyorum damaklı damaksız ikisinide tutmadı tutsun istiyorum önerdigin marka var mı
Gözün aydın gülüm ❤ sağlıkla büyüsün kuzucuk ❤ ben wee baby komple silikon damaklı emzik aldım. Arada tutuyor arada atıyor :) uykusu varsa tutup dalıyor bu günlerde. Senin bebiş de alışır inşallah. Emme ihtiyacını karşılıyor hiç olmazsa. Aç olmasa bile memede duruyorlar öbür türlü :) o zaman da fazla emiyor, gaz hiç bitmiyor...

Sagol abla allah razı olsun
Bugun kesin emzik alıcam olmuyor böyle hala mememde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…