Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Salak medicalpark bana agustıs testini atmış ilk 1.20
kardeşim farketti eski bu yolladıkları diye
1622 cıktı son tahlill
Allah seni napmasin emiii bi uzulduk kahrolduk burda ne diyecegimi bilemedim sastm kaldm deli kiz yaaaa acik acik pozitif test nasi olurlara girdik hey Allahim :)))))) saglikla kucagina al siki siki tutunsun bebisin sana cnm bnm :)))) cok cok sevindimm yol arkadasimm :)

Cnm bnm sureclerini biliyrm ne guzel Rabbim bizede nasip eder insallah bizde mukafatini aliriz insallah dua et aklina geldikce olurmuu

Bsvr havalari kendi havana bak :))))) nasi guldummm buna yaaa :)))) bi de bana derr :))))
yuzyuze gorusmeyi bendeee istiymmmmm
Evet yaa bend ebiraz kiloda var ona ragmen istiym kocaman gobegim olsn :))
Ck azcik ilaci verirken olcak ama inanki ck olmicak bebisimm sonrasinda birazck kanaman olucak ki bu normal..agri kesici almani istedimi oncesinde veya sonrasinda

Salak medicalpark bana agustıs testini atmış ilk 1.20
kardeşim farketti eski bu yolladıkları diye
1622 cıktı son tahlill
Yaaa inanmiyorum bir uzuntu bir sevinc yasadim ayni dakikada
Gozun aydin masallah super bir deger.
Nasil boyle bir hata yaparlar. Allah korusun hamile degilim diye her seyi yapabilirdin.
Uzun zamandir burdan hamile haberi almamistik. Insallah devami da gelir

İnşallah kuzum etmez olur muyum aaa

Bende sana Adana'dan gonderiyorum kuzum
Görüselim de göbüş tokuştururuz

U Umithepvar da dedigi gibi birazcik ağrı oluyor. Adet ağrısı gibi. Benim ilac icmeden gecmisti. Sonucu guzel olsun insallah kuzum.

Hamile hanımlar gebelik belirtileriniz neydi? Benim on gün geçti hala adet olmadım bir hafta önce kan testi 0 cıktı. Dün gün boyu mide yanmam ve göğüs hassasiyetim vardı bugün hiç birşey yok sanırım hamile değilim

Kuzum valla çöktüm tabi
10 dk sonra kardeşim dedi abla bu test eski
aradım ben hastaneyi dedi
yenisini attılar dedi.
Valla Rabbim büyük,tüm isteeyenlere tez zamanda versin insallahhh

idrarda çıkmıyor mu?
ben üstüne görme yasadıgımdan belirtileri farkedemedim
ama ateşim 36,5 ti hep.
Adet olunca 36.2 lere düşer.Düsmedi buay

Adet döngümden 1 hafta önce her akşam üstü kasığımda batmalar olmuştu. Yaz ayıydı çok su içiyordum ama idrarım koyu renkliydi.
Bata 2 kala göğüs uçlarım acımaya başlamıştı ve uzunca bir süre devam etti.
Herkeste farklıdır ama bende bu şekilde olmuştu:) İnşallah gönlüne göre alırsın sonucu sende canım.

Ya ben ya ben
Oha dedim artık reglde yok dedim
Kardesim moral veriyor abla bi arkadasın idrarda cıkmıs kanda cıkmamıs ilk diye.

Sonra farketti eşki test bu diye

Ya ben ya ben
Oha dedim artık reglde yok dedim
Kardesim moral veriyor abla bi arkadasın idrarda cıkmıs kanda cıkmamıs ilk diye.

Sonra farketti eşki test bu diye
Allahtan kardeşin varmış canım sen o psikolojiyle mümkün değil farkedemezdin. Ben olsam bende farketmezdim valla :)
Ama çok kızdım ya negatif diye ilaç vs kullansan ne bileyim.

Inşaallah canım sende sağlıkla al kucağına inşaallah. Bakalım sonucu sabırsızlıkla bekliyorum ama çok da umudum yok hayırlısı olsun

kızlarr hamileyimmm 1,622 cıktı
yavrumm çok çok sevindim. iki kat sevinmişsindir sen de :) ama hakikaten nasıl böle bişi yaparlar hayret doğrusu. neyse sevincini doya doya yaşa kuzumm. kaçıncı senenizdi sizin farklı ne yapmıştın tüyo ver bakem =)

bir de vıjt diye geçsin madde demiştim onu da kaçırma yavrim kız kilon çok değilse boşver hamişlik kilosu iyidir iyi ama hamişlik öncesi biraz verebilirsin de, sonra doya doya yer içersin ilaçla ilgili hiçbir şey demediler. benim adet döneminde bile çook fazla ağrım olur. o nedenle accık korkuyom
Bende sana Adana'dan gonderiyorum kuzum
Görüselim de göbüş tokuştururuz

U Umithepvar da dedigi gibi birazcik ağrı oluyor. Adet ağrısı gibi. Benim ilac icmeden gecmisti. Sonucu guzel olsun insallah kuzum.
hihihi inşallaaahhhh
bana ilaçla ilgili bilgi verilmedi. kafama göre de içmeyeyim madem. belki yanımda götürürüm işlem sonrası içerim =)

Kacirirmiyim onada arada guldum tabisi :)) yk icme bidenemm onlar zatn agri kesici igneni yapicak cikinca sonrasind aaksm olursa fln diye belki verirler sen yinede temkinli olabilirsin :*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…