Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde 10 kasım

Yok kız hemen aynı güne vermezler randevu en erken yarın olur o da bulabilirsem :))
allahım sen sabır ver ayni şehirde olsak valla seni zorla götürürdümmmmm çatladık şurda kendini düşünmüyosan bizi düşün ayoll

İnş canımm

Kızlar benden size günaydın. Neler neler olmuş geç kalkmayı bu yüzden sevmiyorum işte hayırlı haberler alacağımız bir gün olur inşallah

Şimdilik PamukDeniz in sonucuna yoğunlaşalım en yakında o var bak tahlil sonucu bekliyo ona heyecanlanalım
aaa demek gshdeniz miş ben kısaca deniz diyim :) gördüm birinide kimdi bulamadım. sen ayrı bombasın delfin. utanmasam bugünde gidecem sen nasıl oturuyon

Rüya tabirine baktım sadece 1 sitede olumlu yazmışlar rüyada ölü erkek bebek görmek rüya sahibinin hamild olduğuna işarettir diye., diğer hepsi olumsuz kızlar

ben işteyimde noluyo elim ayağım tutmuyo aynı sitelere girip çıkıyorum valla bide hasta olursam projelerin altında boğulacam vallaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…