2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Baktim baktim kiz ayy ne guzel dogmuslar deme kiz ben hala tv karsisinda keyif yapiyom hic hqzir degilim 2 hafta daha beklesin :))
Bu arada oyuncak qldinizmi minnak kuzulara
Ben teknosanın disney indiriminden almıştım hala devam ediyor bakın siz de. Peluş oyuncaklar %50 indirimli. Dev olanlar uyku arkadaşı olcak derecede :) Sepete atınca %50 düşüyor.
https://www.teknosa.com/disneycollection

bende şu an kraft calipso elitle prego modelleri arasında kaldım prego yu ilk başta tercihe tme nedenim taşıma kapasitesinin 25 kg olmasıydı kraft 15 kg sanırım ama çok önemli mi bilmiyorum.
Canım ben kraft calipso plus aldım civilden 550lira. Kaliteli bişeye benziyor diğerleri gibi naylonumsu bi kumaşı yok. Bebişin rahat edeceğini düşünüyorum sen de bi bak istersen

prego 8024 yummy olanı almıştım ama kilit mekanizmalarının biri hiç açılmadı . evet en azından gönderebildim ama bakalım iadeyi beklemek gerek..

Baktimda simdi guzelmiste goruntusu falan :) hayirlisi olsun belki daha iyisini bulcaksin buda sebep olucak dusundugun baska bi model varmi aklinda

Merhaba hanımlar size danışmak istediğim bir konu var;

Ben birkaç takım 0-3 ay kıyafet aldım, hastane çıkışlarının dışında. Toplasan 8-10 tane uzun çıtçıtlı body bir o kadar da patikli alt var.

Bunun dışında 3-6 ay aldım kıyafetlerini, birkaç tane de 6-9 o zamana hazırlık olsun diye.

0-3 ‘ ler yeter mi sizce yoksa az mı olmuş , ne bilim kirlenir o gün yıkamaya fırsat olmazsa falan ?

Gözüme çok küçük geliyolar zaten sanki bikaç hafta sonra direk 3-6 aya geçicekmişiz gibi :)))

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim herkese hayırlı doğumlar diliyorum

Bence yeter canım :)

Güzel soru canım. Bende alt üst takım olarak 7 takim almışım birde ekstradan 4 5 tane patikli ve patiksiz alt var. ama sınırsız sayıda çıt-çıtlı bodyler var bende. şöyle diyorum yün kollu çıt-çıtlı body altına patikli alt üstüne yelek giydiririm takımları biterse :)

Baktimda simdi guzelmiste goruntusu falan :) hayirlisi olsun belki daha iyisini bulcaksin buda sebep olucak dusundugun baska bi model varmi aklinda
Şu an kraft ve prego modelleri arasında gidip geliyorum sıkıntı bulunduğum ilde satılmıyor netten almam gerek görmeden alacağım yani.. O yüzden buraya danışıyorum cnm

bende şu an kraft calipso elitle prego modelleri arasında kaldım prego yu ilk başta tercihe tme nedenim taşıma kapasitesinin 25 kg olmasıydı kraft 15 kg sanırım ama çok önemli mi bilmiyorum.
Ben taşıma kapasitesine hiç dikkat etmedik açıkçası kumaşına baktım. Yırtılarak bir şeye 500 600 tl para vermek istemedim.

Şu an kraft ve prego modelleri arasında gidip geliyorum sıkıntı bulunduğum ilde satılmıyor netten almam gerek görmeden alacağım yani.. O yüzden buraya danışıyorum cnm

Anladim canim oyleside zor tabi bende kraft calipso elite alanlardanim goruntulerle tanitim yapabiliriz sana :))

canım ben görmedim ama arkadaşların dediği park yatakta güzel diyorlar. benim aldigim pregoda çok güzel. kumaşı pamuk kumaş naylon değil yanilmiyorsam italyan markasıymış. ama arkadaşlarınkinin dediginin ölçüsü 70×120 imiş sanırım yanlışım varsa alanlar düzeltsin. benim aldığım pregonun ise 76×110 yani senin odana ölçüleri hangisi uyuyorsa onu al bence :)

Anladim canim oyleside zor tabi bende kraft calipso elite alanlardanim goruntulerle tanitim yapabiliriz sana :))
aa süper olur cnm dünden beri bez ve bakım ürünleri siparişi verdim onlarda gelince çantamı hazırlayacağım. kafamda bi yatağı kalıyor inşallah onu da hallederim

evet senin modeli gördüm cnm teşhirde tek vardı bordo rengi kot pamuklu kumaş bir kısmı büyük görünüyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…