Gebeliğe Hazırlık 2018’e Hamile olarak girmek isteyenler burada buluşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşbulduk Canım inşallah öylesine denediğiniz bile tutar. Folik asite 3 ay önce başlamak lazımmış ama ben 1 haftadır kullanıyorum

O kadarda şey etmemek lazım 3 ay önceden baslamaliyiz diye sonuçta kaç kişi sürpriz bir şekilde hiç beklemediği anda hamile kalıyor sağlıklı bebisleri oluyor kafaya çok takma :)

Az önce kan verdimmm inş ya inşş Allah hepimize versinn saat 3 ye çıkar dediler başkent Hastanesine gittim dua edinnn bana

Nickin çok tanıdık geldi Ankara'da üni okurken yurttan bir kız kullanıyordu :)
İns canım 3 kdr bakalım ne olacak ama ben bekleyemezdim gidip test alırdım .d

Nickin çok tanıdık geldi Ankara'da üni okurken yurttan bir kız kullanıyordu :)
İns canım 3 kdr bakalım ne olacak ama ben bekleyemezdim gidip test alırdım .d
Teste silik cıktııı adetim sadece 3 gün gecikti hep de düzenlidir günü gününe ondan bende kan vereyim dedim bu Arada Gazi mezunuyum Çankaya Ünvde yüksek lisansım ve öğretim görevlisiyim

Kız tek konuda takilsanbile biraz iş yapsak hemen çoğalıyor .d
aynen genede okuyorum :)

Biri mi atilmis. Okumaya calistim ama yeni mesajlar geliyor.
Bilmiyorumda atılmış gibi geldi reklam falan yaptıysa ondan olabilir araştırmadım :)

sonunda çoklu alıntıyıda öğreniyorum bilgisayarda kolayda genelde telefondan girdiğim için zorlanıyordum

Bugün kontrole gittim yumurtam çatlamış ve sıvı var dedi ne demek oluyo bu

Bende ilk defa erken gebelik testi almadım 4 gün var .d
bata 11 gün var şimdiden siparişini verdim bugün gelir o derece sabırsızım dijital testler varmış haftasına kadar söyleyen çok merak ettim salı ve perşembe yapacağım tabi sabredebilirsem. eşim sen geldiği gün denersin hemen diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…