Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzular size ne anlatacağım bakınnnn
Biz elül 28 inde korunmayı bıraktık 1 ekimde adet oldum 3 ekimde yıkandım 2 güncük sürdü adetlerim şükür çok düzenlidir 29 günde bir 5 gün sürer sonra biz adetten hemen önce hemen sonra bitişi gün yumurtlama günleri hep gün aşırı birlikte olduk kepte uyuyakaldım sabaha kadar öyle 3 gün önce adet olmalıydım olmadım bu arada 2 hafta önce silik çıktı test sonra tekrar yaptım negatif ti sonra tekrar yaptım silikti adet bekledim gelmedi 3 gün geçti bel agrısı kaşık agrısı miğde bulantısı gögüsler şiş ama hassas degil aşırı bir gaz var şişkinlik var ve çiş varrr birde uykunyorgunluk var akıntı var su gibi hiç rengi yapısı yok bugünkünden verdim sizce erken mi vermişim sizce hamiş miyim??? Aklımda deli sorular 3 e kadar Çatlıcam galiba

benım 3 gebelıgım oldu ıkısı kurtaj sonuncuda tam oldu hersey yolunda dedım dogumdan bı kacgun önce kaybettım 9 ay hamılelık surecı 7 ay da vucut kendısını toplasın dıye bekledım bu ayla 2 aydır denıyorum hakkımızda hayırlısı
Ah canım benim o acıyı çok iyi bilirim bende 6 aylıkken kaybettim başın sağolsun rabbim tez zamanda acını unutturacak bi bebek nasip etsin

Canım 9 aylık hamileyken ev işini yapan tanıdıklarım var. Bu kadar evham yapma.

9 aylikken yapmak daha kolay oluyor aslinda :) hem hareketlerinden takip ediyorsun zaten o aylarda ama baslarda hem cok daha fazla zararli hemde bisyle anlayamiyorsun iyi mi degil mi diye ahh su tedirginlik :)

Ben bu ay ovulasyon testi yaptim yumurtlamam gecti cuma gunuydu, ikincikez yumurtlama olabilirmi
İŞte adete bağlı kalma olabilir bellimolmaz mesela adet tarihi ile hamile kaldığı günü tutmayan arkadaşlarım var adetten 1 gün önce hamile kalan hemen 2 sonra hamile kalan var o yüzden bağlı kalma sadece yumurtlamaya canım

Yok canim o kadar da takmadim, ovulasyon testini ilk kez yaptigim icin burdaki herkez gibi size danismak istedim

Heyecanını anlıyorum canım ama hergun soruyorsun ins olur birazcık da kısmet bu işler bu yönden bak yumurtanın erken catladi olmayacak aman köy ver gitsin daha yeniyiz bu yolda ins kucagimiz dolacak bizimde :)

İŞte adete bağlı kalma olabilir bellimolmaz mesela adet tarihi ile hamile kaldığı günü tutmayan arkadaşlarım var adetten 1 gün önce hamile kalan hemen 2 sonra hamile kalan var o yüzden bağlı kalma sadece yumurtlamaya canım

Demek istediğim biyonden buydu :)

amın canım inş cok özluyorum yoksa kı oğlumu mınık mmınık tı

Özlenmez mi..
Bide görmek bambaska bi duygu..
Insan hamile kalinca rahatlayacak saniyor.Sonra ayri bi donem basliyor daha riskli daha tedirgin aslinda..Ve hicbiseyin garantisi olmayan..

Gönlüne göre olsun insallah hersey

Benim hala safak karanlık yaa belirtide yok sadece ergen gibu yuzumde sac diplerimde ve kulaklarimda koca koca sivilceler cikti okula gitmeye utaniyorum yaa

Özlenmez mi..
Bide görmek bambaska bi duygu..
Insan hamile kalinca rahatlayacak saniyor.Sonra ayri bi donem basliyor daha riskli daha tedirgin aslinda..Ve hicbiseyin garantisi olmayan..

Gönlüne göre olsun insallah hersey
aynen canım cok tesekkur ederım

X