Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
oy valla duygusalım bebişim ya nasıl da tanımış beni :KK66: kolay mı 1 senedir buradayız be gülüm (arabeske bağladım :p )
senin de için daha rahattır artık dimi bitaneciğim?

ay kız resmen hamile :nazar::KK200: çok mutlu oldum bacım. hemmenn ilk fırsatta kan ver maşallah maşallah kuzuma

inşallah güzel haberler getiricem bitanem. tıkanıklık varsa da açılma ihtimali de var dimi.. hayırlara vesile olsun da..
seni de daha keyifli gördüm maşallah :KK66: profil foton gene beni benden aldı şapşal jesse yi koymuş ya :KK48:

canım çok geçmiş olsun. diğer arkadaşlar da olumlu konuşmuş, inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

oy ben onun tsh ına kurban olam. iyileşsin hemen bal böceğim :KK200:

oyy günler geçsin gitsin de dr. a gidin bebişim. bakalım hemencik başlıcak mı tedavi :spor: vallaha güldüm yavrum davşanın seni yisinnnnn :KK200: benim 3. günüm bitti erken olmanın avantajları :KK70:
Valla 1 sene olmuş. Tanıdık birbirimizi tabi. Yüz yüze de görüşürüz insallah❤

Arada pimpirikleniyorum. Sonra geciyor :KK66: Doguma kadar boyle olur.

Selam kızlar ne yapıyorsunuz Nasılsıniz :) babyloading87 babyloading87 heyecanla okudum kan verdin mi merak ettim. Test bayagi koyu çıkmış. Çok sevindim vallaha. Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah :nazar::anneadayı:
Sabah verdm canım 10.30 da cıkcak
Saolasın ins vardırda dualarınız yerini bulur kuzum:dua:
Sen nasılsınn
Kız yolu yarılamısssın masallahhh:nazar:

oy valla duygusalım bebişim ya nasıl da tanımış beni :KK66: kolay mı 1 senedir buradayız be gülüm (arabeske bağladım :p )

ay kız resmen hamile :nazar::KK200: çok mutlu oldum bacım. hemmenn ilk fırsatta kan ver maşallah maşallah kuzuma

inşallah güzel haberler getiricem bitanem. tıkanıklık varsa da açılma ihtimali de var dimi.. hayırlara vesile olsun da..
seni de daha keyifli gördüm maşallah :KK66: profil foton gene beni benden aldı şapşal jesse yi koymuş ya :KK48:

canım çok geçmiş olsun. diğer arkadaşlar da olumlu konuşmuş, inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

oyy günler geçsin gitsin de dr. a gidin bebişim. bakalım hemencik başlıcak mı tedavi :spor: vallaha güldüm yavrum davşanın seni yisinnnnn :KK200: benim 3. günüm bitti erken olmanın avantajları :KK70:
Valla teste güvenemiyrm:KK43:
Sabah verdim kuzu ins yalancı pozitif değildir ya cok üzülürüm:KK43:

Aynen kuzum, zaten kafan rahat olsun hiç mi hiç olumsuz olma❤️
Hayırlısı olsun inşallah bebişim..
Hayirlisi yavrm ck sagl..dua ediyosundur ama hatirlataym tekrar :) benle davsaninda gobusu dolsun gari :)

Ayy gecsin valaa ck istiyrmm tedaviyi icimden gelmiyodu kac aydir bu ay kosa kosa gitcm..olmuuuo evde beklemekle kuzu tedavi daha iyi yaa acabalaar cok oluyo dr.la takiplesmeyince..bakalim cok istiyrm ya cakilmam duvara insallah :) oh bi donem daha bitti hadi bakalim rahim filmi ise yarasin simdi :) anestezili mi olcak peki cnm cevat bey uyanik yapiyo galiba..

Üzülmeyin kızlar. Ben eminim bir gün buradaki herkesin bebeği olcak. Ben vajinusmus du çocuk için di uğraşım 5 sene sürdü. Kaç kere test yaptım yok yok olmucak dedim tüp denedim olcak dedim yine yok. Çevrede herkesin patır patır oluyodu sevinemiyodum bile kardeşim evlendi ilk ay hamile kaldı oturdum halime ağladım. Ama şimdi iki tane bebeğim olcak Rabbimin izniyle. Mükafatımı aldım şükür. Sizde sabredin dua edin rabbim verecek inşallah

Evet kuzum sorun varsa basınçla açılıyormuş çoğu. Teşhis ve tedavi bir arada yani :) İnşallah yoktur ama❤️ Dediğin gibi hayırlara vesile olsun inşallahh.
Sorma aslında pek keyifli değilim havalar kasvetli ya bana iyi gelmiyor gün hemen bitiyor Zaten :)
Eheh pinkman aşkum benim, az kalsın değiştiricem ama :KK45:
uuu teşhis tedavi birlikte iyiymiş :) tabi inşalla o kadar açıktır ki vıjtt diye geçer madde :p
havaları boşver sen kendi havana bak bebeyimmmmm

Valla 1 sene olmuş. Tanıdık birbirimizi tabi. Yüz yüze de görüşürüz insallah❤

Arada pimpirikleniyorum. Sonra geciyor :KK66: Doguma kadar boyle olur.
yüz yüze görüşmeyi çok isterim kuzummm :KK200: pimpiriklenme güzel şeyler düşün. sana istanbuldan kocaman güzel enerjiler gönderiyorum =)

Hayirlisi yavrm ck sagl..dua ediyosundur ama hatirlataym tekrar :) benle davsaninda gobusu dolsun gari :)

Ayy gecsin valaa ck istiyrmm tedaviyi icimden gelmiyodu kac aydir bu ay kosa kosa gitcm..olmuuuo evde beklemekle kuzu tedavi daha iyi yaa acabalaar cok oluyo dr.la takiplesmeyince..bakalim cok istiyrm ya cakilmam duvara insallah :) oh bi donem daha bitti hadi bakalim rahim filmi ise yarasin simdi :) anestezili mi olcak peki cnm cevat bey uyanik yapiyo galiba..
göbüklüler takımına girelim artık demi kız :KK70: evet yavrum senin de artık tedavinin zamanı geldi. kafa olarak da hazırsınız ki bu çok önemli.. ben cumartesi sabahın köründe gidiyom filme inşallah baby. anestesi olmayacak sanırım. ay umarım çok ağrımaz ya :KK43:

Kızlar 1.20 negatif:KK43:
canım vallahi şok oldum ben de. o kadar belirgin çizgiye bu sonuç ha.. pofff

X