Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm Rabbim sag salim saglicakla buyutmeyi nasip etsin yaa ikinizinde iyi olmasina ck sevindmm Anali babali buyusun insallah ay duygulandm :)

Canlar bu sabah 5:30 da doğdu bebeğim normal doğum ama hala rahatsızım ayrıntıları sonra yazarım hepinizi öpüyorum. Dua bekleyenler kendini biliyor unutmadım sizi ❤
Anaaaa bi kac gun girmedim hatunlar sirya dizilms :) kuzummmmmmm cnm bnmmmmm cok sukurr gozunuz aydinnnn ck sevindmmm..rahatsizim demissin daha iyisindir insallahh..dualarin icin Allah razi olsn unutmazsinkii cansin cunkuuu..pasamiz nasil kuzum

Kuzumm simdi okuyrmm ck ck gecms olsn yaa umarm daha iyisinizdir geriden geliyrm sayfayi okuyarak

Herkese merhabalar reglim 5 gün gecikmişti idrar testi yaptım silik çıktı dün de hastaneye gittim beta hcg 41 çıktı doktor hamilesiniz dedi ama forumlarda herkes düşük gibi şeyler demiş çok korkuyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi lütfen ???

Önemli olan değerin artışı canım iki gün sonra yaklaşık 48 geçtikden sonra tekrar kan ver bakalım artışın nasıl yaklaşık iki katı artarsa devamıda güzel gelecektir hakkında hayırlısı olsun.
Geç döllenme olabilir değerin az olmasıyla alakalı

Ck sukur cnm.bnm heyecanla okudum sayfalari Rabbim saglikli uzun omurler versin insallahh
Kuzumm çok şükür yanımda şimdi daha iyi olacaz inşallah. Darısı sana duamda seni de unutmadım zaten hep ediyordum Rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin ❤

Gözün aydın canım benim. Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah
Canım teşekkür ederim

Bu akşam taburcu oldu yavrum inşallah yarınki sonucu da iyi çıkar

Çok sevindim ilk ve son ayrılığınız olur inşallah canım

Gözün aydın canım Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Aminnn canım çok teşekkür ederim

Cnm Rabbim sag salim saglicakla buyutmeyi nasip etsin yaa ikinizinde iyi olmasina ck sevindmm Anali babali buyusun insallah ay duygulandm :)

Allah razı olsun canım rabbim inşallah sanada nasip eder bizde burda seninle daha çok seviniriz dualarımdasın sen ve bütün isteyenler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…