Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hea dün akşam bizde onun muhabbetini yaptık eczanede 25 TL'ye satılıyor ben internette araştırdım 15 lira dedim gene kaziklandik biz eşim de diyor git internetten al ne diye zarara sokuyonbeni çok güldük ya
Aynen bende netten 15 e aldım kargo dahil 2 si 30 a geldi nette baya araştırdım haftasına kadar söylediği doğruysa gerçekten güzel bir test gelsinde bi görcez bakalım

Doktora gittin mi hiç her kadında iltihap oluyormuş ama bazılarında çok olunca tüpe döllenen yumurta gidemiyormuş gömülüyormuş vücuttan atılıyormuş onun yüzünden

Ben dün su içmedim genelde su icmedigimde böyle sorunla karşılaşıyorum birde kronik sitsit var zaten

Ama kisti oluşta hamile kalanda var Kuzum
Kistim yok canım sitsit var idranini tutamama

İki sene önce kistim varmış patlamis aynı zamanda kum döktüm Allah kimseye böyle birşey vermesin o sırada memleketteydim doktor iç kanama olabilir demisti ne ter döktüm ameliyata alıyorlardı

Bendede geçen ay sarı akıntı vardı. Doktor enfeksiyon başlangıcı olabilir dedi. ayaklarını sıcak tutman ve bol bol su içmen lazım.

Aynn canım öyle

Hoşbulduk Canım inşallah öylesine denediğiniz bile tutar. Folik asite 3 ay önce başlamak lazımmış ama ben 1 haftadır kullanıyorum

Başlansa iyi olur diyorlar illa öyle olacak diye bir şey yok canım merak etme. Çoğu doktor da gerek yok diyor mesela. Arkadaşım da gebe kalmak istiyor aynı dönemlerde doktora gittik benim doktor başla dedi onun doktoru gerek yok zaten hamile kalınca kullanacaksın yediklerinden alıyorsundur şimdi folik o yeter dedi...

O yüzden için rahat olsun

Az önce kan verdimmm inş ya inşş Allah hepimize versinn saat 3 ye çıkar dediler başkent Hastanesine gittim dua edinnn bana

İnşallah hamilesindir bugünün güzeli haberlerinden biri de senden gelsin
Bol hamile haberli bir gün olsun

Bende sevmiyorum hiç ama görebilmek için mecburen bakıyorlar. İki defa yaptırdım bu işlemi ikisindede o gün kasığım çok ağrıdı kendimi kastığım için galiba.

Ya jel felan sürüyorlar ama sevmiyorum işte birde bayan doktoru da aynı şekilde hiç sevmiyorum sanki igreniyorlar gibime geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…