2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

A anidefteri merkezi değiştirmeni tavsiye ederim canım. Belki gözden kaçan bir detay her şeyi değiştirecektir. 5cc iyi kalite değil evet ama bilimsel olarak konuşursak..önemli olan Rabbim in nasip etmesi. Her defasında aynı kalite olacak demek değil. Bir sonraki denemende kalite farklı olabilir her ay değişebiliyor yumurta kalitesi. Genelde aa ab ac..tutunma olasılığı yüksek olarak görülür ancak bana göre bunlar bahane. En azından benim için. Olacaksa kalitesiz dedikleri embriyo ile de oluyor. Etrafımda çok örneğini gördüm.
Bence sen farklı bir merkeze geç en azından kafan rahat eder belki psikolojik olarak da etkiler olumlu anlamda. Allah yardımcın olsun. İnşallah mükafatını alacaksın bu emeklerinin🤲❤️

Ankara'da tüp bebek yaptıranlar var mı acaba ?
Benim yümürtalık rezerv azlığı, Amh 0,47 ydi. Ankara üniversitesi tıp fakültesi Prof Dr. Cem Atabekoğlu. 3. tüp bebek demesinden, 4,5 aylık kızım var. Doğum ve hamilelik takip Doktorum Koru Hastanesi Prof Dr Aydan Biri. Ben çok memnunum, o da tüp bebek yapıyor.

Canımm çok şükür hiçbir şikayetim yok hayrlısıyla sağlıkla kavuşmak için duadayım 🙏🏻 Vuslat kızçem nasıl sen nasılsın 🤗
Sağ salim hayırlısıyla kavuşacaksın inşallah canım. Emeklerinin karşılığına kucağına almaya çok az kaldı ❤
Bu arada cinsiyet belli oldu mu kuzum kaçırdım mı yoksa ☺
Çok şükür iyiyiz teyzesi büyümeye devam ediyoruz.86 günlük olduk 😍

Ahh geçen sene bugün ilk gonal f iğnem vuruldu. Tüp bebek , ilaçlar, transfer , opu hiçbirşey hakkında fikrim yoktu. Sizleri tanıdım:) bana yol gösterdiniz, sordum cevaplar aldım, anlattım içimi döktüm, destek oldum , destek gördüm velhasıl test günümü bekledim sizlere mutlu sonucu yazdım sevincimi paylaştım, sevinçlere huzunlere ortak oldum.
Şimdi bebisimin beşiğini sallarken sizlere selam vermek istedim kızlar:) bir sene nasıl da geçti neler yaşadım neler gördüm.. Allahım tedavi sürecinde olan tüm arkadaşlara sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin. kinalikadin kinalikadin @anneveoglusu tugken tugken @ruhum_mavi melike222 melike222 Avalon80 Avalon80 @Brave and beautiful ve diğer arkadaşlarımın bebeklerine de sağlık sıhhat diliyorum , zor ve uzun yoldan geldiler bundan sonrası hep kolayliklarla ve güzelliklerle geçsin onlar için:)
Guzel arkadasim bebgine kavusup kucagina alan butun kizlar seninle ayni duygulari paylasiyor. Iyiki hepiniz varsiniz birbirmize destek yol arkadasi olduk. kinalikadin kinalikadin payi cook buyuk bu konuda iyiki acmis bu topigi 😘😘

kinalikadin kinalikadin canim iyiyim tesekkur edrim sordugun icin. Oglus tam bir yaramaz oldu yerinde durmuyor. Ya oyun oynatacaksin yda kucaginda gezdireceksin yuzu disa donuk 😂😂 avm sevvmiyor hic.cok merakli artik parka gitmeye acik havada dolasmaya bayiliyor. Bazen aglayan cocuklarla oda agliyor😉
Ek gida seruvenimiz 1 haftadir sifir vermiyorum hicbisey agzini kilitliyor acmiyordu bende ara verdim bizden durumlar boyle sen nasilisn oglus nasil

begonyas begonyas canim oglun ameliyat oldumu gaz durumu nasil kac aylik oldunuz
Canım çok şükür gaz eskisi gibi değil epey azaldı kolik bebek değil.
Ameliyata bir türlü karar veremedik , iki doktor gerek yok şimdilik sadece takip gerekli dedi. Iki doktor ameliyat dedi, temmuz sonu memlekete gideceğiz orada tanıdıklar var sağlıkçı doktor ayarladılar birde orada gösterip karar vereceğiz. Düzeltilmiş yaşına göre 3 ay doldu , doğum tarihine göre 4,5 aylığız

Canım çok şükür gaz eskisi gibi değil epey azaldı kolik bebek değil.
Ameliyata bir türlü karar veremedik , iki doktor gerek yok şimdilik sadece takip gerekli dedi. Iki doktor ameliyat dedi, temmuz sonu memlekete gideceğiz orada tanıdıklar var sağlıkçı doktor ayarladılar birde orada gösterip karar vereceğiz. Düzeltilmiş yaşına göre 3 ay doldu , doğum tarihine göre 4,5 aylığız
Oyy masallah kocaman olmus kuzucuk 💕💕
Bir kac gorus daha alirsiniz sonra karar verirsiniz canim daha saglikli olur. Sunneti de yaptirmadiniz o halde degil mi. 4 aylik iken yaptirdik biz fazlada gec kalmayin cunku elini atiyor oraya durduramazsin altini temizlerken falan😀😀

Oyy masallah kocaman olmus kuzucuk 💕💕
Bir kac gorus daha alirsiniz sonra karar verirsiniz canim daha saglikli olur. Sunneti de yaptirmadiniz o halde degil mi. 4 aylik iken yaptirdik biz fazlada gec kalmayin cunku elini atiyor oraya durduramazsin altini temizlerken falan😀😀
Ay evet canım zor olur gerçekten ama ameliyat olursa anestezi alacak ya ikisi bir çıksın demiştik. Bu gidişle ameliyat olmazsa o da kalacak gibi hayırlısı bakalim

Sağ salim hayırlısıyla kavuşacaksın inşallah canım. Emeklerinin karşılığına kucağına almaya çok az kaldı ❤
Bu arada cinsiyet belli oldu mu kuzum kaçırdım mı yoksa ☺
Çok şükür iyiyiz teyzesi büyümeye devam ediyoruz.86 günlük olduk 😍
Oyyy maşallaaaah 🧿 cinsiyeti Perşembe günü nasipse öğreneceğiz yazarım 🙏🏻 ALLAH sağlıklı mutlu günler nasip etsin tüm kuzulara huzurla büyüsünler

Oyyy maşallaaaah 🧿 cinsiyeti Perşembe günü nasipse öğreneceğiz yazarım 🙏🏻 ALLAH sağlıklı mutlu günler nasip etsin tüm kuzulara huzurla büyüsünler
Amin kuzum güzel günlerde büyürler ❤
Allah gönlüne göre versin canım
Sağ salim kucağına aldığın haberinide alırız inşallah
Pozitif sonucunu aldığın gün dün gibi 💕

Amin kuzum güzel günlerde büyürler ❤
Allah gönlüne göre versin canım
Sağ salim kucağına aldığın haberinide alırız inşallah
Pozitif sonucunu aldığın gün dün gibi 💕
Amiiin inşAllah canım ALLAH razı olsun değil mi göbeğim iyice büyüyene kadar inanamadım hala şaka gibi geliyor, Rabb im hiç nasip etmeyecek gibi hissetmiştim. İnşAllah sizler gibi muradımı kucağımda da görmek nasip olur. RABB im isteyen herkesi hayırlısıyla muradına kavuştursun 🙏🏻

Amiiin inşAllah canım ALLAH razı olsun değil mi göbeğim iyice büyüyene kadar inanamadım hala şaka gibi geliyor, Rabb im hiç nasip etmeyecek gibi hissetmiştim. İnşAllah sizler gibi muradımı kucağımda da görmek nasip olur. RABB im isteyen herkesi hayırlısıyla muradına kavuştursun 🙏🏻
Kucağına aldığında bile insan rüya mı gerçek mi anlamıyor. Onca tedavi uğraşın ardından kavuştuktan sonra inanmak çok çok zor. Allahın izniyle kavuştuğunun haberini vericeksin canım daha sonrada başlasın gazlı geceler ☺😍

X