2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sağol canım Allah razı olsun. Evet hep aynı merkezde idi ama bu sefer değiştirmeyi düşünüyorum başka merkezleri araştıracağım. Kimyasal gebelik oluyor 2 dir, araştırınca hep embriyo kalitesine işaret ediyor ama hastane bana embriyoların çok kaliteli diyor döküm istedim 5cc, 5 cc iyi kalite değil yazıyor internette. Kafam çok karışık

Kesinlikle bende değiştirmen taraftariyim canım, sil baştan başka bir merkezde denersen eminim daha iyi olacak. Hangi ildeydin , orada olan arkadaşlar hastane doktor önerisinde bulunsalar

Kesinlikle bende değiştirmen taraftariyim canım, sil baştan başka bir merkezde denersen eminim daha iyi olacak. Hangi ildeydin , orada olan arkadaşlar hastane doktor önerisinde bulunsalar

İstanbul Anadolu yakasında doktor araştırıyorum, çok uzağa da gidemem 5. olacak işten izin almak sıkıntı

İstanbul Anadolu yakasında doktor araştırıyorum, çok uzağa da gidemem 5. olacak işten izin almak sıkıntı
Avrupa yakası olsaydı benim gittiğim hastaneyi tavsiye ederdim canım ama uzak olur sana. Medikal park bahcelievler de tedavimiz oldu bizim. Aynı hastanenin anadolu yakasında ki şubelerini bir araştır istersen

Allah razı olsun canım, sen transfer edilen embriyo kaliteni hatırlıyor musun? 5 aa, 6 bb gibi değerler oluyordu ya
Canım Rabbim sana hayırlısıyla en kısa zamanda bir evlat nasip etsin. İnsan nedenini bilmediği zaman daha çok stres oluyor. Rabbim karşına en iyilerini çıkarsın derdine derman olsun

Allah razı olsun canım, sen transfer edilen embriyo kaliteni hatırlıyor musun? 5 aa, 6 bb gibi değerler oluyordu ya
Benim 4. Gün embriyosu idi ikiside biri morula aşamasında idi diğeri erken blast olmuştu verilen raporda bu şekilde yazıyordu

Olumlu mu sonuçlandı peki
Çok şükür daha önce başka yerlerde 3 aşılama deneyimim vardı, 4. Aşılamayı da başkent hastanesinde yaptırdık. Olumsuzdu ama arkasından ilk tüp deneyimimiz de olumlu sonuçlandı. Hamileyim şuan.ben çok memnun kaldım hocama çok minnettarım. İşkolik, vicdanlı ve gerçekten işinin ehli bence. Tavsiye ederim. Kardeş için gitmem gerekse gene Hulusi hocama giderim

Sorununuz neydi peki kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…