Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok geçmiş olsun . Tek sıkıntı sarılık olsun iyi olsunda hemen toparlar yanına gelir allahın izniyle sen neden ameliyat oldun çok mu zorladılar doğumda
Canım benim senin halini de soramadım kusura bakma nasılsın bebiş nasıl hayırlı olsun sağlıkla büyüsün inşallah.
Benim doğum çok hızlı ilerledi .neden o kadar yırtık olmus bilmiyorum kesik de atılmış halbuki ama içtekini kandan göremediler doktor gelince hemen ameliyata alındım. Bu anlattığım yarım saat 40dk cereyan etti .uyandığımda saati sordum 8 dedi ablam

İnşallah ablam bende iyi olacam oda bana gelmesi için o kadar uğraştık kolay bulmadık birbirimizi :))

canım benimm normal doğumda toparlanma süreci daha hızlı oluyor derler. inşallah sen de en yakın zamanda sağlığına kavuşursun, yakışıklı paşamız da evine gelir hemencik =)

canım benimm normal doğumda toparlanma süreci daha hızlı oluyor derler. inşallah sen de en yakın zamanda sağlığına kavuşursun, yakışıklı paşamız da evine gelir hemencik =)
Davşanım sevgime de hayırlı evlat nasip etsin tez zamanda çok güzel bir duygu Rabbim tattıracak inşallah kuzum çok sağol

sezson Canim gecmis olsuun❤
Sen iyi hissettikce kendinde bebisinde daha cabuk iyileseceksiniz❤
Allah sifa versin ikinizede.
En kisa surede kavusun insallah❤

Mahir biraz karakteristik bi isim hani kaşı gözü kara erkeksi :) bunu görsen kız dersin hele o dudakları. Bırakmak çok zordu :/ kokusunu içime çektim çok ağladı ama.bunda da hayır vardır napalım

Canım benim Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. Sarılık için o gün yatirmAsi iyi olmuş en azından eve goturseydin daha çok artardı. Benim kiziminki artmıştı bir gün yoğun bakıma yatırdılar. Sadece süt sağımi yada emzirmek için gorebildim.

Doğum sonrası iki hafta ayaklarım sisligi hiç inmedi. İnşallah hemen kucağına alirsin.

Amin canım çok sağol. Doğru diyorsun sonradan olacağına şimdi yatması daha iyi olur inşallah.
Sen nasilsin bebiş nasıl

Amin canım çok sağol. Doğru diyorsun sonradan olacağına şimdi yatması daha iyi olur inşallah.
Sen nasilsin bebiş nasıl

İyiyim canım çok şükür bebiste iyi ana kucağında laf dinliyor laf atıyor gülüyor çok sukur. Sarılığı çok düşünme bizimki sınırı geçmişti yattiginda. Sütün içinde bol su iç gün içinde yeterince sıvı al.

Kızlar ya hibor ya da clexane iğne bulamıyorum eczaneler gelmiyo artık diyor. Alan var mı aranızda ben bide bunu doğuma kadar vurulcam moralim bozuldu
Canım bende iğne kullanıyorum clexane ve elim hastane yakınlarında ki eczanelerden çok şülür şimdiye kadar buldu galiba hastane yakını olduğu için daha çok iğne geliyor onlara.
Hiç bulamazsan sağlık bakanlığını ara derim yardımcı oluyorlarmış

Gözün aydın canım benim. Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

Canlar bu sabah 5:30 da doğdu bebeğim normal doğum ama hala rahatsızım ayrıntıları sonra yazarım hepinizi öpüyorum. Dua bekleyenler kendini biliyor unutmadım sizi ❤
Gözün aydın canım benim Allah sağlıklı uzun ömürler versin bebişine inşallah

İyi olmanıza çok sevindim. İçiyorum canım sağol

Canım yeni gördüm çok geçmiş olsun ya Rabbim bi an önce sağlıkla kavuştursun bebeğine inşallah çıkmıştır kuzucuk nasılsınız şimdi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…