Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim benim en son bat 4 ekim. Dusunuyorum tahminen doktor onu baz alirsa 5 haftalik eger en son iliski tarihini baz alirsa 3 haftalik . Hesapladm :)
Sağlık ocağının web sitesine gir laboratuvar sonuçlarından tc no ile öğrenebilirsin sonucu ama beklemek istiyorsan o ayrı...sabr işi..

Sen tedavi mı oldun kendi kendine ovu testle mı? Birde yaşın kaç ? Ilk heralde di mı?

Ben 2.5 senelik evliyim 1 sene vajinismusla mucadele ettim 1.5 senedirde bebek olsun diye kendim ugrasiyorum evet ovulasyon testiyle oldu. Ilk kullanimimdi. Yasim 25 . Bebekte nasip olursa ilk olucak :)

Ben 2.5 senelik evliyim 1 sene vajinismusla mucadele ettim 1.5 senedirde bebek olsun diye kendim ugrasiyorum evet ovulasyon testiyle oldu. Ilk kullanimimdi. Yasim 25 . Bebekte nasip olursa ilk olucak :)
İnşallah herşey gönlünce olur ama gönlünü ferah tut gebelik var sende sakin dur ki saglikli devam etsin dua et bol bol ve bize de..
bnde yrn öğrenicem ama içimden bir his yine hüsran diyor nasip artık herşey Allahtan ben de elimden geleni yapıyorum 2 yıldır..

Dua ederim tabi Rabbim hayirlsini nasip etsin. Ovulasyon kullandniz mi ben pek inanmiyordum ama valla suan iyiki aldim diyorum

Inanırmisin bi onu denemedim...
Ama yumurta takibi yaptırdığım için gelişimini boyunu çatlamasını söylüyor dr lar..

Anladim aslnda seninki daha iyi. Yani bizimki idrar testi dogrulugu tartisir doktor kontrolu her zaman en dogrusu. Ins olur ama Allah tez zamanda bebbegini kavustursun sana

Anladim aslnda seninki daha iyi. Yani bizimki idrar testi dogrulugu tartisir doktor kontrolu her zaman en dogrusu. Ins olur ama Allah tez zamanda bebbegini kavustursun sana
Inşallah canım..yasayanlar bilir insan agrilar sancılar cekip cekip hüsran yine hüsran pes ediyor boşa düşüyor hevesi kacıyor bir yerde ve hic bir problemde yoksa bnm gibi sebepsiz..tek direnç inanç bu konuda Allahım tüm bunu yaşayanlara yar ve yardımcı olsun..

Amin canm . Ama Rabbim oyle merhametli ki inan duani kabul edicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…