Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsan inanamıyor demi alıp herkese bu pozitif mi sizce sorası geliyor :)) çok sevindim canım maşallah kanda da çıkar sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Kana gitcem dedim kendi kendime
Adam geçerken seni alayım dedi iyi mi:)
Gelip alacağı tuttu:)
Catlarım artk yarın:)
Saolasın bacım inss valla inss doğrudur test

Kizlar moralim cok bozuk doktor bugun kizimin kalbinde üfürüm oldugunu soyleid yarin eko cekilecek dua edin lutfen bsey çıkmasin
Canım bebeklerde olabilirmiş canını sıkma inşallah düzelir. Bizde de Tsh yüksek hala sarılık düşüyor başka sıkıntı çıkıyor Allah dermansız dert vermesin geçmiş olsun kuzum

Canım bebeklerde olabilirmiş canını sıkma inşallah düzelir. Bizde de Tsh yüksek hala sarılık düşüyor başka sıkıntı çıkıyor Allah dermansız dert vermesin geçmiş olsun kuzum
Aminn kuzum hic birimize dermansız dert vermesin cok gecmis olsun sizede bebislerimiz iyi olsun biz hasta oluruz

Bebitooomm kalp kalbe karsi Allahimm sayfalari bitirip seni etiketlicektim kuzummm programa gore 5 gun kalmis bebisim gelsin dr.a direk :) hayirlisi bakalimm..sen nasilsin yavrimuu pasamiza iyi bakiysn demi :) (davsanim gulecek simdi bana :)))

Bebitooomm kalp kalbe karsi Allahimm sayfalari bitirip seni etiketlicektim kuzummm programa gore 5 gun kalmis bebisim gelsin dr.a direk :) hayirlisi bakalimm..sen nasilsin yavrimuu pasamiza iyi bakiysn demi :) (davsanim gulecek simdi bana :)))
Ehehe az kalmış kuzum Hadi inşallah sizlerinde güzel haberlerini duymak istiyorum artıkkk.
Biz iyiyiz kuzum şükürler olsun, tekmeleri hissetmeye başladığımdan beri daha rahatım. Diğer türlü hep panik içindeydim acaba yaşıyor mu kalbi atıyor mu diye. Hiç bitmiyor acabalar :)

Kana gitcem dedim kendi kendime
Adam geçerken seni alayım dedi iyi mi:)
Gelip alacağı tuttu:)
Catlarım artk yarın:)
Saolasın bacım inss valla inss doğrudur test
Off nasi gidemezsin kanaaa sayfalari heyecanla okudummmm kuzum yyaaa masallahhh ne guzel ozlenen bi tabloo tu tu tu masallahh..siki siki tutunsun yavrmmmm insallahhh bebisinn saglikla gelsinn

Ayy bizde vermek istiyrz artk be kuzucumm insallahh Rabbim.nasip eder de veririz hayirlisi bakalim..asilama icin heyecanim tavan sorma..
Oy masallahhh ne guzel bi duygudur onu hissetmek yavrm yaa Rabbim nazarlardan korusun saglikla gelsin bebegin sana insallahhh..

İnşallah kuzum amin
Sizin aşılama durumun ne oldu başlayacak mısınız kuzum bu ay yoksa Ocakta mıydı?

İnşallah kuzum amin
Sizin aşılama durumun ne oldu başlayacak mısınız kuzum bu ay yoksa Ocakta mıydı?
Bu ay gidicez istiyrz diye yavrm.. gecen ay gitcektikte bnmki inat edince bu aya kaldi vardir bi hayir..istiyrz dicez de yapilmasi gerekenler varsa tedaviye ona gore bakilcak artk sap diye asilama olurmu bilemedim bakalim aartk dr.a birakayimda kendimi kafam rahat olur yavrm yaa

Aynen kuzum, zaten kafan rahat olsun hiç mi hiç olumsuz olma
Hayırlısı olsun inşallah bebişim..

Duygusalım benim❤
Vücudun da hemen sonuç almak istedi galiba Iyi haberlerini alacagim insallah kuzum. Dualarım hep seninle.
oy valla duygusalım bebişim ya nasıl da tanımış beni kolay mı 1 senedir buradayız be gülüm (arabeske bağladım )
senin de için daha rahattır artık dimi bitaneciğim?
artık bukadr da yalancı pozitifse bilmiyorm
ay kız resmen hamile çok mutlu oldum bacım. hemmenn ilk fırsatta kan ver maşallah maşallah kuzuma

inşallah güzel haberler getiricem bitanem. tıkanıklık varsa da açılma ihtimali de var dimi.. hayırlara vesile olsun da..
seni de daha keyifli gördüm maşallah profil foton gene beni benden aldı şapşal jesse yi koymuş ya

Kizlar moralim cok bozuk doktor bugun kizimin kalbinde üfürüm oldugunu soyleid yarin eko cekilecek dua edin lutfen bsey çıkmasin
canım çok geçmiş olsun. diğer arkadaşlar da olumlu konuşmuş, inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

oy ben onun tsh ına kurban olam. iyileşsin hemen bal böceğim

oyy günler geçsin gitsin de dr. a gidin bebişim. bakalım hemencik başlıcak mı tedavi vallaha güldüm yavrum davşanın seni yisinnnnn benim 3. günüm bitti erken olmanın avantajları

Evet kuzum sorun varsa basınçla açılıyormuş çoğu. Teşhis ve tedavi bir arada yani :) İnşallah yoktur ama Dediğin gibi hayırlara vesile olsun inşallahh.
Sorma aslında pek keyifli değilim havalar kasvetli ya bana iyi gelmiyor gün hemen bitiyor Zaten :)
Eheh pinkman aşkum benim, az kalsın değiştiricem ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…