2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

ihtiyacını gördüğün şeyi indirimde falansa hemen al daha erken diyenlere bakma. öyle de böyle de alınıyor. ne kadar erken o kadar iyi. büyük parçalar dolap beşik fln erkenden alıp ihtiyaçların hepsini son aylara bırakmamak lazım. hem maddi anlamda sıkışıklık oluypr hemde anne ağırlasiyor çok yorgun oluyor.

Kesinlikle çok haklısın canım bende böyle düşünüyorum ama herkes derdinize noldu daha bebek küçük. Büyüyünce alırsınız ama bi beşik bi dolap vs ne kadar tutar.
Ve göbeğim buyur çıkıp şimdiki gibi mağaza mağaza gezemem. Şu an bile aşırı tembelim.. o yüzden kulaklarımı kapadım. :KK47: Ve aynen dediğin gibi yapacağım sağ ol :21:

oto koltuğu varya yeni doğduklarında o koltukların oyuntulari bebekleri rahatsız edebiliyormuş, koltuga da bagli etmeyende vardır .yeni doğan için belleri rahat etsin diye alınıyor :KK70: sana bir ihtiyaç daha buldum :KK68:

He bildiiiim nette görmüştüm aldigim pusetin ici adam bisiler anlatmisti ya anne karnindaki pozisyonuylami ayniymis anne kucagiylami ayniymis bisiler demişti icten destekliymis suan tam hatirlayamiyorum :))

Kesinlikle çok haklısın canım bende böyle düşünüyorum ama herkes derdinize noldu daha bebek küçük. Büyüyünce alırsınız ama bi beşik bi dolap vs ne kadar tutar.
Ve göbeğim buyur çıkıp şimdiki gibi mağaza mağaza gezemem. Şu an bile aşırı tembelim.. o yüzden kulaklarımı kapadım. :KK47: Ve aynen dediğin gibi yapacağım sağ ol :21:

Canim oyle diyenler bebek buyuyunce bi tomar parayi avcuna verceklerse bekle vermiceklerse akilda vermesinler :)) iyikide kimseyi dinlememisim yoksa suana kadar aldiklarimi almam mumkun değildi

Canim oyle diyenler bebek buyuyunce bi tomar parayi avcuna verceklerse bekle vermiceklerse akilda vermesinler :)) iyikide kimseyi dinlememisim yoksa suana kadar aldiklarimi almam mumkun değildi

Aynen öyle diyen olursa bende akıl vereceğinize para verin diyim haha :)
Çok haklısın. Kimseyi dinlemeye gerek yok fikir al ver süper ama. Etkilenmek başka bişey biri × al diyor biri y al diyo sonra çok isin içinden :)

Bu arada Oktivus Oktivus kayserideymissin sanırım bende kayseride kalıyorum hangi doktora gidiyorsun acaba?

Çok haklısın. Kimseyi dinlemeye gerek yok fikir al ver süper ama. Etkilenmek başka bişey biri × al diyor biri y al diyo sonra çok isin içinden :)

Bu arada Oktivus Oktivus kayserideymissin sanırım bende kayseride kalıyorum hangi doktora gidiyorsun acaba?

Alışveriş yaptığım sure icinde her parcayi o kadar cok arastirmaya calistimki kime sorsam herkes kullandigi urunden memnun cunku kimsenin butun urunleri denemek gibi bi luksu yok nadir insanlar bikac urun denemis olup fikir verebiliyo o yuzden en iyisini kendince yine sen bulucaksin ne kullanip ne kullanamicagin yada neyin aklina yatip yatmadigi tamamen seninle alakali bisey

Alışveriş yaptığım sure icinde her parcayi o kadar cok arastirmaya calistimki kime sorsam herkes kullandigi urunden memnun cunku kimsenin butun urunleri denemek gibi bi luksu yok nadir insanlar bikac urun denemis olup fikir verebiliyo o yuzden en iyisini kendince yine sen bulucaksin ne kullanip ne kullanamicagin yada neyin aklina yatip yatmadigi tamamen seninle alakali bisey

Aynen öyle canım bende öyle yaparım inşallah eşim askeri personel o görevde olduğu için 45 günde bir izne geliyor. O yokken de bişey almak doktora gitmek istemiyorum. Birazda o benim elimi kolumu baglicak gibi görünüyor.. ama geldiğinde acısını ciakririz diye düşünüyorum. Çok öpüyorum çok sağ ol iyi geceler:KK24:

Aynen öyle canım bende öyle yaparım inşallah eşim askeri personel o görevde olduğu için 45 günde bir izne geliyor. O yokken de bişey almak doktora gitmek istemiyorum. Birazda o benim elimi kolumu baglicak gibi görünüyor.. ama geldiğinde acısını ciakririz diye düşünüyorum. Çok öpüyorum çok sağ ol iyi geceler:KK24:

Hersey yolunda gider ins cnm iyi geceler :KK36:

Mobilyalarimiz geldi cok sukur. Havalandiriyoruz surekli. Hafiften kokusu ciksin sonra silme, esyalari yerlestirme fasli baslayacak. Buyuk bir oda saniyordum ama mobilyalar gelince bos alan kucucuk kaldi. Buyuyen komidinli yatak, 6 kapili dolap ve sifonyeri var. Dolabi tabii ki sadece bebek icin ayirmadim, ona sifonyeri ve belki dolabin 2 kapagini veririm, gerisini kendi esyalarimizla doldurmayi planliyorum. Cunku cok uzun suredir baza altinda vakumlu posetlerde saklamak, bir sey lazim olunca surekli onlari acmak kapamak beni cok zorluyordu. Simdi buyuk kolaylik olacak insaallah. Bakalim nasipse hayirla kullanalim.

hangi marka aldınız ki? Bence satıcı mağazaya ulaş durumu anlat belki kabul eder
Hepsi burada da atmçocuk diye bir satıcı akşam müşteri hizmetlerini aradım hepsiburadanın bana günü dolmuş birşey yapamayız dedi ben sonra siparişe bakarken faturada tarihi farklı gördüm kargo teslimatını araştırınca pazartesi 14. gün bugün işlem yapılamıyormuş yani ilk müşteri temsilcisi bilgilere dikkat ederek bakmadı sanırım. bu sabah aradığım pazartesi işlem yapılır değişir dedi..yarını bekliyorum iade için..
faturada satıcı mağazanın telefon numarası yok o da garip geldi...

Canım firma ile iletişime geç sorun çıkaracağını sanmıyorum sonuçta sıkıntı var hemen iade için form doldur sen
dün akşam doldurdum cnm iade formunu bu sabah müşteri hizmetlerini de aradım yarın son günmüş inşallah sıkıntı çıkmadan iade ederim. Firmanın iletişim bilgileri yok araştırınca nette çıkmıyor:KK43:

Eki Görüntüle 2077041 Kızlar park yatagin içine böyle birşey aldım çarşafını sererim yorgan kısmı yok tabiki oraya battaniye geçiririm muhtemelen. Trendyolda lcw nin 39.95e düşmüş fiyatı 60 tl.dn düşünürseniz desenleri var
ayy çok güzel inşallah kullanmak nasip olsun... eşimde tık yok alışveriş için bu günlerde yapacaktık enfazla haftaya kadar beklerim sonrada tüm alışverişimi tamamlarim ..

ayy çok güzel inşallah kullanmak nasip olsun... eşimde tık yok alışveriş için bu günlerde yapacaktık enfazla haftaya kadar beklerim sonrada tüm alışverişimi tamamlarim ..
tamamla tabi canım al kartı internetten alabileceklerini hepsini al . eşlere kalsa ohooo :) eşine desene bizim forumdan 4 5 kişi doğurdu bile diye :)

tamamla tabi canım al kartı internetten alabileceklerini hepsini al . eşlere kalsa ohooo :) eşine desene bizim forumdan 4 5 kişi doğurdu bile diye :)
canım benim, eşimle hep paylaşıyorum burda dogan bebekleri ..
senin yazdiklarinida soyledim :)
ayın 10. da ödeme yapılıyor henüz eşim odeme almadi hafta sonuna denk geldiği için hallolsun dedi aynen verecek haftaya kadar alışverişimi tamamlarim ozaman

Aa cok iyi. Nilgum avsar benzer e gidiorum memorial de sen kime gidiosun

canım benim, eşimle hep paylaşıyorum burda dogan bebekleri ..
senin yazdiklarinida soyledim :)
ayın 10. da ödeme yapılıyor henüz eşim odeme almadi hafta sonuna denk geldiği için hallolsun dedi aynen verecek haftaya kadar alışverişimi tamamlarim ozaman
10una bisey kalmamış canım sende alacaklarını belirlersin bu arada sonra hallolur alışveriş zaten 33. haftadaymissin yetişir rahatca Allahın izniyle :)

X