2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

tugken tugken canım hazır buralardayken başkent ye önerebileceğim bir çocuk doktoru var mı sen takibe oraya mı gidiyorsun bilmiyorum ama
Yok canim koruya gdyrm bn ilk 4 ay emel hanima gittim sonrasi kontrole gitmedim . 8 ve 9 da gulnar hanima gittim yine koruda tlf no var haberlesyrz ordan.

Saol canım. Geçti ama şurup kullandık o geçirdi. Ben de o da süt ve süt ürünü kullanmıyoruz test sonuçları çıkmamış daha. 1 yaştan sonra düzeliyor diye yazıyor nette. İnşallah geçer hepsinin ki de canım yaa
Çok çok geçmiş olsun canım
Ben diyetle dikkat ediyordum,ek gıdaya geçince bir deniyeyim geçmiş mi bakayım dedim. Kanlı kakası ve kolları çenesi yüzü alnı boynunun altı hep döküntülü sivilce oldu. Bir süre ek gıdaya ara verdik bakalım

Iyiyiz bizde canim cok sukur. Bazi mamalrdada sut var dyie biliyorum oda ekstra artirmis olabilir. Bizimkide sabahlari armut elma yada seftali avokado hangisi varsa onu koyuyorum tambugday unlu ekmek yaptim biraz ondan yumurta sarisi keciboynuzu ozu c3viz labne bunlarl kahvalti hazirliyorum.
Oglen corba iciyor mutlaka sarimsak ve sogan koyuyorum iclerine. Aksamda ya corba yada meyveli muhallebi yapiorum(yulafunlu yada irmikli) aralardada yogurt . Bende aldim hippin 5 tahillisindan bizimkide cok sevdi . Ilk aldigim paketli urundu cok tereddutteydim ama tamamen organikmis. Bu arada ekmek icin tarif vereyim belki yapmak istersin 2 kepce ev yogurdu sulu tarafindan 1 yumurta sarisi 3 yemek kasigi tereyagi 1paket instant maya ald8gi kadar tam bugday unu azar azar unu ekle canim ele yapisan hamur oluyor cok koyma ununu 45 dk falan beklettim sonra kek kalibini tereyagi ile yaglayip firina attim. Pisdikten sonra 4 e boldum dondurucuya attim . Cikarinca tazeligini koruyor kahvaltisina katiyorum biraz biraz corbasina falan guzrl oluyor hem doyurucu
Sanırım mamadan sonra başladı. Test sonucunda da alerji kesinleşti. Tarif için teşekkürler canım çok iyi fikir.
Sağlıkla büyütelim kuzularımızı inşallah. 🥰

Çok çok geçmiş olsun canım
Ben diyetle dikkat ediyordum,ek gıdaya geçince bir deniyeyim geçmiş mi bakayım dedim. Kanlı kakası ve kolları çenesi yüzü alnı boynunun altı hep döküntülü sivilce oldu. Bir süre ek gıdaya ara verdik bakalım
Sana da çok geçmiş olsun kuzum şifa versin Allah hepsine. İdare edecez dikkat edecez yeter ki sağlıklı olsunlar.

Anlaşıldığı üzere çocuk doktoru arayışındayım arkadaşlar yiğenim için tavsiyelerinize muhtacım 🙏🏻 ruhum_mavi ruhum_mavi canım senin doktorun kimdi sizin ek gıdaya geçişiniz benim mantığımla çok uyuşuyor ve çok hoşuma gitmişti; onu da araştırmak istiyorum ?
Serdar Fırat bizim doktorumuz canm. Çukurambar'da muaynehanesi. Çok memnunuz. Her söylediği benim mantığımla da çok uyuşuyor. Asla sözünden çıkmıyoruz. Çok güzel yönlendirmeler yapıyor ve detaylıca davranış biliminden beslenmesine kadar anlatıyor.

Serdar Fırat bizim doktorumuz canm. Çukurambar'da muaynehanesi. Çok memnunuz. Her söylediği benim mantığımla da çok uyuşuyor. Asla sözünden çıkmıyoruz. Çok güzel yönlendirmeler yapıyor ve detaylıca davranış biliminden beslenmesine kadar anlatıyor.
Canim nasilsin . Tekrar basladiniz mi yuzme kursuna. Ben gorusemedim hala gecen ay cpk yogun gecti .

Canim nasilsin . Tekrar basladiniz mi yuzme kursuna. Ben gorusemedim hala gecen ay cpk yogun gecti .
canım iyiyim. sen nasılsın? Evet eylül başında 2.kura başladık. Baya iyi gidiyor. instagramdan aquababies_ankara sayfasına girersen dün serrayı paylaşmışlar :-) bu hafta 2.kur da bitiyor. sanırım önümüzdeki hafta yeni kurlar açılacak.

Çok sevindim sizin adınıza ya insanın güvendiği doktoru olması çok önemli gerçekten her doktorla o sağlanamıyor maalesef. Çok teşekkür ederim canım bilgi için saol 🙏🏻

Canım bu arada numarasını paylaşıyor mu Serdar hoca?

canım iyiyim. sen nasılsın? Evet eylül başında 2.kura başladık. Baya iyi gidiyor. instagramdan aquababies_ankara sayfasına girersen dün serrayı paylaşmışlar :-) bu hafta 2.kur da bitiyor. sanırım önümüzdeki hafta yeni kurlar açılacak.
Masallah canim serraya cok guzel ilerlemis.Havalr soguyorya korkuyorum acikcasi usuturse diye . Ama gondermeyide cok istiyorum onumizdeki hafta arayacagim mutlaka

Senin kızını yerim ben nasl çırpınıyor 👼 rabbim korusun hepsini

X