2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Geçmiş olsun canım
Şuan nasıl peki düzeldi mi
Sonuçları çıktı mı
Bizim alerjimiz doğduğundan beri var canım
Diyet yapıyorum devamlı
Saol canım. Geçti ama şurup kullandık o geçirdi. Ben de o da süt ve süt ürünü kullanmıyoruz test sonuçları çıkmamış daha. 1 yaştan sonra düzeliyor diye yazıyor nette. İnşallah geçer hepsinin ki de canım yaa

kinalikadin canim gecmis olsun. Bende ilk yogurt ile basladim . Cene etrafi ve gogus bolgesinde kirmiziliklar oldu kabardi kasindi. Ara verdim 20 gun falan .o surede sebze pureleri verdim. Sonrasi tekrar denedim kendi kasigi ile sadcee bu kez cenede oldu. Ara verdim 10 gun tekrar denedim daha da azaldi falan. Sonrasi gecti gitti.peynirde sadece cenede yapmisti mesela.bizede ayni surubu verdi dr.agir bir surup surekli kullanmadim ben ilk birkac gun kullanmistim.( Tabiki sizinkinin derecesini bilmiyorum sen dr.unun dedigini uygula)
Bazi bebeklerde yogurt yapabiliyor kizariklik kendiliginden gecer ben 1 yasini bekleyecegini sanmam. Ara ara dene kucuk kasik ile miktar olarak baktinki kizariyor 20 gun falan ara ver. 1 yasina kadar alerji testi cok dogru sonuc vermiyor diye biliyorum.
Belkide formul mama icindeki bilesen alerji yapmisti ayni andami kullandin ikisini.
Buaralar giremedim pek yogunluktan okudum yazdiklarinizi iyisniz hepiniz masallah.. Avalon80 masallah kizina

Allah razı olsun kuzum allah'a şükür yüzüm güldü ama keseyi görüyim kalp atışını duyuym rabbim isteyen bekleyen bütün arkadaşlarimada nasip etsin bu güzel haberi Alp paşa nasl oldu
İnşallah canım inşallah o güzel günleri de görürsün Alp de inek sütü alerjisi çıktı süt ve süt ürünleri yasak maalesef

Saol canım güzel açıklaman için. Test sonucu çıkmış dün baktım değer yüksek çıktı yani alerji var çıktı. Dr a gittiğimiz zaman soracam artık. Şurubu 5-6 gün verdim kestik. Çok fenaydı tüm vücudunda vardı göz kapakları bile şişti. Mamayla aynı anda yoğurt da vermeye başlamıştım. Keçi sütünü soracam dr a. Sebze meyve ile idare ediyoruz bir de anne sütü. Sabahları yumurta sarısı,avakado,muz,pekmez,zeytinyağı bir de tahıl karışımı yapıp yediriyorum. Meyve çok sevmedi akşam üzeri de sebze çorbası. Hipp marka organik 5 tahıllı ek gıda aldım baya sevdi katkı maddesi de yok yulaf arpa çavdar tam buğday unu vs falan var içinde. Kuzu eti haşladım suyunu minik minik ayırdım biraz biraz da et ilik karıştırdım içlerine. O da iyi besin olur diye. Avokado çok sevdi şükür ki. Sen nasılsın miniğin nasıl. Hala emekleme durumu yok alp de. Bakalım

Iyiyiz bizde canim cok sukur. Bazi mamalrdada sut var dyie biliyorum oda ekstra artirmis olabilir. Bizimkide sabahlari armut elma yada seftali avokado hangisi varsa onu koyuyorum tambugday unlu ekmek yaptim biraz ondan yumurta sarisi keciboynuzu ozu c3viz labne bunlarl kahvalti hazirliyorum.
Oglen corba iciyor mutlaka sarimsak ve sogan koyuyorum iclerine. Aksamda ya corba yada meyveli muhallebi yapiorum(yulafunlu yada irmikli) aralardada yogurt . Bende aldim hippin 5 tahillisindan bizimkide cok sevdi . Ilk aldigim paketli urundu cok tereddutteydim ama tamamen organikmis. Bu arada ekmek icin tarif vereyim belki yapmak istersin 2 kepce ev yogurdu sulu tarafindan 1 yumurta sarisi 3 yemek kasigi tereyagi 1paket instant maya ald8gi kadar tam bugday unu azar azar unu ekle canim ele yapisan hamur oluyor cok koyma ununu 45 dk falan beklettim sonra kek kalibini tereyagi ile yaglayip firina attim. Pisdikten sonra 4 e boldum dondurucuya attim . Cikarinca tazeligini koruyor kahvaltisina katiyorum biraz biraz corbasina falan guzrl oluyor hem doyurucu

Anlaşıldığı üzere çocuk doktoru arayışındayım arkadaşlar yiğenim için tavsiyelerinize muhtacım ruhum_mavi canım senin doktorun kimdi sizin ek gıdaya geçişiniz benim mantığımla çok uyuşuyor ve çok hoşuma gitmişti; onu da araştırmak istiyorum ?

Tebrik ederim canim cok sukur insallah saglikla devam eder surecin kucagina almak nasip olur
çok sagol kuZum. Inşallah rabbim kucağımada almayı nasip eder

İnşallah canım inşallah o güzel günleri de görürsün Alp de inek sütü alerjisi çıktı süt ve süt ürünleri yasak maalesef
Inşallah kuzum nasip kısmet çok geçmiş olsun kuzum üzüldüm valla süt ürünlerini yedirip icirme sağlığı yerinde olsun da yemesin benim yerime bol bol öp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…