2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

tugken canım hazır buralardayken başkent ye önerebileceğim bir çocuk doktoru var mı sen takibe oraya mı gidiyorsun bilmiyorum ama
Yok canim koruya gdyrm bn ilk 4 ay emel hanima gittim sonrasi kontrole gitmedim . 8 ve 9 da gulnar hanima gittim yine koruda tlf no var haberlesyrz ordan.

Çok çok geçmiş olsun canım
Ben diyetle dikkat ediyordum,ek gıdaya geçince bir deniyeyim geçmiş mi bakayım dedim. Kanlı kakası ve kolları çenesi yüzü alnı boynunun altı hep döküntülü sivilce oldu. Bir süre ek gıdaya ara verdik bakalım

Sanırım mamadan sonra başladı. Test sonucunda da alerji kesinleşti. Tarif için teşekkürler canım çok iyi fikir.
Sağlıkla büyütelim kuzularımızı inşallah.

Sana da çok geçmiş olsun kuzum şifa versin Allah hepsine. İdare edecez dikkat edecez yeter ki sağlıklı olsunlar.

Serdar Fırat bizim doktorumuz canm. Çukurambar'da muaynehanesi. Çok memnunuz. Her söylediği benim mantığımla da çok uyuşuyor. Asla sözünden çıkmıyoruz. Çok güzel yönlendirmeler yapıyor ve detaylıca davranış biliminden beslenmesine kadar anlatıyor.

Canim nasilsin . Tekrar basladiniz mi yuzme kursuna. Ben gorusemedim hala gecen ay cpk yogun gecti .

Canim nasilsin . Tekrar basladiniz mi yuzme kursuna. Ben gorusemedim hala gecen ay cpk yogun gecti .
canım iyiyim. sen nasılsın? Evet eylül başında 2.kura başladık. Baya iyi gidiyor. instagramdan aquababies_ankara sayfasına girersen dün serrayı paylaşmışlar bu hafta 2.kur da bitiyor. sanırım önümüzdeki hafta yeni kurlar açılacak.

Çok sevindim sizin adınıza ya insanın güvendiği doktoru olması çok önemli gerçekten her doktorla o sağlanamıyor maalesef. Çok teşekkür ederim canım bilgi için saol

Canım bu arada numarasını paylaşıyor mu Serdar hoca?

Masallah canim serraya cok guzel ilerlemis.Havalr soguyorya korkuyorum acikcasi usuturse diye . Ama gondermeyide cok istiyorum onumizdeki hafta arayacagim mutlaka

Senin kızını yerim ben nasl çırpınıyor rabbim korusun hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…