2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar burda defalarca park yatak konuşuldu biliyorum ama almayacağım için takip etmemiştim açıkçası bu konuda konuşmalar. Suan almaya karae verdim Park yatak alanlar evinde kuranlar hangi yatağı tercih ettiniz ve ilk görüş olarak memnuniyetiniz nasıl

Anammmmmm Feraye park yatak kardeşliği diyorsun ha

Önce kendi yorumum : katmanlı olduğu için kumaş olduğu için fermuar olduğu için ben memnun kalacağımi düşünüyorum

Bebek kenardan tutunup ayağa kalkacagi zaman bile 0 korku çünkü ikinci kademe derin bayaa. Düştü kafasını vurdu derdi yok. Aşağıya sarkti inmeye çalıştı çalışırken düştü derdi yok

Annemin yorumu bu mu yatak "olsun"

Abimin yorumu siyah bebeğe koyu olmuş sanki

Kv nin yorumu bu neeeeeeeeeee kuyu gibi bebek bunda yatar mi kokuyor bu . Sonra dayanamadi içine korkuluk gibi bi şey yapıyor. Korkuluklu park yatak dünyada ilk

Marka model ise kraft calipso Elite :)

70 e 120

Tek dezavantaji kapıdan geçmiyor. :)

Ayy bu kayınvalideler süper ya Ya hic araştırırken 70×130 model gördün mü ben 1 markada denk geldim sadece onunda renk skalası çok dar. Almışken büyük alayım diyorum seneye de giyer klasik anne mantigi

70 e 120 yatak boyu oluyor

Açınca 80e 130 benimkisi :)

Senin bu baktığında açınca Coşar bence :)

Aynen canım şok şok şok

Bu arada yatagim ne bil

Tabii ki de yün yatak kk kk kk bu sefer de annem.sagolsun:)
Ayy yün alerjisi olan biri olarak içine koyduğun an bebişi iyi gözlemle ufacık bir yeri kızarırsa yün alerjisi olabilir. Bir gece beni misafirlikte yün yatakta yatırma gafletinde bulundurdular. Gecenin yarısı kalkıp kanepeye geçtiğimde heryerim parça parça şişmişti o yüzden korkuyorum ben yün yataktan

Yesanin yoruma +1 de benden çünkü ayni yorumlari bende duydum ozellikle siyah bebek yatagimi olurmus diye.Bende aynı urunu aldım tavsiyesiylede yarin açıp kokusunu gidericem ins :) Ben baya bi park yatak baktim en cok bu hosuma gitti hem sade olmasi hem boyutu acisindan pisman diilim yine olsun yine yaparim park yatak candir :))) F ferayegul

Yarın detaylı inceleyeceğim arkadaşlar bu yatağı sağolun :)

Bu pusetler hemen kullanılmıyormuş doğru mu acaba

Kizlar bugun dependi alip eksiklerimi tamamlamis bulunmaktayim gerçekten cok begendim nasil guzel bisiymis o ole yumusacik valla almayan varsa kesinlikle alsin tavsiye ettikleri kadar varmis

Ben hasta bezi almadim henüz.
Ped mi alsam onun yerine diye düşünürken.
Şimdi depend yazısını görünce durdum.
Kanama için ideal mi ?
Ben kalça ölçümü bilmiyorum.
En az 70 olması gerekiyormuş.
Acaba o kadar mı bilemedim.
Gerçi şimdi düşündüm de kalçam o kadar da ufak değil niye birden küçükmüş gibi dusunduysem. .

Kıyafetlerimiz yıkandı ütülendi dolabına çekmecesine yerleşti. Bi battaniyeleri kaldı. Bir de kaynatmam gereken diğer malzemeler. Çantayı da yıkayıp onu hazırlayacağım artık

Cantayi nasıl yikadiniz? Bende yikicam ama nasıl bilemedim.
Yorgunluktan uyuyakalmışım ^_^

Ped özelikle normal doğuma yetersizmis

Mutlaka hasta bezi ya da depend

Üzerinde yazıyor 36 42 bedene kadar m beden alın diyor mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…