2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Daha önceden 2tup bebek yaptırdım biri tutmadı biri dış gebelik oldu geçen sene baya şeyler yaşadım bunda hamile oldugumu duyduğumda sevindim ama hep kendimi olumlu tuttum bsey olmasın diye allah'a şükür cook kanamam olmadı cay bardaginin yarısı kadr hemen hemen zatn hergun progestan iğne yaptırıyorum haplarm göbek ignem crinone jel kullanıyorum suan biseyim yok inşaLLah bdaha olmaz.. senn nekdrlik?

İçini ferah tut biz 31 haftalık olduk şükür.

Oyyy çok geçmiş olsun kuzum yeni okudum ama çoğumuz yaşıyoruz bunu geçecek gidecek biliyorsun dikkat et kendini yorma yatış başlasın İnşAllah sağlıkla devam edecek o duyduğun Güp güpler ALLAH ın izniyle

Hep pozitif ol kuzum psikoloji gerçekten çok önemli Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Doğum tarihine göre 6 aylik olduysa verebilirsin. Büyüklerin tarhanası, mevsim sebzeleriyle yapılmış acısız olanından aldım canım. Mesela 1,5 çay bardağı suya 3 tatlı kaşığı tarhana koyup kaynatıyorum tek seferlik pisiriyorum.

Egehanezra canımm çok sevindim inşallah sağlıkla devam eder kanaman bir daha hiç olmaz inşallah. Bol bol yat dinlen hiç iş yapma. Sabret biraz. Sağ salim kucağına alacağın günler de gelir inşallah kalbini ferah tut. Hepimiz neler yaşadık biliyorsun.

cook sagol kuZum allh razı olsun inşaLLah arkadaşım.

Hep pozitif ol kuzum psikoloji gerçekten çok önemli Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Inşallah amin

Inşallah olmaz bbdaha rabbim kimseye kötüsünü göstermesi. Valla dnleniyorum iş fln yapmıyorum 🖒

Oldu cnm 1 nisan dogumluydu. Aksam da onu deneyim olmazsa. Mama artik doyurmuyor farkindayim. Uc gun ust uste bir iki kasik patates puresi verdim bugun havuc vereyim dedim sevmedi bende korkmasin diye ustune gitmek istemedim. Tekrar deneyecegim insallah alisir. Aksam da corba yapayim bakalim ona ne tepki verecek :) Saol cnm yorumun icin ❤

Inşallah olmaz bbdaha rabbim kimseye kötüsünü göstermesi. Valla dnleniyorum iş fln yapmıyorum 🖒

Ben 9 ay kanaya kanaya hamilelik yasadim icini ferah tut insallah saglikla kucagina da alirsin. Hatta o kadar kaniyordum ki surekli hastaneye yatisim yapiliyordu ve drlar dusecek hazirlikli ol dediler. Allah cok buyuk. Agir is yapma, yorumlari cok okuyamadim ama purluton igne vuruluyordum ben sana da yazdilar mi bilmiyorum. İlaclarini duzenli al ve surekli su ic. Allah sana da bebegine de saglik versin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…