Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar benim de bat günüm 5 Kasım di olmadım dün hafif acik kahverengi akıntı geldi oldum zannettim Ped koydum ama olmadım bugunde az geldi sizce yerleşme olabilir mi başına gelen var mı?
İnşallahhh Test yapmadın mı canım ? Bu belirti genelde yerleşme olarak konuşuluyor hep öyle okudum

Şimdi emin olayım diye içeriğine baktım da folic var b12 var çinko var . Varda var . İçeriği güzelmiş aslında

Evet ben de baktım faydalı bişiye benziyo dedim :)) Ama genelde hep duyduğumuz folic asit isimlerine aşinayız ya bu farklı geldiği için sorayım dedim. Sen kullanıyomusun canım?

Ben kullaniyorum canım. Vucudumuz için çok faydalı bu

Aa öyle mi kullanan varmış bak sevindim :) Ne zamandır kullanıyosun canım herhangi bir yan etkisi oldumu peki? En çok onu merak ediyorum aslında. Bir de insanın kendini iyi hissetmesini sağladığı için depresyonu engel oluyormuş bunu görünce çok sevindim

Vurulduktan 3-4 saat sonra basliyor genellikle belirtiler. Baş donmesi baş agrısı bel ve kasık ağrısı yapıyor canım. Igne olduktan sonra 3-4 bir yere gitme evinde dinlen ağir is yapma mümkunse
Aaaa ciddenmiiii? Eee o kadar agrin olursa halvet isleride sikintiya girer ama tuh benim bide ertesi 2 gun full dersim var okulda neyse baakalim olalim gorelim

Folidoce un üstüne onuda mı alsam bu bekleme stresini azaltır mı acaba

Folidoce un üstüne onuda mı alsam bu bekleme stresini azaltır mı acaba

Haha valla ben de onu düşünerek sevindim biliyomusun. Psikolojik olarak iyi hissetmeye ihtiyacımız var. Son aylarda kendimi kocakarı gibi hissetmeye başladım stresten heryerim ağrıyor. Belim boynum bacağım ağrımayan yer kalmadı. Belki Femamed iyi gelir

Evet ben de baktım faydalı bişiye benziyo dedim :)) Ama genelde hep duyduğumuz folic asit isimlerine aşinayız ya bu farklı geldiği için sorayım dedim. Sen kullanıyomusun canım?
Ben başka bi marka kullanıyorum . Değerlerim normalmiş yükleme yapmayalım ektradan dedi toktur hanım .Folic yeterli dedi ben de hiç araştırmadım . Folden kullanıyorum ben eşimin tercihiyle Gidip onu almış sağolsun Bebik olursa belki seninkinden alırım tokturr uygun görürse Şifa olsun mucizelerimize

Valla iyi gelecekse hemen alayım ya şu 10 gün sanki bana 10 ay gibi oldu :))

Ayy inşallah bakalım 2018e anne adayı olarak girebilecek miyiz çok merak ediyorum Senin ihtimalin çok yüksek gerçi de hayırlısıyla inşallah gelmiştir miniişin Bu ay soldaki yumurtam büyüyomuş ilişkiden sonra soluma mı yatsam napsam

İşe yarar olduğunu okudum burda . Denemekten zarar gelmez yat yuvarlan Hayırlısı yaaaa . Olmadı gidip suriyelilerden direktif alacağım nasıl olacak diye

Aslinda hicbir yan etkisi yok canım. Bu 3.kutum. ama benim yumurtalarimda skinti oldugundan bu kadar cok kullanmak zorunda kaldim. Çünkü 1 bucuk yildir bebk istiyoruz. Ve devamli folik asit kullandim yada ceviz tukettim

Aaaa ciddenmiiii? Eee o kadar agrin olursa halvet isleride sikintiya girer ama tuh benim bide ertesi 2 gun full dersim var okulda neyse baakalim olalim gorelim
Evet aģrin oluyor ama bebk istedigimiz icin unutuyoruz bütun aģrıları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…