Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah verdm canım 10.30 da cıkcak
Saolasın ins vardırda dualarınız yerini bulur kuzum
Sen nasılsınn
Kız yolu yarılamısssın masallahhh
Aynen yarıladık çok şükür. Erken doğum riskim ver birkaç aydır. Bebeğin eşi aşağıya tam yerleşmiş ve plesentada boşluk varmış. Kanama alanı da var. En son gittiğimde daha da büyümüş. İlaç kullanıyorum. Bebeğin akciğer gelişimi için de iğne oldum geçen haftalarda. Doktor başka hastane önerdi ordaki imkan ve ekip daha iyi dedi. Bag kopar ve kanama durmazsa rahim almaya kadar gider dedi. Oraya randevu aldım pazartesiye bakalım o ne diyecek . Yorulma iş yapma vs. Bayagi korkuttu beni. Öyle böyle bu zamana geldik çok şükür bakalım. Umarım sağ sağlim sıkıntısız kurtuluruz :) Düşünmemeye çalışıyorum

Kacirirmiyim onada arada guldum tabisi :)) yk icme bidenemm onlar zatn agri kesici igneni yapicak cikinca sonrasind aaksm olursa fln diye belki verirler sen yinede temkinli olabilirsin :*
o zaman ben kendi kendime ilaç içmeyeyim ama yanımda götüreyim duruma göre bakarım. cumartesi sabah olacak film beybim konuşmuş muyduk hatırlayamadım =)
Kuzumm valla hem ne sevinmek
Allah sevdiği kuluna esegini kaybettirir
sonra buldrurmus ya aynen öyle oldu:)
Ben size örnek olayım 3,5 sene sınra mucizem geldi inss
Darısı size insallahhh
3.5 sene ha vay anasını biz de korunmayalı 14 ay oldu. beklemek gerçekten çok yorucu oluyor bazen. özel bir kür mür uygulamış mıydın bu ay bacım?

Kizlar cok sukir bsey cikmadi kizimda tesekkur ederim hepinizee desteginiz icin saolun sevilipsunuz bu arada yeni hamisler war umarim yil bitmeden dha da guzel haberler aliriz ❤
oh oh maşallah sevindirdin bizi tatlım. inşallah burada eskilerden kalanlar olarak hepimiz güzel haberler vereceğizzz

sağol kuzummm seviliyorsun =) bu arada atak konusunun da seni yormamasına çok sevindim. hamileliğinin tadını doya doya çıkar bitanemm

Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz. 16 Aralık’ta adet olmam gerekiyordu olmadım. Kan verdim 17sinde 43,94 çıktı. Bugün sabahta 87,93 çıktı. Bu değerler düşük mü acaba. Doktor benim heyecanımı hiç anlamıyor. 15 gün sonra gel, bu kadar erkenden telaşa niye düşünüyorsun anlamıyorum dedi gönderdi beni. Bizim 1 buçuk yıldır çocuğumuz olmuyor ondan bu telaşım bile diyemedim

2ye katlamış ama sen yine haftaya bidaha dene cnm kan artmış mı?
Keyfimden dicen neden telaşe ediyorsn diyen dra

Konustuk konusmazmiyiz :)) ben sormustm yavrimu..haberlerini bekliyr olucam..hic heyacan yapma inanki sikintisiz bi islem..tikaniksa biraz agri artabilir ama degilse inan azicik oluyr..acik olmasindn yana dualarimm.. ck korkarak gidiyr herkes sukur diyip atlatmis oluyorlar bi asamayi daha bitanecimm..

Cok gecmiss olsn bacım
İnsallah sağlıcakla alırsın kucağına.
Aynen olumsuzu düşünme,negatifi düşününce bosvere üzmekten başka bi ise yaramıcak.
Sağ sağlim alacaksın inss,sen güçlü kızsın,senin bebeğinde güclü

Bebis geliyor bence kendini uzme :)
Bisy goremez diye demistir ama artis iyi.Tamamen deger degil artis belirleyici olmus.Kendini uzme artik bi bebisin var :))))

Sende seviliyorsun davşanımmm inşaallah dua edin bana da hastalıktan kurtulmak istiyorum artık

Kızlar ikili test sonuçlarından anlayananız var mı doktor randevum haftayada pek anlamadım beenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…