Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canımm. Rabbim size de bu günleri görmeyi nasip etsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Bekleyenlerin de göbişini doldursun

Gözün aydın ve geçmiş olsun canım benim ❤ güle güle, sağlıkla büyütün oğluşunu ❤ anne babasına hayırlı bir evlat olsun, mutlu bir yaşam sürsün inşallah ❤

Maşallah canım. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Çok sevindim❤

Gözünaydn kuzm

Canım kıyamam sana sevinçten ağlayalım güzel haberini alınca inşallah .
Bak hatırlatırım göbişi yükle diye unutma bunu :))
hahaha tamam yavrum ben razıyım olsun da yeter ki, sen hatırlat =)

amanınnn ne kadar çok detayı varmış kız bu emzirmenin :)

İlk Emzirirken yanımdakilere bakmayın mı desem utanıyorum ya. Lönk diye çıkaramam herhalde :/ bide bu sorunumuz var :)
Oyy maşallah o gülüşler herşeye bedeldir zaten ❤
utanma olayına hak veriyorum canım benim. ben de başkasının yanında soyunmaktan falan hiç hoşlanmam. ama o durum farklı olabilir tabi. belki gözün görmeyecek bile başkasını ❤ tahin yağı doğumdan önce göğüse mi sürülüyor?

ayy güle güle büyüt yavrunu canım, çok sevindim ❤

kızlarım ben de adetin 7. günündeyim. eşim testi tekrarladı, henüz almadık sonucu ama 4 aydır bir gelişme olmuş mu, ya da allah korusun kötüleşme mi var meraklardayım.. infertilite konusunda uzman bir dr. dan randevu aldık. inşallah cumartesi eşimle birlikte gidicez. zaten dr. eşleri birlikte alıyormuş. şimdiden heyecan sardı..

Ayyy gözün aydın canım Rabbim size bağışlasın miniğinizi Rabbim hayırlı evlat olmayı nasip etsin maşşallah canım benim:):)

İnşallah testte iyi gelişme olmuştur canım ya Rabbim en güzel sonuca yaklaştırsın inşallah :) sonucu ne zaman alacaksınız peki sen rahim filmi çektirmiş miydin kuzum hatırlayamadım kusura bakma

İnşallah testte iyi gelişme olmuştur canım ya Rabbim en güzel sonuca yaklaştırsın inşallah :) sonucu ne zaman alacaksınız peki sen rahim filmi çektirmiş miydin kuzum hatırlayamadım kusura bakma
canımm sorunu hemen cevaplayayım :)
eşimin 4 ay önce yaptırdığı testte sperm sayısı 32 mil, morfoloji %1 idi. şimdiki sonuçlarında sayı 64 milyona ve morfoloji %2'ye yükselmiş. ancak hareketlilik açısından, önceki sonuç total %45, progresif hareket %30 imiş. şimdi ise total %40, progresif %20. sonuçları nasıl yorumluyorsun?
bal-polen karışımı ve senin de önerdiğin üzere kboynuzu özü içiyor. sigarayı da yeni yeni bırakıyor.
benim rahim filmim çekilmedi. adetlerimde düzensizlik var (28-32 gün arası değişiyor) ama progesteron testlerine göre yumurtluyorum. deneyeli de 13 ay doldu.
tedavi gerekecekse de en azından durumumuz iç açıcı mı merak ettim

Yazıyorum hemen tatlım

Kuzum doktor sonuçları gördü mü?
Keşke biraz bilgim olsaydı. Ama kötü degil gibi geliyor. Umarım oyledir.
Doktor nasıl bir yol belirleyecek çok merak ediyorum. Guzel gelismeler olsun insallah

Kuzum doktor sonuçları gördü mü?
Keşke biraz bilgim olsaydı. Ama kötü degil gibi geliyor. Umarım oyledir.
Doktor nasıl bir yol belirleyecek çok merak ediyorum. Guzel gelismeler olsun insallah
Canim benimm doktora hft sonu esimle birlikte gidicez insallah. Eski sonuclara gore daha iyi, ayrica referans araliklarinda gibi duruyor. En azindan esimde buyuk bir sorun olmamasi sevindirici elbette. Tedavi gerekirse basari sansimiz artar diye umutlandim :) benim rahim filmim cekilmedi, hormon tahlili de yaptirali epey oldu. Sanirim bir de benim durum incelenir ona gore bakariz :) ilgin icin tesekkurler kuzum. Senin kontrole daha vardi saniyorum, nasilsin?

Kızlar bişey sorcam catlamtma iğnesi hakkında şimdi normalde kendi kendine bile büyüyen folükülm bu ay klomele yavas büyüyor bugünde gitti 16 mm olmş çarşamba tekrar çagrdı . Çarşamba günü döngümün 18. Gününe denk geliyor sizcede gec degil mi en son kaçıncı gün vurulur bu iğne artık hiçbiir doktora güvenemiyorum korkyorm

Eşinin sonuçlari normal olunca sana geçiş yapılır
Aslında ikinizin yapilmasi gereken testleri ayni anda isteseydi vakit kaybi olmazdi. Zaman bizim için onemli. Bence bizim sorun kafada. Rahat olamiyoruz.
Haftasonu gelsin hemeeennn

Dün bir bayanla tanıştım. 10 yıl çocuğu olmamış. Sonra 1 yıl arayla 3 tane çocugu olmus. Hemde tedavi falan da olmamiş. Her seyin vakti zamani var boşa demiyorlar kuzum. Tabi o kadar beklemesin kimse inşallah.

Benim kontrol 5 Aralık' ta. Yazarken bile heyecanlandım

Aynen canimm haftasonu hemencik gelsin :) esimin testini zaten gerektigi icin kafamiza gore yaptirmistik. Benim testlerim icin dr yonlendirmesini beklicez. Cok acele etmiyorum bu arada dogal denemelere de devam ediyoruz tabi :)))) senin de minnosunu gormene az kalmis kuzum. Heyecan olmaz mi cok normal bu hissettiklerin :) tekmeleri hissettigin gunler de yakindir insallah :)

Canlar bu sabah 5:30 da doğdu bebeğim normal doğum ama hala rahatsızım ayrıntıları sonra yazarım hepinizi öpüyorum. Dua bekleyenler kendini biliyor unutmadım sizi ❤
Sonayimmm benim guzel kuzumm tebrik ederim bacim cok duygulandim yaa.. iyi ki yazdin merak ederdik. Toparlan ve sahalara don yavrum tecrubelerine ihtiyacimiz olacak :) gule gule buyutun bebisinizi, boynundan mis gibi kokla benim yerime de

Canlar bu sabah 5:30 da doğdu bebeğim normal doğum ama hala rahatsızım ayrıntıları sonra yazarım hepinizi öpüyorum. Dua bekleyenler kendini biliyor unutmadım sizi ❤
Hayırlı olsun canım ne güzel sev şimdi doya doya mis kokulunu :)

Canım inan hep aklımdaydın bugun.
Allah saglikla, analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Öp kokla benim yerime de❤
Insallah bir an once toparlanirsin. Çok cok mutlu oldum senin adına kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…