Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım durumun nasıl. Benim nişan geldiği gece çok fazla sancıyla uyandım zaten. Allah yardımcın olsun inşallah iyi geçer benim gibi olmazsın

Kuzum çok çok geçmiş olsun. Biraz zor gecti galiba. Bu günlerde geçecek inşallah. Rabim sizi hiç ayırmasın canım. Bir an önce yavrunla evinize dönmeni dilerim
Kuzu korkutmayim kimseyi :) insallah doğumun çok kolay olur. Normal yada sezeryan hakkında hangisi hayırlı ise onu iste

Ikiside çok güzel. Sağlıklı, mutlu, uzun ömürlü olsun inşallah. Benimde aklımdan Mahir koymuşsunuzdur diye geçti
Mahir biraz karakteristik bi isim hani kaşı gözü kara erkeksi :) bunu görsen kız dersin hele o dudakları. Bırakmak çok zordu :/ kokusunu içime çektim çok ağladı ama.bunda da hayır vardır napalım

Mahir biraz karakteristik bi isim hani kaşı gözü kara erkeksi :) bunu görsen kız dersin hele o dudakları. Bırakmak çok zordu :/ kokusunu içime çektim çok ağladı ama.bunda da hayır vardır napalım
Ayyy canım benim kıyamam. Her seyin hayirlisi hic uzme kendini. Son ayriliklariniz olsun.
Desene çok can yakacak annesi

Merhaba benim tüplerim açık ama hacamat ta kan çıkmadı sülük yapacaklar o yüzden ona bakıp öyle düşünmeyin diye söylemek istedim

Canım çok geçmiş olsun. Umarım bian önce sağlığıniza kavuşursunuz bebeğin ve sen. Dualarım seninle. Cok dikkat et kendine. Güzel haberlerini bekliyorum inşallah. Rabbim yardimcin olsun...
Canım durumun nasıl. Benim nişan geldiği gece çok fazla sancıyla uyandım zaten. Allah yardımcın olsun inşallah iyi geçer benim gibi olmazsın
Karnımda kasılma çok oluyor canım. Bebiş kendini sürekli kasıyor ama sancim çıkmadı en yüksek 30 falan. Bu akşam bende bekliyorum bakalim nolcak. Ara ara kasık agrım oluyor. Düzenli olan bişey yok şuanda. Senin yazdıklarını okudum çatı muayenesinden falan bahsetmişsin. Keşke bu şekilde olmasaydı. Bakmis olsaydi doktor. Kac kg dogdu en son 3600 demistin. Biraz tombis çatinda darsa ondan olmus olabilir. Bundan sonra hemen toparlanirsin inşallah. Sağlıkla doğdu çok şükür ki yakında yanında olucak.

Canım doğum yapacağım gece ve ondan önceki gecelerde de aynı şekilde sancı yaşıyordum aslına bakarsan ben bir haftadır kasılma ve bebeğin kendini tam ortada toplanmasıyla sertlik yaşadım. Normal doğum için gruba bişeyler yazdım sende oku istersen. Bebek 3500 52 cm doğdu

Canım çok geçmiş olsun . Tek sıkıntı sarılık olsun iyi olsunda hemen toparlar yanına gelir allahın izniyle sen neden ameliyat oldun çok mu zorladılar doğumda

Rabbim sağ salim kavuştursun inşallah

Geçmiş olsun kuzucum ❤ bebiş de sarılığı çabuk atlatır merak etme.. küçücük olsalar da çok güçlüdür bu minnaklar, en kısa zamanda kucağında olacak inşallah ❤ kendine dikkat et, çabuk iyileş ki kuzun gelince ona rahatça bakabilesin ❤

Son düzenleme:
Kızlar ya hibor ya da clexane iğne bulamıyorum eczaneler gelmiyo artık diyor. Alan var mı aranızda ben bide bunu doğuma kadar vurulcam moralim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…