Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 10 kasım kızlar 25 ekimde yumurtladım o günü değerlendirdik. Belirti olarak şu an sadece sivilceler var hiç sivilce çıkarmayan ben yüzümde kocaman beş tane var tabi bu durum bebek stresi iş stresi falan onlardanda olabilir.
Benimde 10 kasım

Yok kız hemen aynı güne vermezler randevu en erken yarın olur o da bulabilirsem :))
allahım sen sabır ver :dua: ayni şehirde olsak valla seni zorla götürürdümmmmm çatladık şurda kendini düşünmüyosan bizi düşün ayoll

Kızlaaaaarrr ben yine geldim özlediniz mi? :KK70:

Sabah uyanmıştım sonra tekrar uymuşum ay bi rüya gördüm görmez olaydım yaaA çamaşır makinasının içinde tostombul bir erkek bebek.. ölmüş :skandal:
Ay nasıl korkmuşum çarpıntıyla uyandım az önce.
Kafayı yedim cidden :KK17:

PamukDeniz PamukDeniz Canım senin de hayırlı olsun kan sonucun da güzel çıkar inşallah :KK200:
İnş canımm

Kızlar benden size günaydın. Neler neler olmuş geç kalkmayı bu yüzden sevmiyorum işte :KK70: hayırlı haberler alacağımız bir gün olur inşallah

Şimdilik PamukDeniz PamukDeniz in sonucuna yoğunlaşalım en yakında o var bak tahlil sonucu bekliyo ona heyecanlanalım :halay::halay:
aaa demek gshdeniz miş ben kısaca deniz diyim :) gördüm birinide kimdi bulamadım. sen ayrı bombasın delfin. utanmasam bugünde gidecem sen nasıl oturuyon

Kızlaaaaarrr ben yine geldim özlediniz mi? :KK70:

Sabah uyanmıştım sonra tekrar uymuşum ay bi rüya gördüm görmez olaydım yaaA çamaşır makinasının içinde tostombul bir erkek bebek.. ölmüş :skandal:
Ay nasıl korkmuşum çarpıntıyla uyandım az önce.
Kafayı yedim cidden :KK17:

Rüya tabirine baktım sadece 1 sitede olumlu yazmışlar rüyada ölü erkek bebek görmek rüya sahibinin hamild olduğuna işarettir diye., diğer hepsi olumsuz kızlar :KK43:

ben işteyimde noluyo elim ayağım tutmuyo aynı sitelere girip çıkıyorum valla bide hasta olursam projelerin altında boğulacam vallaaa

X