2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Happy baby plus canım ben mağazadan 110 tl ye aldım n11 de falan var başka markalara da baktım ama en iyisi bu geldi bu kategoride 3 kademeli tam yatma oturma falan inşallah memnun kalırım kumaşı falan da kalın hoşuma gitti
Fiyati da iyiymis. Bazilari cidden pahali. Ki zaten eline gecmis ve begenmissin hemmen not aliyorum bu urunu. Cok tesekkur ederim

Tamamdır canım yazarım mutlaka. Dönence almadım projektör aldım Fischer price. İçinde beyaz gürültü, ninni de var.
Oyun halısı alacağım canım ama doğum sonrasına bıraktım onu da acelesi yok diye :) netleştirince yazarım kuzum
Playgro mutlu orman ışıklı ve sesli oyun halısı kesinlikle tavsiye ederim ilk bebeğimde aldım çok memnun kaldım oyuncağı çok parçalarının özelliği farklı kadife yerleri hışırtılı yerleri var dişlik , aynası çok özellikli bide şu mor oyuncak hem müzikli hem ışıklı

Eklentiler

• 7EB4AC25-8FB8-4D68-8640-58BAECA25E1F.jpeg
    7EB4AC25-8FB8-4D68-8640-58BAECA25E1F.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 200
Fiyati da iyiymis. Bazilari cidden pahali. Ki zaten eline gecmis ve begenmissin hemmen not aliyorum bu urunu. Cok tesekkur ederim
Evet ben ilkinde de bundan istedim eşim küçük beşik aldı odadan odaya taşımaya ama o da kapıdan zor geçiyordu bir de bebek etrafı görmek istiyor biraz büyüyünce ağlıyordu uyumadığı zaman bakalım şimdi de bunu deneyeceğim hem taşıması kolay olur

Evet sanki oto koltugu sadece arabada daha kullanisli olur gibime geliyor. Ben de ev tipi baktim ama sonra acelesi yok dedim.
Sen karar verirsen o arada bana da haber verir misin?
Bir de ben donence(donme kismini sonrasinda calistirmam belki) veya oyun halisi alicam. Soyle bi bebis 2-3 aylik oldugu zaman bakarim diye dusundum. Siz aldiniz mi alacak misiniz?
Onda da karar verdiginiz zaman bana da bi el ativerin kizlar :KK66:
Kızlar bir de size tavsiyem dönence alırken beşiğimize uygun olmasına çok dikkat edin uygun olmazsa bebeğin üstüne düşmesin Allah korusun

Evet sanki oto koltugu sadece arabada daha kullanisli olur gibime geliyor. Ben de ev tipi baktim ama sonra acelesi yok dedim.
Bir de ben donence(donme kismini sonrasinda calistirmam belki) veya oyun halisi alicam. Soyle bi bebis 2-3 aylik oldugu zaman bakarim diye dusundum. Siz aldiniz mi alacak misiniz?

Ana kucağı arkadaşım verdi tiny love canım

Screenshot_2017-12-10-16-52-46.png

Oyun halisi ben aldim

Screenshot_2017-12-10-16-54-42.png

Evet ben ilkinde de bundan istedim eşim küçük beşik aldı odadan odaya taşımaya ama o da kapıdan zor geçiyordu bir de bebek etrafı görmek istiyor biraz büyüyünce ağlıyordu uyumadığı zaman bakalım şimdi de bunu deneyeceğim hem taşıması kolay olur
Insallah memnun kalirsin :KK200: senin ikinci geliyor galiba Allah anali buyutsun. Demek ikinci de olsa su ne alicam arastirmalari bitmiyor :bicak:

Kızlar bir de size tavsiyem dönence alırken beşiğimize uygun olmasına çok dikkat edin uygun olmazsa bebeğin üstüne düşmesin Allah korusun
Donencelerin hepsi besiklere uyumlu degiller mi? Park yataga uymayanlari duymustum da besige uymazsa sikinti

Ana kucağı arkadaşım verdi tiny love canım

Eki Görüntüle 2077425

Oyun halisi ben aldim

Eki Görüntüle 2077426
Bu ana kucagi cok guzel canim guzel gunlerde kullan. Ama sifir fiyati bana pahali geldi max 150 ye kadar bisey alirim diye dusunuyorum. Hatta ilk basta oto koltuguyla bi denerim(nasil olsa esim indirip cikarir onu)
Oyun halisini da not aldim canim cok sagol :KK200:

Insallah memnun kalirsin :KK200: senin ikinci geliyor galiba Allah anali buyutsun. Demek ikinci de olsa su ne alicam arastirmalari bitmiyor :bicak:

Donencelerin hepsi besiklere uyumlu degiller mi? Park yataga uymayanlari duymustum da besige uymazsa sikinti

Bu ana kucagi cok guzel canim guzel gunlerde kullan. Ama sifir fiyati bana pahali geldi max 150 ye kadar bisey alirim diye dusunuyorum. Hatta ilk basta oto koltuguyla bi denerim(nasil olsa esim indirip cikarir onu)

Aynen canım arkadaş vermese ben de o parayi vermezdimm:)

Insallah memnun kalirsin :KK200: senin ikinci geliyor galiba Allah anali buyutsun. Demek ikinci de olsa su ne alicam arastirmalari bitmiyor :bicak:evet canım yani 2. De olsa eksik bitmiyo yeni şeyler denemek istiyorsun bide ikincide olsa hadi ona yaptım bu da garip kalmasın diyosun öyle işte faydam olursa ne mutlu canım 2 yaş 8 ay olcak inşallah aralarında

Canım daha almadım ama sevi bebeninkini alacağım. e bebekte uyguna görmüştüm tabi 3 4 ay önce eğer hala aynı fiyatsa ordan alicam değilse netten alicam :)

kizlar onlar zaten bebeklere uygun yapilmiyomu niye ekstra bisi aliyosunuzki dun tekrar baktim bazılarıda bebegi cok yukseltiyo dusucek gibi oluyo cocuk yazmis

Playgro mutlu orman ışıklı ve sesli oyun halısı kesinlikle tavsiye ederim ilk bebeğimde aldım çok memnun kaldım oyuncağı çok parçalarının özelliği farklı kadife yerleri hışırtılı yerleri var dişlik , aynası çok özellikli bide şu mor oyuncak hem müzikli hem ışıklı

Ben piyanolu almak istiyorum ama bi yandanda sesine tahammul edebilirmiyim acaba diyorum :)

F ferayegul @Lilyumm_
Kizlar siz ev tipi ana kucagi mi aldiniz ve aldiysaniz ne tercih ettiniz.
Ben bi kararsiz kaldim da. Acaba diyorum bebek arabasinin ana kucagini mi (oto koltugunu mu) kullansam hem evde hem arabada.
Canım ben ev tipi ana kucağı almadım. Kraft dondy var bende. hem beşik oluyor titreşimi fln var ileride de mama sandalyesi oluyor. Yani ilk 1 yıl ben salonda fln otururken ana kucağı niyetine onu kullanacağım.

Canım dönence ben alacaktım ancak park yatak alınca onun üzerinde çok güzel müzikli titreşimli ışıklı dönencesi de olduğu için ekstra almadım. Ama alsaydım tiny love , chicco , fisher price in dönencelerine bayılmıştım onlardan alırdım. Dediğin gibi dönenceyi de istemezsen calistirmazsin. gece lambası vazifesi de görüyor müzik sesi de var projektörü de var sonuçta. Oyun halisini da 3. aya girmesini bekle derim genelde hediye olarak götürülen şeylerden biridir. Hediye gelme ihtimali çok fazla yani :) Gelmezse bir tanesini alırsın piyanolular gerçekten güzel :)

hayırlı akşamlar canım benim naptin sen alışveriş işini nezaman hallediyorsun ..
biz daha ödeme almamışız onun icin hafta içi yani haftaya tamamlarim inşallah..

Canım yanlış kişiden mi alintı yaptın acaba

Ben alışveriş işini halledeli bayaa bayaa oluyor listem uzun zamandır sapsari:) aldıkca sarıya boyadım da:)

Darısı başına canim

F ferayegul @Lilyumm_
Kizlar siz ev tipi ana kucagi mi aldiniz ve aldiysaniz ne tercih ettiniz.
Ben bi kararsiz kaldim da. Acaba diyorum bebek arabasinin ana kucagini mi (oto koltugunu mu) kullansam hem evde hem arabada.

Nuna marka aldık ev tipi ana kucağı 25 kg taşıyor olmasından dolay onu tercih ettik.

Oyun halısında abladan kalma inşallah oynar ablamız yüzüne bakmamıştı

Canım ben ev tipi ana kucağı almadım. Kraft dondy var bende. hem beşik oluyor titreşimi fln var ileride de mama sandalyesi oluyor. Yani ilk 1 yıl ben salonda fln otururken ana kucağı niyetine onu kullanacağım.

Ay biz onu bi türlü kullanamadik bayada para vermistik yigenime almistik bi sallandi bi sallanmadi bi turlu cozemedik en sonunda kaldirdik

X