2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sebze çorbası yap puredendaha çok hoşuma gider. Bal kabağı, kapya biber, havuç, patates pırasa, ıspanak , sogan , sarmisak . Bunlardan birkaçını zeytinyağında kavur , az birşey irmik kat suyunu da koy tabı. Kaynasin blendira cek , sever inşallahcanim

Blendırla çekiyordu benim de ablam hep yeğenimin katı gıdaya geçmesi çok zor oldu en ufak pütür de tükürüyor Siz zaten araştırmışsınızdır ama nacizane tavsiyem çatalla ezin blendır o hiç bulaştırmayın.

Seninki gelmiş geçmiş bebeğini gucagın almışsın.rabbim sağ sağlık hayrli evlat eylesin canım. Ağır işleri yapmiyorum progestan kullanıyorum tedaviden beri şükür kalp atisi ve keseyi gördük kanamanın olduğu gün tup bebek dr knustum bugn artık normal bi dr gidebilirsin dedi evime yakın özel bu hastane var kanama olunca oraya gittiğim icin kont o dr gtcem sagol moralin icin

Inşallah cnim sürekli namazlarmda dualarimi ediyorum rabbim sağ sağlim kavuşturmayı nasp etsin bugün tam 5+3 olduk rabbim inşaLLah yüzümüze bakar inşaLLah sana ve isteyenlere de verir.

Çok geçmiş olsun canım, bir daha olmaz inşallah. Artık bebişin sen ne hissedersen hissediyor, hiç kötü bir şey getirme aklına annesi, hep konuş onunla

Çok geçmiş olsun,
Kizlar bize dua edin bebegimin biri taburcu oldu cok sukur ama digeri hala kuvezde yarin bagirsaklarindan ameliyat edecekler ne olur dua edin iyi olsun

Etmez miyiz canım, okuyunca içim cızzz etti, en içimden ettim duamı. Allahım en kısa zamanda, sağlıkla, kavuşturacak onu sana inşallah

Pürelerde dediğin doğru ama çorbada olmuyor canım soğan, kapya biber gibi şeyler çatalla ezilmiyor mecbur robota cekiliyot

Allah razi olsun kuzum amin insallah

Kizlar bize dua edin bebegimin biri taburcu oldu cok sukur ama digeri hala kuvezde yarin bagirsaklarindan ameliyat edecekler ne olur dua edin iyi olsun
ALLAH yardımcınız olsun kuzum küvezdeki de iyi olacak inşAllah minnaklar bizden güçlü telaş etme taburcu olanın sütüne etki etmesin; dualarımız sizinle . ALLAH ım Şafi ismiyle imdadınıza yetişsin zorunuzu kolay etsin

Rabbim yardımcınız olsun şifa versin inşallah
Amin insallah kuzum
Amin canim bu kadar stresin icinde maalesef sutum geri vurdu artik gelmiyor

Amin insallah kuzum

Amin canim bu kadar stresin icinde maalesef sutum geri vurdu artik gelmiyor
Canları sağolsun kuvez sürecinde süt malesef etkileniyor ben emziremedim o dönem çok taktım ama degm3zmis mühim olan evlatlarin sağlıklı olsun canım. Karınları illaki doyacak nasiplerini yiyecekler

Rabbim sağ salim annesine babasına ve kardeşine kavuştursun canım. Durumu nasıl şu an ?
Canim cok sukur daha iyiyiz ama yorucu bir surec bizi bekliyor kolostomi yapildi bagirdak agizlastirmasi diyorlar durumuna gore tekrar ameliyat olabilir ama buna sukur durumu kotu degil takip edilecek

Canim cok sukur daha iyiyiz ama yorucu bir surec bizi bekliyor kolostomi yapildi bagirdak agizlastirmasi diyorlar durumuna gore tekrar ameliyat olabilir ama buna sukur durumu kotu degil takip edilecek
Çok şükür umarım bundan sonrası daha iyi devam eder tez zamanda sağlığına kavusur eve ne zaman çıkacak peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…