Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 10 kasım kızlar 25 ekimde yumurtladım o günü değerlendirdik. Belirti olarak şu an sadece sivilceler var hiç sivilce çıkarmayan ben yüzümde kocaman beş tane var tabi bu durum bebek stresi iş stresi falan onlardanda olabilir.

selammm gençler nasıl gidiyo yine atlamışım bi sürü sayfa. ozetleyin bakalım haber alan varmı yeni arkadaşlar gördümmm. işyerinde fırsat olmuyo ama aklım hep burda :)) delfinn naptın canım dertli ettin bizi

kan veren bi arkadaş var sanki geçerken gördüm (sayfaları yani) :)))) hadi yazın bakalım. bende değişik ağrılar var alt tarafta göğüslerim hala kötü ( yürürken tutacam o derece)

Sivilce belirti miymiş?

kan veren bi arkadaş var sanki geçerken gördüm (sayfaları yani) :)))) hadi yazın bakalım. bende değişik ağrılar var alt tarafta göğüslerim hala kötü ( yürürken tutacam o derece)

Şu regl belirtileriyle gebelik belirtileri bu kadar benzer olmasa azcik ipucu olacak aslinda :)))))

Adet dönemindede gögüs belirtin oluyor mu? Bende hic olmazda.. Hamile kaldıgımdada olmıcak bence

Kızlaaaaarrr ben yine geldim özlediniz mi?

Sabah uyanmıştım sonra tekrar uymuşum ay bi rüya gördüm görmez olaydım yaaA çamaşır makinasının içinde tostombul bir erkek bebek.. ölmüş
Ay nasıl korkmuşum çarpıntıyla uyandım az önce.
Kafayı yedim cidden

@gshdeniz Canım senin de hayırlı olsun kan sonucun da güzel çıkar inşallah

Kızlar size yetisrmiyorum valla. Bugün belirtilerim azaldı, gogsumde hafif ağrı var,onun dışında aman aman bir belirti yok ha bir de gece vücut isim bayağı yüksekti bir de yüzünden hiç sivilce çıkmazken bir haftadır 5,6 tane çıktı. Cuma günü test alıp cumartesi sabah yapmayı düşünüyorum. ..

Adet dönemindede gögüs belirtin oluyor mu? Bende hic olmazda.. Hamile kaldıgımdada olmıcak bence
evet oluyo önce şişer ağrır adet olacağım son bı ıkı gun ağrı geçer. bu da yeni tespitim

canım sen kadın doguma randevu al ona gıt bence acıl fln ugrasma

Bence de çook mantıklı gerçekten kuzum kan vericem diye sürünmektensse :)

Bekliyom bugün yavru boştayım Eğer gelmezse randevu alıp doktora gidiyom

Merhaba canım. Bat daşız.. belirtin var mı? Benim hic yok sol kasıga giden bi damara kramp gibi bi sancı giriyo bazen o kadar
Kuzum benim göğüslerimde hassasiyet var kasıklarımda ağrı var şişkinliğim var. Bide kaşıklarımda ara sıra seğirme hissediyorum bilmiyorum belki de psikolojik yada adet öncesi belirti bunlar inşallah birlikte güzel haberler alırız ben erken gebelik testi aldım bi haftadır bekletiyorum cuma günü yapıcam bakalım sende al bi tane aynı gün yaparız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…