Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
insallah tutar ne diyelim.doktor muayenesine gitmistim en bastan eger bir sorun varsa en bastan bileyim istemistim-hersey yolunda demisti doktor hatta esimden sperm ornegi de aldilar yas konusundan dolayi iki tarafli kontrol icin.bende yaklasik 1.5 yildir hicbir sey kullanmiyorum ama hic te takip etmemistim son aylara kadar.hyirlisi insallah.senin testlerin cift cizgi mi cukti yani.ne zaman yaptin ve kan testi vermedin mi

Kan testi verdim sabah alicam ins evet 6 tane test yaptim 6sida cift cizgi cikti

Allah kabul etsin canım..
Bat 6 kasım dı hala olmadım testte yapmadım.. adetimi olmadan hissederim genelde sancılı olur hiç eser yok şuara..dr a gidicem öğleden sonra gebelik yada adetten ziyade çok şiddetli bel ağrım var o yüzden :KK42: bu saat oldu ne yatabiliyorum ne kalkabiliyorum
Iğne mı ilaçlar mı sebep oldu acaba diyorum??

patate patate Canım barkod vermediler mi internetten bakabiliyorsun?
Özelde mi yaptirdin o da yarina kalmazdi sanki?
Ne heyecan di miii :)

Kiz ben barkodu fln unutum bakmadim istemedim onlarda vermedi ozelde yaptirmadim saglik ocagnda yaptrdm. Bir kac kez gunum gecmisti hemen ozelde yaptiriyordum kan testi ama dunyanin parasi bu sefer yaptirmadm banada surpriz olsun dedm :)

Senin çizgiler çok netti değerin yüksek çıkabilir bu da keseyi falan daha erken görmek demek daha net emin olmak..hayrlısı ile..

Canim benim en son bat 4 ekim. Dusunuyorum tahminen doktor onu baz alirsa 5 haftalik eger en son iliski tarihini baz alirsa 3 haftalik . Hesapladm :)

Kaç Olunca hamile oluyosun ki

Hastanelerin deger araliklari farkli olabiliyor ama genelde 5 uzeri.
Ama ne zaman yaptirdigin ve genel durumunda onemli.
Hic beta hcg vermeden direkt gebelik takibide baslayabiliyor,sans :)
Hazirda olmus bi yumurtanin dollenmesi daha hizli mesela erken belli olur erken kese goren olur.Kisiden kisiyede fark ediyor.

Kiz ben barkodu fln unutum bakmadim istemedim onlarda vermedi ozelde yaptirmadim saglik ocagnda yaptrdm. Bir kac kez gunum gecmisti hemen ozelde yaptiriyordum kan testi ama dunyanin parasi bu sefer yaptirmadm banada surpriz olsun dedm :)

Tam surpriz olacak desene :)))))
Ogrenip hemem doktorlar gorusmende iyi,simdi degerini bilsende doktor daha bo rahatlatir icink

Hastanelerin deger araliklari farkli olabiliyor ama genelde 5 uzeri.
Ama ne zaman yaptirdigin ve genel durumunda onemli.
Hic beta hcg vermeden direkt gebelik takibide baslayabiliyor,sans :)
Hazirda olmus bi yumurtanin dollenmesi daha hizli mesela erken belli olur erken kese goren olur.Kisiden kisiyede fark ediyor.

Tam surpriz olacak desene :)))))
Ogrenip hemem doktorlar gorusmende iyi,simdi degerini bilsende doktor daha bo rahatlatir icink

Aynen zaten bilerek oyle yaptim . Hani dedim hemen gideym merakta kalmayaym ksmet bakalm artk

X