2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Evet canım sezaryn olunca zor bir sürü şey lazım ama benim götürdüklerimde az değil 10lu sette hem tulum var hem alt üst zıbın takımı artı olarak bir tanede 5li set toplam üç takım olacak yani

Acaba resmini yükleyebilir misin?
merak ettim

F ferayegul L Lilyumm_
Kizlar siz ev tipi ana kucagi mi aldiniz ve aldiysaniz ne tercih ettiniz.
Ben bi kararsiz kaldim da. Acaba diyorum bebek arabasinin ana kucagini mi (oto koltugunu mu) kullansam hem evde hem arabada.
Canım bu bahsettiğimiz oto koltuğu olan ana kucağı. Ama ev tipi şu sallananlardan alacağım ben iş yaparken o takılsın kendince :) henüz karar veremedim hangisini alacağıma doğumdan sonraya bıraktım

Canım bu bahsettiğimiz oto koltuğu olan ana kucağı. Ama ev tipi şu sallananlardan alacağım ben iş yaparken o takılsın kendince :) henüz karar veremedim hangisini alacağıma doğumdan sonraya bıraktım
Evet sanki oto koltugu sadece arabada daha kullanisli olur gibime geliyor. Ben de ev tipi baktim ama sonra acelesi yok dedim.
Sen karar verirsen o arada bana da haber verir misin?
Bir de ben donence(donme kismini sonrasinda calistirmam belki) veya oyun halisi alicam. Soyle bi bebis 2-3 aylik oldugu zaman bakarim diye dusundum. Siz aldiniz mi alacak misiniz?
Onda da karar verdiginiz zaman bana da bi el ativerin kizlar

F ferayegul L Lilyumm_
Kizlar siz ev tipi ana kucagi mi aldiniz ve aldiysaniz ne tercih ettiniz.
Ben bi kararsiz kaldim da. Acaba diyorum bebek arabasinin ana kucagini mi (oto koltugunu mu) kullansam hem evde hem arabada.
Bence ikisinide alın kızlar bende ikisi de var oto koltuğu için olanlarda bebek çok rahat edemiyor içine bel desteği falan koyulunca nasıl olur bilmem ama ilk çocuğumda ev tipi ana kucağı almadığım için pişman olmuştum şimdi aldım

Eklentiler

• B1E1151F-1F5F-4766-A407-C5E7DD55C12C.png
    138,4 KB · Görüntüleme: 154
Tamamdır canım yazarım mutlaka. Dönence almadım projektör aldım Fischer price. İçinde beyaz gürültü, ninni de var.
Oyun halısı alacağım canım ama doğum sonrasına bıraktım onu da acelesi yok diye :) netleştirince yazarım kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…