2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Bende pkoluyum stres benim 6 yilimi yedi. Olmucak artik bu son deneme dedim 6. Tup bebek tuttu. Sonra oglum 11 aylikken kendiliginden hamile kaldim hemde ikiz. 12 haftalikken ikisini de kaybettim. Gecen hafta yine hamile olsugumu ogrendim ve yine kendiliginden oldu kafandan attim mi biraz da zayif kalmaya calistimi pko sorun olmaz ben bunu iyice ozumsedim. Stres ve kilo dusmanimiz gerisi hikaye.

Embriyolarin 5 gune cikiyormuydu canm hep 5 gun embriyosuyla mi transfer oldun

Masallah canm rabbim size bağışlasın insallah

Embriyolarin 5 gune cikiyormuydu canm hep 5 gun embriyosuyla mi transfer oldun
5 tup bebek denemem de 3. Gun embriyosuyla taze transfer oldu. Hicbiride tutmadi. 6. Da 3. Gun donduruldu iki ay sonra cozdurulup 5.gune beklendi. 2 tane kalmisti trasfer edildi. Bir tanesi tuttu sukur oglum oldu.

Bende 2018 de cok gırıyordum ılk oglum dünyaya geldi 6 aylık oldugunda dogal yolla 2.hamıle kaldım sımdı oglum 32 aylık kızım 17,,yogun bı zaman yasadım yasıyorum,,zaman yok sıteye gırmeme dıyebılırım,,oglum göz teması kurmuyordu yanı bazen bakıyor dınlıyor bazen hıc bakmıyor,,bırkac davranışı daha var suphelenerek cocuk norolojı Dr na goturdum psıkıyatra sevk etti,,pskyatr otızm davranısı var biraz dedı tam teshıs koymadı baska bı psıkytrdan randevu aldık randevu gununu beklıyorım,,artık gıdecegımız Dr ne derse ona gore yol cızecegız,,özel egıtım konusma terapıstı ne gerekiyorsa,,umarım herşey yolunda gıder,,,saglıklı gunler dılıyorım,,

Canim benim Allah kolaylık versin inşallah iyi olur canlarımız.. benim 25 ve 3 aylık canlarım.. ilk 1 sene hiç izletmedim oğluma TV.ama ikisine birden bakma durumu olunca mecbur kalıyorum TV ye arada açıyorum. Öğretmenim dikkat dağınıklığı o kadar çok ki Çocuklarda hiç istemezdim ilk 3 sene ama maalesef
Kartlar kitaplar hep ilgilendim oğlumla ama konuşmuyor çok üzülüyorum dil terapisine gitmeyi düşünüyorum sen Istanbulda mısın var mı acaba öneri?

Her denemede aynı olacak diye korkma canım. Her ay yumurtaların kalitesi değişir. Toplanan sayı çok iyi. Biraz takviye edici gıda akdeniz usulü beslenme deneyebilirsin. Bir süre ara verip tekrar dene. Hiç korkma sakın stres yapma stres düşmanımız unutma. Tek bir yumurtan dahi oluşsa ve transfer edilse olacaksa olur emin ol kalitesi kötü tutmaz denilip hamile kalan yüzlerce kişi var. Ben tek başıma bile sana çok örnek anlatabilirim.

Canım benim gönlünü ferah tut bu da bir sınav inşallah güzel kalbine göre verir Allah duaların kabul olur. Yavruların sağlıklığı yerdinde olsun gerisi önemsiz. Evet eskiden hiç durmadan bakardım artık giremez oldum. Herkesi özledim sizlerin dostluğunuz bir başka. Zor günlerde birbirmize olan desteğimiz paha biçilemez. Allah sağlık huzur eksik etmesin

Cocuklar el ayak oldu. Hic yerinde durmuyor benimki oyle pesinde dolaniyorum. Telefona ilgisi artti elime de aldirmiyor. Gizliden iki bakabilirsem bakiyorum yoksa yok
Aynı durumdayız bütün gün durmuyor neredeyse Telefon vermemeye çalışıyorum alışırsa hiç alamayız. Kendime zaman ayıramıyorum artık. Sen de tekrar hamile kaldım sanırım maşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah kuzum

Rabbim kolaylık versin inşallah her şey yolunda gidecek kalbini ferah tut ne zorluklar yaşadık bunu da güzellikle geçireceksin. Yavrum sağlıklı olsun her şeyin çaresi var. Tüm kalbimle sevgilerimi yolluyorum iki evladının da gözlerinden öperim dualarımda olacaksın güzel arkadaşım benim

Hangi Dr yaptı hacettepede?bende 1-2 ay içinde tedaviye başlayacagim da süreç nasıl ilerledi ve memnun kaldınız mı hastaneden doktordan?tahlillerde sonra tüpe başlamak uzun mu sürdü aylarca bekledim diyenler var da

Gurkan bozdag Bi de asistanı vardı hatırlamıyorum ismini ama memnun kalmadım.siz yine araştırın iyice hayırlısı olsun inşallah

Merhaba elinde tedavisinden kalan meriofeet olan. Varmı yardım edecek birisi ücretsiz olarak zor surumdayım ve tedavime başlayamıyorum ilaçlar çok pahalı ve bulunmuyor da lütfen yardımcı olmak isteyenler ulaşabilirmimbana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…