Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah'ım sana da yaşatsın bu heyecanları kuzum mutlulukla tabi❤

Gözün aydın olsun gülüm ❤❤❤ Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin, hayırlı bir evlat olsun size inşallah ❤ ismini ne koydunuz minik kızının?
Ďerin ece koyduk ablam insallah sag salim bebeklerimiz buyurler hayirli evlat olurlar

Canlar bu sabah 5:30 da doğdu bebeğim normal doğum ama hala rahatsızım ayrıntıları sonra yazarım hepinizi öpüyorum. Dua bekleyenler kendini biliyor unutmadım sizi ❤
Ayy maşallah size ya arka arkaya geldi bebişler gözünüz aydın kuzum Rabbim sağlıkla büyümeyi büyütmeyi nasip etsin Rabbim size bağışlasın miniğinizi analı babalı büyüsün inşallah

Kızlar Hayırlı akşamlar Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah çocugumz olsun diye Rahman suresi dağıtıyorum son 6 tane kaldı 1 tane alabiliyo herkes alabilecek olan var mı Rabbim hepinizden razı olsun

Gözünaydn kuzm
Teşekkür ederim canımm

Çok saol canım allah razı olsun

Ayyy gözün aydın canım Rabbim size bağışlasın miniğinizi Rabbim hayırlı evlat olmayı nasip etsin maşşallah canım benim:):)

Aminnn rabbim senide sağ salim kavuştursun inşallah canım

Canlar bu sabah 5:30 da doğdu bebeğim normal doğum ama hala rahatsızım ayrıntıları sonra yazarım hepinizi öpüyorum. Dua bekleyenler kendini biliyor unutmadım sizi ❤

Hamilelikte doğumda peş peşe oldu desene seninde gözün aydın kuzum. İnşallah herşey yolundadır.

Ayyyy sok oldum okuyunca halbuki bu haber icin girip duruyordum sık sık nasil sevindimmm :)))
Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin.Gozunuzaydiiinnn❤

Bende okurum.İsmini yazar mısın?

Olmaz mi canim :) yaralar sizilar meme reddetmeler,ceken cok.Hersey hamilelikle ve ozellikle dogumla yeni basliyor :) yapilabilecekte bicok sey var tabii :) Sana da anlatacazz❤ :)
Sonuclariniz daha iyi gb cok anlamiyorum.Insallah guzel haberlerle donersiniz doktorunuzdanda❤

Simayinannesi Sizde nasilda buyumussunuz boyle :) cinsiyet,hareket derken en guzel zamanlardasınn❤ saglikla Allah tamamina erdirsin insallah
Ahh canım amin insallah❤
Nasıl heyecanlıyız anlatamam.
Bende sizin zamanlara ışınlanmak istiyorum. Senin meleğin kocaman olmuştur Allah bagışlasın.

Ahh canım amin insallah❤
Nasıl heyecanlıyız anlatamam.
Bende sizin zamanlara ışınlanmak istiyorum. Senin meleğin kocaman olmuştur Allah bagışlasın.

Hiiiiç acele etme inan,hamilelikte cok guzel birsey.Özleyeceksin :) Hele tekmeler baslasin❤Zorluklari elbet var ama kac kez yasayabilir ki insan boyle mucizevi birseyi oyle dusun.Tadini cikar.
Allah'in izniyle cabucak gececek :)

Evet buyudu masallah 21inde 2 aylik oldu.Gulucukler agular sevindiriyor iste :)))
Acayip yorgunluk ikisi birden ama halimize bin sukur,yoruluyorsak ugrasimiz var demektir :))))))

gözün aydın canim saglicakla buyut bebeğini... darısı basimiza ve tüm isteyenlere olsun ....

Hepinize ayrı ayrı teşekkürler canlar. Toparlanmaya çalışıyorum dikişlerim çok fazla ameliyat oldum. O saatlerde emziremedim oturamıyorum sonrasında emziremekte zorlaşıyor bebeğin sarılığı arttı kan uyuşmazlığı var diye yoğun bakımda şuanda. Beni taburcu ettiler ne kadar zormuş eli boş eve gelmek yine de şükürler olsun Rabbim bütün isteyenlere sağlıklı hayırlı doğumlar evlatlar nasip etsin

Öğlen doktor kontrolü sonrası benimde nişanım geldi. Nst çatı kontrolü yapıldı sanci yok açılma 1 parmak. Doktor bu gece yarın gelmesini bekliyor bakalim. Çatı kontrolü için ameliyathaneye girdim görmeseymişim daha iyidi. Insan geriliyo ister istemez. Kötü bi görüntü yok ancak ordaki çatala yatmak ayrı bi strese soktu beni. ((

Kuzum çok çok geçmiş olsun. Biraz zor gecti galiba. Bu günlerde geçecek inşallah. Rabim sizi hiç ayırmasın canım. Bir an önce yavrunla evinize dönmeni dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…