Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kan testi verdim sabah alicam ins evet 6 tane test yaptim 6sida cift cizgi cikti

Iğne mı ilaçlar mı sebep oldu acaba diyorum??

patate Canım barkod vermediler mi internetten bakabiliyorsun?
Özelde mi yaptirdin o da yarina kalmazdi sanki?
Ne heyecan di miii :)

Kiz ben barkodu fln unutum bakmadim istemedim onlarda vermedi ozelde yaptirmadim saglik ocagnda yaptrdm. Bir kac kez gunum gecmisti hemen ozelde yaptiriyordum kan testi ama dunyanin parasi bu sefer yaptirmadm banada surpriz olsun dedm :)

Senin çizgiler çok netti değerin yüksek çıkabilir bu da keseyi falan daha erken görmek demek daha net emin olmak..hayrlısı ile..

Canim benim en son bat 4 ekim. Dusunuyorum tahminen doktor onu baz alirsa 5 haftalik eger en son iliski tarihini baz alirsa 3 haftalik . Hesapladm :)

Kaç Olunca hamile oluyosun ki

Hastanelerin deger araliklari farkli olabiliyor ama genelde 5 uzeri.
Ama ne zaman yaptirdigin ve genel durumunda onemli.
Hic beta hcg vermeden direkt gebelik takibide baslayabiliyor,sans :)
Hazirda olmus bi yumurtanin dollenmesi daha hizli mesela erken belli olur erken kese goren olur.Kisiden kisiyede fark ediyor.

Kiz ben barkodu fln unutum bakmadim istemedim onlarda vermedi ozelde yaptirmadim saglik ocagnda yaptrdm. Bir kac kez gunum gecmisti hemen ozelde yaptiriyordum kan testi ama dunyanin parasi bu sefer yaptirmadm banada surpriz olsun dedm :)

Tam surpriz olacak desene :)))))
Ogrenip hemem doktorlar gorusmende iyi,simdi degerini bilsende doktor daha bo rahatlatir icink

Aynen zaten bilerek oyle yaptim . Hani dedim hemen gideym merakta kalmayaym ksmet bakalm artk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…