Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kullanıyordum bi iki aydır içmiyorum domtorumu degistirdim .yeni doktora dedim bıraktığımi oda iç yada içme bişey demedi .zaten vitamin alıp icebilirim sanırım
Bazı hekimler gebelik öncesi öneriyor bazıları da gebelik başlamadan gerek yok diyor . Yine de eksiklik varsa tamamlanmış olur öncesinde başlamak daha iyi gibi .

slm kızlar.benımde BAT bugundu olmadım.bu aydan cok umudum yok 2 kez beraberlık var ovulasyon gunlerınde.2 gundur regl agrısı cekıyorum ondan galıba.ama yıne de ıste bır yanım keske bana bır surprız olsa dıyorum herkes gıbı.fakırın ekmegı umut ne yaparsın.
guzel haberler alan var mı pek sık takıp edemıyorum da.ınsallah en azından bır kısmı guzel haberlerle gırer yenı yıla.
umut herzaman vardır...vazgecmeyın

Ben evde ders calistigim icin dušnmemeye çabalıyorum. 10 günum var yaklaşık olarak. Eğer adet olmaz isem tabiki haftaya
Bende dusunmemeye calısıyorum aslında ama ıste buralara takılınca aklıma gelıyor :) bende kasım 3iğne oldum 15gun sonra gel dedı ama batım 25 26kasım gıbı adetım gecmeden gıtmem buyuk ıhtımal canım

Valla benim belirtilerim adet belirtisiydi gogus siskinligi kasik agrisi adet olcam derken cift cizgi gordum . Kismet canm bende 2 kere ovulasyon gunleri beraberlik yasadim

Kızlar rahimde batma nasil geçer. Inanılmaz acıtıyor durup durup igne sokar gibi

Valla benim belirtilerim adet belirtisiydi gogus siskinligi kasik agrisi adet olcam derken cift cizgi gordum . Kismet canm bende 2 kere ovulasyon gunleri beraberlik yasadim
ayyy agzında

ınsallah canım agzından bal damlıyor.benım aslında hep 2-3 gun once olurdu ama son aylarda bırkacgun gec olmaya basladı o yuzden umutlu degılım.benım durumum herkesten zor aslında 35 ıme gırdım ve kendıme bırkac ay sure verdım olmadı oyle gıdıp tedavı kısmına bakacagım.

Olur ins oyle yasini dusunme. Benim kuzenim 39da hamile kaldi kizi simdi 4.snfta :) hayat bu birde 25 yasinda olup hamile kalamayanlar var onemli olan saglik sabir Allah guc kuvvet versin . Bak benim 1.5 sene olmadi hic bir nedeni yoktu. Bilmiyorum tabi suan hamilemiyim herkes hamilesin diyor ama . Allah buyuk. Ovulasyon testi kullandim ben. Ilk kullanisimdi 2 gun gordum coft cizgi 2 gunude degerlendirdim. Baskada yapamadik zaten . Tutar mi tutar Allahin bilir yani :)

insallah tutar ne diyelim.doktor muayenesine gitmistim en bastan eger bir sorun varsa en bastan bileyim istemistim-hersey yolunda demisti doktor hatta esimden sperm ornegi de aldilar yas konusundan dolayi iki tarafli kontrol icin.bende yaklasik 1.5 yildir hicbir sey kullanmiyorum ama hic te takip etmemistim son aylara kadar.hyirlisi insallah.senin testlerin cift cizgi mi cukti yani.ne zaman yaptin ve kan testi vermedin mi

Bende kan vere vere kurtuldum valla :) İnsan istemesede.Allah muhtac etmesin ama buyuk önlem.

patate Canım barkod vermediler mi internetten bakabiliyorsun?
Özelde mi yaptirdin o da yarina kalmazdi sanki?
Ne heyecan di miii :)

Yaklasik 40 sayfa okudum sanirim :)
Masallah :)
Iyi haberler artsin cogalsin insallah :)

Çatlatma ignesi oldun galiba canım. Bat ne zamn ? Hâla test yapmadın mı. Bende gećen hafta iğne oldum. Sabırla bekliyor ve hep de dua ediyorum.
Allah kabul etsin canım..
Bat 6 kasım dı hala olmadım testte yapmadım.. adetimi olmadan hissederim genelde sancılı olur hiç eser yok şuara..dr a gidicem öğleden sonra gebelik yada adetten ziyade çok şiddetli bel ağrım var o yüzden bu saat oldu ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…