2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Yaptırdım rahim içinde bir sorun yok, zaten bir sorun bulunamaması sorun malesef
Sebepsizler de ya birinci ya ikinci deneme de oluyor duyduklarım hep. Burdan bi arkadaşın bi hormon değeri yüksek olmasına rağmen transferi yapılmıştı 4. Deneme de farketti yeni geçtiğim hoca falan demişti. O değer düştükten sonra yapılınca tutmuş. Her şeyin vakti saati var ama işte bazen sabrımız tükeniyor inşAllah tez zamanda olur hayırlısıyla canım.

Sebepsizler de ya birinci ya ikinci deneme de oluyor duyduklarım hep. Burdan bi arkadaşın bi hormon değeri yüksek olmasına rağmen transferi yapılmıştı 4. Deneme de farketti yeni geçtiğim hoca falan demişti. O değer düştükten sonra yapılınca tutmuş. Her şeyin vakti saati var ama işte bazen sabrımız tükeniyor inşAllah tez zamanda olur hayırlısıyla canım.

Hangi hormon canım?

Yaa ben çok imreniyordum asla kıskanarak bakmadım ama nedense şimdi acaba birini incitir miyim diye bir düşünce hasıl oldu çekiniyorum 🙈 15+2 olduk canım çok şükür haftaya Perşembe kontrolümüz nasipse cinsiyetini de öğreneceğiz inşAllah 🙏🏻
Kimyasal olduğunu nerden anladın canım daha erken olduğu için 18 olamaz mı 🤔
Benim iyi kalpli düşünceli arkadaşımm. Hep söylerim bizi biz anlarız❤️

Ahhh kuzummm ben başladım tedaviye bugün 4. Günüm iğnelerde. Çok şükür bu sefer testlerim normal çıktı. Şimdilik bir sorun yok. Opudan sonra genetiğe gidecekler. İnşallah hersey yolunda sorunsuz gider. Bana dua edin canım. Rabbim kimselerin emeğini boşa çıkarmasın inşallah. Biraz heyecanlıyım.
İnşallah bu defa emeklerinin mükafatını alırsın iyi haberlerini almak nasip olur inşallah. Bütün kalbimle diliyorum canım benimm. Dr un sağlam tedavi deniyor sana bu kez

Çok şükür canım evde olduğum ve yanımda annem olduğu için çok şanslıyım . ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin, bekleyenlerin de sağlıkla sıhhatle kucağında göstersin. Doğan balalarımıza da hayırlı sağlıklı mutlu ömürler nasip etsin. Hiç sıkıntım yok sizi takipteyim doğana kadar unutmazsam tecrübelerinizi 🙈
Maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin🤲 Hiç sıkıntın olmasın canımm inşallah.

Ne güzel yazmışsın canım, ben de o günlerimi hatırladım içim tuhaf bir cızz etti. 14 Haziran 8. gün de kan testi yaptırmışım, 45 çıkmış, şimdi kızıma bakıyorum :KK68: Allah tüm bebek isteyenlere bu duyguyu tattırsın inşallah. Hepimiz birbirimize çok destek olduk, tanımasam da, sizi çok seviyorum kızlar. :KK200:
Vayy be benim de 17 haziran test günümdü. Neler yaşamışız. Hala inanamıyorum ya. Allahım isteyen herkese versin inşallah❤️

Maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin🤲 Hiç sıkıntın olmasın canımm inşallah.
Amin canım ALLAH razı olsun sürece başlarken seninde çok emeğin oldu bildiklerini hep paylaştın rahatlattın tedavinin sonucu olumlu olunca çok sevinmiştim hatırlıyorum. İyiki varsın Alp Paşanla nice mutlu güzel günleriniz olsun😘🥰

Amin canım ALLAH razı olsun sürece başlarken seninde çok emeğin oldu bildiklerini hep paylaştın rahatlattın tedavinin sonucu olumlu olunca çok sevinmiştim hatırlıyorum. İyiki varsın Alp Paşanla nice mutlu güzel günleriniz olsun😘🥰
Yaa canımm benimm sende iyi ki varsın Allah senden de razı olsun. Sağlıkla doğum haberini de alırım inşallah❤️

Kizlar ne duygulu seyler yazmissiniz oyle valla duygulandim hayirlisiyla bizlerde kucagimiza aliriz insallah yavrularimizi geriye baktigimda butun yasadiklarima degmis demek istiyorum Rabbim herkese nasip etsin🙏 bu arada sana da cok uzuldum canim benim insallah bunda da vardir bi hayir senin icin dua ediyorum Rabbim tez zamanda nasip etsin A anidefteri

Kizlar ne duygulu seyler yazmissiniz oyle valla duygulandim hayirlisiyla bizlerde kucagimiza aliriz insallah yavrularimizi geriye baktigimda butun yasadiklarima degmis demek istiyorum Rabbim herkese nasip etsin🙏 bu arada sana da cok uzuldum canim benim insallah bunda da vardir bi hayir senin icin dua ediyorum Rabbim tez zamanda nasip etsin A anidefteri

Teşekkür ederim arkadaşım, ben de senin için dua ediyorum sağlıkla kucağına alacaksın inşallah bebeklerini.
:KK200:

Allah razı olsun canım, sen transfer edilen embriyo kaliteni hatırlıyor musun? 5 aa, 6 bb gibi değerler oluyordu ya
Canım Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah, bunda da vardır bir hayır sabrına karşılık Allahım sana eşine sağlık sıhhat huzur nasip etsin.
Sen şimdiye kadar ki denemeleri ni hep aynı merkez de mi yapmıştın? Eğer öyleyse değişiklik mi yapsan acaba

X