Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bata 11 gün var şimdiden siparişini verdim bugün gelir o derece sabırsızım :KK70: dijital testler varmış haftasına kadar söyleyen çok merak ettim salı ve perşembe yapacağım tabi sabredebilirsem. eşim sen geldiği gün denersin hemen diyor :KK70:
ya eczanede satılıyo mu acaba erken gebelık testlerı 12 gunde benım var bende mı alsam

ya eczanede satılıyo mu acaba erken gebelık testlerı 12 gunde benım var bende mı alsam
canım alsanda deneme hemen en az 4-5 yaklaşmış olsun şimdi denesende çıkmaz ben netten getirtiyorum ondan hemen sipariş verdim kartta para kalır kalmaz harp olur darp olur diyerekten. her eczanede var ama dijitalden satılıyormu bilmiyorum normali 5 tl erken test 20 tl eczanelerde. eczaneden alacak olduktan sonra şimdiden almanın faydası yok haftaya alırsın

Teste silik cıktııı adetim sadece 3 gün gecikti hep de düzenlidir günü gününe ondan bende kan vereyim dedim bu Arada Gazi mezunuyum Çankaya Ünvde yüksek lisansım ve öğretim görevlisiyim :kahve::KK54:
Gazi mezunuyum bende ama tanıdığım kişi öğretim görevlisi değil :)

Bu arada silik çıkmış zaten hayırlı olsun diyelim biz :)

Kuzum silik çıktı 2 gün önce bende ondan bi bakayım dedim daha adetim 3 gün geçti :olamaz:

bata 11 gün var şimdiden siparişini verdim bugün gelir o derece sabırsızım :KK70: dijital testler varmış haftasına kadar söyleyen çok merak ettim salı ve perşembe yapacağım tabi sabredebilirsem. eşim sen geldiği gün denersin hemen diyor :KK70:

Hea dün akşam bizde onun muhabbetini yaptık eczanede 25 TL'ye satılıyor ben internette araştırdım 15 lira dedim gene kaziklandik biz eşim de diyor git internetten al ne diye zarara sokuyonbeni çok güldük ya :halay:

Akıntın olması gerek yapışkan geliyor mu canım
Ya bu ayapiskan akıntı acaba sarı oluyor mu :halay:

aynen haftayı bekleyım dıyo rum zaten eşime akşam kasıklarım agrıyo acaba hamıle mıyım dıyorum oda dıyo kı hiç üzülemicem karnının agrıdıgına hamıle olma olasılıgıma sevıncekmıs öle diyo :KK70::KK70::KK70:

canım alsanda deneme hemen en az 4-5 yaklaşmış olsun şimdi denesende çıkmaz ben netten getirtiyorum ondan hemen sipariş verdim kartta para kalır kalmaz harp olur darp olur diyerekten. her eczanede var ama dijitalden satılıyormu bilmiyorum normali 5 tl erken test 20 tl eczanelerde. eczaneden alacak olduktan sonra şimdiden almanın faydası yok haftaya alırsın
Erken test 15 tl kuzu alınn

aynen haftayı bekleyım dıyo rum zaten eşime akşam kasıklarım agrıyo acaba hamıle mıyım dıyorum oda dıyo kı hiç üzülemicem karnının agrıdıgına hamıle olma olasılıgıma sevıncekmıs öle diyo :KK70::KK70::KK70:

Anam senin eş direk yapıştırmış lafı :halay:

Erken test 15 tl kuzu alınn

Kaziklandim teyyy teyyy teyyy baya hemde e:halay::halay::halay::KK12:

Gazi mezunuyum bende ama tanıdığım kişi öğretim görevlisi değil :)

Bu arada silik çıkmış zaten hayırlı olsun diyelim biz :)

Hea dün akşam bizde onun muhabbetini yaptık eczanede 25 TL'ye satılıyor ben internette araştırdım 15 lira dedim gene kaziklandik biz eşim de diyor git internetten al ne diye zarara sokuyonbeni çok güldük ya :halay:

Ya bu ayapiskan akıntı acaba sarı oluyor mu :halay:
Anladımmm yumurta akı gibi hafif krem renk oluyor çok sarı olmuyor onun sarışına iltihap diyorlar ilk bu akıntı yapışkan krem renk olur sonra yavaş yavaş şeffaflaşır 4 5 günde

X