Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hakk
Canim bende 17 ay sonra hamile kalmistim 3.5 aylikken kalbi durdu ama geldigi zaman kotu bi zamandi benim icin yegenimj kaybettikten 1 hafta sonra öğrenmiştim hamile oldugumu sevinememistim yani sabır gerekli olan tek sey rabbim ne eylerse guzel eyler en hayirli zamanda nasip etsin insallah darlama kendini hic vakti zamani var mutlaka ama insallah suan hamilesindir
hakkimizda hayirlisi olsun canim benim ama galiba sokulemiyorum ondan cunku her wc ye gidisimde az olsa pembelik geliyo peceteye belim agrimaya basladi yine

Kizlar sizlere birşy sormak istiyorum. Eğer dollenme olduysa bu hafta icinde yerlesme gerceklesir insaalah. Bu donemde nelere dikkat etmem gerekir. Yapmam yada hjc yapmamam gerekn birseyler var mi ? Yardimci olur musunz ??

Kizlar sizlere birşy sormak istiyorum. Eğer dollenme olduysa bu hafta icinde yerlesme gerceklesir insaalah. Bu donemde nelere dikkat etmem gerekir. Yapmam yada hjc yapmamam gerekn birseyler var mi ? Yardimci olur musunz ??
Faydası var mı bilmiyorum ama ben incir yedim ve suyunu içtim . Yumurta gelişim ve çatlamasına yardımcı . Çok ev işi yapmadım çok ayakta durmadım ve en önemlisi keyfimi hiç kaçırmadım . Zevk aldığım şeyleri yaptım . Psikoloji herşeyden önemli . Folic asidimi içmeye devam ettim . Bu şekilde ❤️

Ben
Kizlar sizlere birşy sormak istiyorum. Eğer dollenme olduysa bu hafta icinde yerlesme gerceklesir insaalah. Bu donemde nelere dikkat etmem gerekir. Yapmam yada hjc yapmamam gerekn birseyler var mi ? Yardimci olur musunz ??[/QUOTE ben hic hamile kalmadigin icin yardimci olamiyorum canim tek bildigim agir seyler kaldirma fazla is yapma

Faydası var mı bilmiyorum ama ben incir yedim ve suyunu içtim . Yumurta gelişim ve çatlamasına yardımcı . Çok ev işi yapmadım çok ayakta durmadım ve en önemlisi keyfimi hiç kaçırmadım . Zevk aldığım şeyleri yaptım . Psikoloji herşeyden önemli . Folic asidimi içmeye devam ettim . Bu şekilde ❤️
Incir denedim canim. Evet faydasi kesinlikle bende oldu. Catlatma ignemi oldum gecen hafta. Simdide bekliyorum heyecanla. Bel ağrım var diye dinleniyorum devamli. Tek yapmadigm agir is. Mutfaga gidip yemek yapiyorum sonra gelip yarım saat uzaniyorm. Gezmğe bile cikmadim dogru duzgün. Inşaallah bebegm döllenmistr ve şu gunlerde de bana tutunur sıkıca :dua::dua::dua::KK200:

Kızlar bu folik asid çok mu önemli doktor bana verdi 3 4 ay içtim hamile kalmayınca bıraktım. Yine başlasam mi .
Başlamalısın bence de . Ben 3.kutumu bitirmek üzereym ve hamile değilim. Hamile kalip ilk 3 ayımi doldurana kadar da kullanicam. Ayrica evde folk asit bittigi zamnalrda günde 3-4 tane ceviz ye canim. İspanak çok tüket.

Başlamalısın bence de . Ben 3.kutumu bitirmek üzereym ve hamile değilim. Hamile kalip ilk 3 ayımi doldurana kadar da kullanicam. Ayrica evde folk asit bittigi zamnalrda günde 3-4 tane ceviz ye canim. İspanak çok tüket.
Folik asit mi içiyorsun cenım sadece yoksa multi vitamin mi

Incir denedim canim. Evet faydasi kesinlikle bende oldu. Catlatma ignemi oldum gecen hafta. Simdide bekliyorum heyecanla. Bel ağrım var diye dinleniyorum devamli. Tek yapmadigm agir is. Mutfaga gidip yemek yapiyorum sonra gelip yarım saat uzaniyorm. Gezmğe bile cikmadim dogru duzgün. Inşaallah bebegm döllenmistr ve şu gunlerde de bana tutunur sıkıca :dua::dua::dua::KK200:
Birde düşük bel ve çok sıkı kıyfetler tercih etmemek gerekiyormuş . Doktorumun tavsiyesi . Aklında bulunsun . İnşallah Rabbim mucizeni sana nasip eder ❤️ Sağlıkla tabii :KK200::anneadayı:

Bende 3 kutu falan bitirdim .sağol canım cevap için. Yine içsem ıyi olur

Bebik için önemli evet . Eksikliği bir takım beyinsel rahatsızlıklara sebebiyet verebiliyormuş . Kullanıver ne çıkar ❤️
Kullanıyordum bi iki aydır içmiyorum domtorumu degistirdim .yeni doktora dedim bıraktığımi oda iç yada içme bişey demedi .zaten vitamin alıp icebilirim sanırım

Kizlar uyuyamiyorum . Icim boyle bi tuaf . Yarin 9 gibi tahlil sonucunu alicam . Doktor hamilesin demeden pek inanasim gelmiyor 10.30 ta da kadin doguma gidicem bakalm o zaman nasil gecicek beklemek cok zor Allah hepimize hayirli saglikli evlatlar versin

Kizlar uyuyamiyorum . Icim boyle bi tuaf . Yarin 9 gibi tahlil sonucunu alicam . Doktor hamilesin demeden pek inanasim gelmiyor 10.30 ta da kadin doguma gidicem bakalm o zaman nasil gecicek beklemek cok zor Allah hepimize hayirli saglikli evlatlar versin
Sen testi pozitif olan arkadaşımızdın değil mi ?İnşallah güzel sonuçlar çıkacak ❤️

X