2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Katlanır küveti denedin mi?su kaçırır diye almak istemedim

Bence braundan sasma gercekten guzel bi ürün

Canım firma ile iletişime geç sorun çıkaracağını sanmıyorum sonuçta sıkıntı var hemen iade için form doldur sen

Sonuçta ayıplı ürün. Kullanılmamış. İade almak zorundalar ayıplı olduğu için. Kabul etmezlerse hakem heyetine başvuracağınızı söyleyin.

Bir an önce zamam geçse de size yetişsek. Bende tabi ki erkenden başlamamın sebebi ilk trimester 'ın bitmesi . Birden bire alışveriş yaparsak altından kalkamayız diyerek ve indirim oldukça almayı planlayarak başlayacağız allah'ın izniyle.. hepinize çok tesekur ederim ben aklıma her hangi bişey takılırsa size sorarım. Zaten bu topigi baştan sona okudum.. baya bilgi sahibi oldum bu hastene çıkışını da çok beğendim ama benim bebeğimin cinsiyeti henüz belli değil. Nasipse 1 hafta sonra randevum var..

Diğer türlü altindan kalkmak zor zaten ya parayi biriktirip alicaksin -ki bu pek mümkün olmuyo- yada indirim yakalayip alicaksin

Allah saglik versin yeterki oluyo bitiyo valla ilk basladiginda biraz gorgusuzce herseye saldirip sonra duruluyosun :))

Ilk bebek olunca normal benimde saldırasım geliyor ama cinsiyeti bekliyorum inan belki ikinciler daha biliçli olur. Inşallah sağ salim alırız kucaklarımıza. :))

Ilk bebek olunca normal benimde saldırasım geliyor ama cinsiyeti bekliyorum inan belki ikinciler daha biliçli olur. Inşallah sağ salim alırız kucaklarımıza. :))

Kesin oyle olucak :) Amiiiin insallah en onemlisi o gerisi isin keyif kismi saglikli olsunlarda yeterki bi bezede sarar sarmalar insan

ihtiyacını gördüğün şeyi indirimde falansa hemen al daha erken diyenlere bakma. öyle de böyle de alınıyor. ne kadar erken o kadar iyi. büyük parçalar dolap beşik fln erkenden alıp ihtiyaçların hepsini son aylara bırakmamak lazım. hem maddi anlamda sıkışıklık oluypr hemde anne ağırlasiyor çok yorgun oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…