Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kistim yok canım sitsit var idranini tutamama

İki sene önce kistim varmış patlamis aynı zamanda kum döktüm Allah kimseye böyle birşey vermesin o sırada memleketteydim doktor iç kanama olabilir demisti ne ter döktüm ameliyata alıyorlardı :KK43:

Aynn canım öyle
Çok çok geçmiş oldun onun tedavisi var diye biliyorum keseyi yukarı alıyorlar diye kuzum

Başlansa iyi olur diyorlar illa öyle olacak diye bir şey yok canım merak etme. Çoğu doktor da gerek yok diyor mesela. Arkadaşım da gebe kalmak istiyor aynı dönemlerde doktora gittik benim doktor başla dedi onun doktoru gerek yok zaten hamile kalınca kullanacaksın yediklerinden alıyorsundur şimdi folik o yeter dedi...

O yüzden için rahat olsun :KK68:

İnşallah hamilesindir bugünün güzeli haberlerinden biri de senden gelsin :dua:
Bol hamile haberli bir gün olsun :KK68:
Ayy inş canım inşşş:KK200:

Başlansa iyi olur diyorlar illa öyle olacak diye bir şey yok canım merak etme. Çoğu doktor da gerek yok diyor mesela. Arkadaşım da gebe kalmak istiyor aynı dönemlerde doktora gittik benim doktor başla dedi onun doktoru gerek yok zaten hamile kalınca kullanacaksın yediklerinden alıyorsundur şimdi folik o yeter dedi...

O yüzden için rahat olsun :KK68:

İnşallah hamilesindir bugünün güzeli haberlerinden biri de senden gelsin :dua:
Bol hamile haberli bir gün olsun :KK68:

Benim doktora boş gebelikte geç kalmissiniz demişti .d

Çok çok geçmiş oldun onun tedavisi var diye biliyorum keseyi yukarı alıyorlar diye kuzum

İleri safhafa canım o ilaçla tedaviyi öncelik kılıyor daha açık düşün ki abdest diyorum o sırada kıldım kıldım namazı başka türlü olmuyor tuvaletten çıkamıyorum usuttugum zaman bu ara gene iyiyim

Benim doktora boş gebelikte geç kalmissiniz demişti .d

Hepsi ayrı bir hava zaten... Gerçekten doktorları bazen anlamıyorum :KK48: O kadar çok karşılaştım ki bu durumla. Birinin dediğini başka biri kesin bir dille yalanlayabiliyor.

Sanırım bazı konularda da en güzeli anne adayı iç güdülerimize güvenmek :KK48::KK48::KK48:

Merhaba kızlar ben evleneli 2 yıl oldu bu ay ilk kez denedik:emir_bebek: daha yolun başındayım. İnşallah hepiniz çift çizgileri görürüz bat 16-17 kasım. Biraz geç yumurtlamam oluyor sanırım sat tarihim 14 ekimdi o şeffaf akıntı dün ve önceki gün geldi normal mi?
Benim de aynı sizin ki gibi sat 14 ekim ovulasyon testi yapıyorum daha bugün koyulaşmaya başladı geç yumurtlama oluyor galiba zaten döngüm 33 gün falan test yaparsanız yumurtlama günü ile fikir edinebilirsiniz dedğiniz akinti dün falan geldi benm de ilk deneyisim 5 aylık evliyim

Hepsi ayrı bir hava zaten... Gerçekten doktorları bazen anlamıyorum :KK48: O kadar çok karşılaştım ki bu durumla. Birinin dediğini başka biri kesin bir dille yalanlayabiliyor.

Sanırım bazı konularda da en güzeli anne adayı iç güdülerimize güvenmek :KK48::KK48::KK48:

Aynen öyle canım iç gudumuz ne derse onu dinlemek en güzeli :)

Heyecanlı bekleyiş başladı 3 e kadar nasıl beklenir şimdi :KK17:inşallah pozitif çıkar

Bence pozitif zaten silik çıkmış ama arkadaslarinda dediği gibi kimseye söyleme Allah korusun kimyasal gebelik boş gebelik ihtimalleri var malesef ki ben yaptım o hatayı birde kürtajı anlatmayı çalışıyorsun insanlara

X