2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Evet kizlar otokoltugu olarak da kullanilan anakucaklarini zaten alirken kendinden yenidogan bel destekli yastigini da veriyorlar yaninda. İyice bakin. Bosuna ekstra bir sey almayin. Biz Maxi Cosi Citi SPS aldik, icinde bel ve boyun destekli sunger yastigi var.

Canım benimkinin de vardı bel ve boyun desteği fakat ona rağmen bebek içinde 2 büklüm duruyor gerçi araştırdım anatomik yapıya uygun üretilmiş kaza anında daha iyi koruma sağlamak için ama evde uzun süreli kullanıma uygun değil

Ay biz onu bi türlü kullanamadik bayada para vermistik yigenime almistik bi sallandi bi sallanmadi bi turlu cozemedik en sonunda kaldirdik
aaa çok ilginç ya benimde cevremde ne kadar kullanan varsa kesinlikle al aglamasina birebir diyip hep önerdiler. Ürünün şuan sanirim satışı da yok bulana kadar çok uğraştım. Hayirlisiyla upuslu bebek olsun da ihtiyac kalmasin

Sen yenimi aldin bi bak kullanda banada haber et olmadi depodan cikarir bakarim bende tekrar :))

Bende citi 2 aldim yaninda bisi vermediler icinde var diye gosterdi zaten adam cabriofixteki kadar iyi bisi diil ama yeterli olur heralde dimi

Bende cocuk rahat edemio saniodum ama ozellikle uretim oyleymis zaten :))

Acaba arabadan eve indir cikar zor mu olur dedim ama sanki hergun disari cikicaz. Ciksak bile kocamin ellerinden oper o dusunsun Baktik rahat edemedik sonra aliriz ev tipi birsey

Canim ozellikle agirligina baktim o yuzden arabayı chicco liteway alicakken degistirdim anakucagimin agirligi 3 kilo 3 kiloda bebek olsa 6 kilo ustesinden gelirim diye dusunuyorum

Canim ozellikle agirligina baktim o yuzden arabayı chicco liteway alicakken degistirdim anakucagimin agirligi 3 kilo 3 kiloda bebek olsa 6 kilo ustesinden gelirim diye dusunuyorum
Benim oto koltugu da 3.5 kg canim. Kendi arabam yok, arabayi tek basima alacagimi da zannetmiyorum, cikarsak esimle cikariz genelde ona tasitirim yani. Sanki senin de pek tasimana gerek kalmaz esin yanindayken ya tasiyiversinler bi zahmet

Avrasya tüneli var Lilyumcum aşkolsun bizi durdurabilir mi ama benim ihtiyacım kalmadı gibi zaten ufak tefek şey içinde gitmem
Ah ah canım Bakırköy hayatımın evlenmeden önceki geçtiği yer bilmez miyim gidiş yollarını :)

Bebek arabası almadım daha acelesi de yok diye Pendik açılırsa onu ve ev ana kucağını alacağım inşallahhh

Bende citi 2 aldim yaninda bisi vermediler icinde var diye gosterdi zaten adam cabriofixteki kadar iyi bisi diil ama yeterli olur heralde dimi
Evet, yaninda dedigim icinde yani. Kemerlerin oldugu yerin ustunde duruyor su an, o yastikta da kemerler icin delik aralik var, icinden kemerler cikip baglaniyor. Bebek buyudugunde o yastigi cikaracagiz, direkt yastiksiz olarak kemerlere baglayacagiz. Bizimki de cabriofix kadar iyi model degil ama bayagi hafif bir sey olmasini sevdim. Bebegi tasiyacagiz zaten bir de anakucagi agir olmasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…