2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Maşallah kızına canım, suyun içinde çok mutlu gözüküyor İyi bir yüzücü olabilir bence

Merhaba canım, ikizlerle ilgili güzel haberler okuduğuma mutlu oldum. Bizde ıyiyiz şükür, ek gıdaya geçtik epeydir. Günlük çorba meyve yoğurt olarak gidiyoruz bakalım.. bugünlerde baya huzursuz diş çıkacak diye tahmin ediyoruz. Günler geçip gidiyor bir şekilde..

Ben de iyiyim merkez değiştirdim, Era olucam bu ay sene sonuna doğru da transfer olucak aksilik olmazsa, uğraşmaya devam ediyorum
Rabbim yardımcın olsun canım, uğraşların emeklerim boşa çikmasin inşallah. Arada hep aklıma geliyorsun. Buraya gelişmeleri yazmayı unutma olur mu

M Melike22 canım vuslattada aynısı var

Rabbim yardımcın olsun canım, uğraşların emeklerim boşa çikmasin inşallah. Arada hep aklıma geliyorsun. Buraya gelişmeleri yazmayı unutma olur mu
Sağol canım, era yaptırdım 26 saat erken transfer olmuşum daha önce, etkisi olur mu bilmiyorum ama bilemiyorum çok umutlu değilim nedense. 2. Adetimle transfer olucam aksilik olmazsa

Canim tarhanayi bizim ictigimiz tarhanadan mi yaptin yoksa bebekler icin acisiz bahartsiz tarhana mi aldin ?
Dr yorumlarini dinledigimde hep 6 ayi doldurunca gecin diyorlar. Biz henuz 6 yi doldurmadik kronolojik 6 ay 6 gunluguz. Hala korkuyorum vermeye sen tam ne zaman gecmistin ?

Napiyım kuzum şuanlik iyim gzel gidiyor bu hafta sonu randevu alip gtcem kalp atisi nezaman duyuluyor? Sen nasılsın alp nasl
İyi şükür canım benim. Kalp atışı 5.haftada görülebiliyor ama 10.haftada duyulabiliyor canım hatırladığım. Maşallah kuzum inşallah sağlıkla devam etsin

İyi şükür canım benim. Kalp atışı 5.haftada görülebiliyor ama 10.haftada duyulabiliyor canım hatırladığım. Maşallah kuzum inşallah sağlıkla devam etsin

Canım 5. Haftadan itibaren duyulabilir diye biliyorum bende. Ama duyulmazsa da telaş etme 5.hafta en erken duyulabildiği zaman zaten
Kızlar tek tek yazmadım k.bakmayın dün ikindi namazını kıldıktan sonra lavaboya gttim baktımki kan geldi hemen en yakın özel hastaneye gttik müsade altına aldılar serum taktılar fitil verdiler progestan iğne yaptılar kan uyuşmazlığı iğnesi yaptılar kanamam durdu düşük tehlikesi dediler corasprinle oksapar 2 3 gün kes dediler ama en gzel şeyi duydum ve gördüm keseyi ve kalp atışını ağlaya ağlaya bi hal oldum onları duyunca bütün acıları unuttum nolur yalvarıyorum dua edin bana

canm geçmiş olsun. Hatırlıyorsundur burda çoğumuz hamileyken kanamalar yaşadık. Ben 2 kere çok büyük kanama yaşadım. Birinde paçamdan aktı kan kesin düştü dedim. Ama onlar çok güçlü. Senin bebeğin de sana tutunacak. Dualarımız seninle.

Çok sagol canım. Çok korktum korkudan kasıldım kaldım allahtan eltim yanımdaydı bni rahatlattı. Peki o süreçte hastanede yttinmi ne yaptılar? Insallh annesi gibi çok güçlü olur smsiki tutunur

Çok sagol canım. Çok korktum korkudan kasıldım kaldım allahtan eltim yanımdaydı bni rahatlattı. Peki o süreçte hastanede yttinmi ne yaptılar? Insallh annesi gibi çok güçlü olur smsiki tutunur
yatmadım hastanede canm. hatta işe geldim :) progestan fitil ve adını şuan hatırlamadığım iğne kullandım.

İnşallah bu kez kavuşacaksın canım bak kalbi de atıyor içini ferah tut esmalar var okunabilecek araştır tam bilmiyorum için de rahatlar bir de Ayetel Kürsi oku dualar güç verir
Inşallah cnim sürekli namazlarmda dualarimi ediyorum rabbim sağ sağlim kavuşturmayı nasp etsin bugün tam 5+3 olduk rabbim inşaLLah yüzümüze bakar inşaLLah sana ve isteyenlere de verir.

Inşallah cnim sürekli namazlarmda dualarimi ediyorum rabbim sağ sağlim kavuşturmayı nasp etsin bugün tam 5+3 olduk rabbim inşaLLah yüzümüze bakar inşaLLah sana ve isteyenlere de verir.
Amin amin canım senin bu dualarını geri çevirmez inşallah rabbim içini ferah tut inşallah kucağına alacaksın onu bak buraya yazıyorum :)

Çok geçmiş olsun. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın. Allah yardımcın olsun. Benimde çok kanamam oldu hatta birkaç kere hastanede yatmak zorunda kaldım. Her gün progestan iğne olmak zorunda kaldım. Haplar, fitiller. .. Sonrasında işe bile gitmem yasaktı. 4 aydır raporluyum evdeyim. Benim tavsiyem bol bol istirahat et. İş falan yapma. Ben yemek bile yapmadım. Sadece tuvalet ve yemek yemek için ayağa kalktım. Az sabret inşallah yüzün güler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…